niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Tusk pojawił się na meczu siatkarzy. I został wygwizdany przez tysiące kibiców

Dodano: 10.09.2014 [21:57]
Tusk pojawił się na meczu siatkarzy. I został wygwizdany przez tysiące kibiców - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski
Donald Tusk niedługo emigruje do Brukseli, ale przed wyjazdem chciał jeszcze pokazać się podczas siatkarskich mistrzostw świata. A że dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie Polacy grali z Amerykanami, to tam pofatygował się premier (chyba już były).  Przywitały go ogromne gwizdy.

Dzisiaj rozpoczęła się druga runda rozgrywanych w Polsce mistrzostw świata. Tusk zasiadł na trybunach, a spiker chciał zapewne zrobić prezent premierowi i poinformował kibiców jaki znamienity gość będzie wspierał siatkarzy.

Nie takiej reakcji jednak się spodziewał. "Kibice reprezentacji Polski niemiłosiernie wygwizdali Tuska, który miał przy tym nietęgą minę" - podaje onet.pl

Tusk dowiedział się co o nim myślą kibice, ale co gorsza przyniósł pecha naszym siatkarzom. Polska reprezentacja wygrała dotychczas wszystkie mecze, oprócz tego na którym pojawił się Tusk. Nasi siatkarze przegrali z Amerykanami 3:1. 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wcale im się nie dziwię pewnie cały czas patrzyli gdzie siedzi i liczyli, że zdążą mu nakłaść po ...... no nie po twarzy ten typ takowej nie posiada.

1. Mamy tu przykład autentycznego wizualnego pokazu sondażu popularności- nic dodać, nic ująć. Zaraz będzie pewnie medialna nagonka na widzów za złe zachowanie, zamiast rzetelnej analizy: z jakiego to powodu ten "dżentelmen" cieszy się taką oszałamiającą popularnością i jak się to ma do medialnej gloryfikacji tego wybrańca Europy. Jakby gospodarzem stadionu był Tomasz Lis, musiałby wymienić wszystkich widzów, aby "przypadkowo" ktoś zaśpiewał "sto lat". Takie jaja zdarzają się tylko w siedzibie "Radiokomitetu" TVP-2, gdzie widownia jest kameralna. Łatwiej znaleźć jest garstkę "spontanicznych" klakierów.
2. Jak tu nie uwierzyć w wizjonerską piosenką "Plagi Tuska" Jana Pietrzaka. Gdzie się nie pojawi jakaś pech. W tym przypadku przegrany mecz Polski z USA 1:3, gdzie wcześniej wszystkie były wygranymi. Nawet Napoleon Bonaparte powiedział (...) z dwóch generałów wolę tego co ma szczęście (...).
Donald Tusk od samego początku to jeden wielki pech i "plaga".
3. Kto do diabła wymyślał, aby nie można było obejrzeć mistrzostw świata w telewizji publicznej lub innej stacji ogólnodostępnej? Takie rzeczy jak Mistrzostwa Świata, które to widowisko sportowe trafia się raz na kilkadziesiąt lat, wymagają szerszej widowni, a nie tylko dla tych co mają kasę. POLSAT-owi chyba się coś w głowie od tej chciwości pomieszało. Może Donald Tusk wcześniej już planował jakąś wizytę na stadionie i asekuracyjnie z tego powodu wszystkie mecze mają ograniczoną oglądalność. Nigdy nie wiadomo, gdzie "cesarz" Europy raczy uatrakcyjnić mecz swoją obecnością. Jak widać z VIDEO przekazu na jednym z meczów udało to mu się znakomicie.

Największego pecha Tusk przyniósł Polsce i Polakom: siedem chudych kat i wszystkie możliwe plagi, jakich nawet Stary Testament nie pamięta. Niech wyjeżdża jak najprędzej. Krzyż na drogę.

Chciałam bardzo podziękować kibicom za prawidłową postawę wobec byłego premiera, zdrajcy Polski!!!

Przegraliśmy z USA.Czy to nie aby ten słynny efekt Tuska?

Oczywiscie ze tak.Niech juz jedzie do tej Brukseli,ten przyjaciel Putina

Nie widzicie tego że PO i PSL na kolanach zabiegają u zachodniej finansjery o utrzymanie w Polsce ich rządu ? PO zabiega przede wszystkim o oparcie USA. Nie przypadkiem Tusk pojawił się wczoraj na sali właśnie w meczu z USA , które USA wygrały. To jednak tylko przejaw zaangażowania. Wczoraj Niesiołowski wystąpił przeciwko Kościołowi. PO lobbuje w imieniu koncernów amerykańskich za in vitro finansowym z budżetu w 100%. To dla amerykanów wielki biznes, pewny jeśli zabiegi in vitro sfinansuje w całości państwo z naszych podatków. To nie koniec, żona Sikorskiego ostro lobbuje w Nowym Jorku wśród wpływowych Żydów nowojorskich ( w znakomitej większości z pochodzenia Niemców ). To dlatego Komorowski pokusił się nawet o zrównanie wypędzonych z polskich kresów z wypędzonymi z Pomorza, Śląska i Mazur w Bundestagu. Chciał wesprzeć lobbing w Nowym Jorku od strony biznesu niemieckiego. Wszystko wskazuje na to że PiS przegra wybory z kretesem. PO zastąpi wsparcie Moskwy wsparciem Waszyngtonu. To dlatego Tusk uciekł do Brukseli by Moskwa nie mogła go zdyscyplinować. Wszyscy którzy coś obiecali Moskwie będą poza obiegiem politycznym, ulokowani w strukturach zachodniej finansjery, która da im chleb i bezpieczeństwo. Możecie gwizdać, komputery zrobią swoje. Kaczyńskiemu Amerykanie cofną wsparcie dla rządzenia przypisując mu rolę wiecznego opozycjonisty skupiającego wokół siebie niebezpieczną dla systemu grupę nonkonformistów. Będą chcieli kontrolować Polskę i ze strony rządu i rzekomej opozycji. Utrzymają PO i PSL przy władzy i jednocześnie nie zrezygnują z PiS. Najważniejsze by z Sejmu usunąć SLD i Ruch Palikota i ograniczyć witalność Korwina. Z czasem Moskwa dogada się z Waszyngtonem i wszystko zostanie po staremu.

Donek,Unia to nie lemingi i nie dadzą się tak łatwo wyru...

nie został przecież wylosowany. TZN. że ostatnie lata pracował dla UE - a to nie zawsze oznaczało pracę dla Polski.

Amerykę odkrył.
To jest już wiadomo od dawna, ale lepiej późno, niż wcale.

Tusk to cholerny Jonasz - gdzie się POjawi - przynosi pecha .... niech spada jak najdalej od Polski !!!!!!!

370 mld dol. Z takim długiem zostawia nas liberał-aferał Tusk po 7 latach swojego administrowania (bo przecież nie rządzenia!). To 12 razy więcej niż komunista Gierek po 10 latach kierowania państwem (30 mld dol.). Dług Gierka spłacaliśmy przez 32 lata. Dług Tuska spłacimy za 384 lata.

Prezydent? Król? Papież? Europy? Nie. Raczej: sprytny Księciuno Kaszuba. Kupił tytuł za nieswoje pieniądze. Teraz ustawiony do końca życia.

...miejmy nadzieję ze to taki współczesny Piszczyk...

Macie linka do tych gwizdów? Chętnie bym to sobie obejrzał.

Takiego żeście wybrali w wolnych wyborach a teraz gwizdacie?
Wybraliście też innych - a przyjdzie - tak przyjdzie pani premier .Ta dopero przekopie wszystko na metr - zobaczymy czy zagwizdacie..

POmylił mecze Niemcy grali wcześniej...

powinni jeszcze skandować : "wyp...aj,wyp...aj" !!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl