niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Tusk pojawił się na meczu siatkarzy. I został wygwizdany przez tysiące kibiców

Dodano: 10.09.2014 [21:57]
Tusk pojawił się na meczu siatkarzy. I został wygwizdany przez tysiące kibiców - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski
Donald Tusk niedługo emigruje do Brukseli, ale przed wyjazdem chciał jeszcze pokazać się podczas siatkarskich mistrzostw świata. A że dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie Polacy grali z Amerykanami, to tam pofatygował się premier (chyba już były).  Przywitały go ogromne gwizdy.

Dzisiaj rozpoczęła się druga runda rozgrywanych w Polsce mistrzostw świata. Tusk zasiadł na trybunach, a spiker chciał zapewne zrobić prezent premierowi i poinformował kibiców jaki znamienity gość będzie wspierał siatkarzy.

Nie takiej reakcji jednak się spodziewał. "Kibice reprezentacji Polski niemiłosiernie wygwizdali Tuska, który miał przy tym nietęgą minę" - podaje onet.pl

Tusk dowiedział się co o nim myślą kibice, ale co gorsza przyniósł pecha naszym siatkarzom. Polska reprezentacja wygrała dotychczas wszystkie mecze, oprócz tego na którym pojawił się Tusk. Nasi siatkarze przegrali z Amerykanami 3:1. 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wcale im się nie dziwię pewnie cały czas patrzyli gdzie siedzi i liczyli, że zdążą mu nakłaść po ...... no nie po twarzy ten typ takowej nie posiada.

Przegraliśmy z USA.Czy to nie aby ten słynny efekt Tuska?

Oczywiscie ze tak.Niech juz jedzie do tej Brukseli,ten przyjaciel Putina

Nie widzicie tego że PO i PSL na kolanach zabiegają u zachodniej finansjery o utrzymanie w Polsce ich rządu ? PO zabiega przede wszystkim o oparcie USA. Nie przypadkiem Tusk pojawił się wczoraj na sali właśnie w meczu z USA , które USA wygrały. To jednak tylko przejaw zaangażowania. Wczoraj Niesiołowski wystąpił przeciwko Kościołowi. PO lobbuje w imieniu koncernów amerykańskich za in vitro finansowym z budżetu w 100%. To dla amerykanów wielki biznes, pewny jeśli zabiegi in vitro sfinansuje w całości państwo z naszych podatków. To nie koniec, żona Sikorskiego ostro lobbuje w Nowym Jorku wśród wpływowych Żydów nowojorskich ( w znakomitej większości z pochodzenia Niemców ). To dlatego Komorowski pokusił się nawet o zrównanie wypędzonych z polskich kresów z wypędzonymi z Pomorza, Śląska i Mazur w Bundestagu. Chciał wesprzeć lobbing w Nowym Jorku od strony biznesu niemieckiego. Wszystko wskazuje na to że PiS przegra wybory z kretesem. PO zastąpi wsparcie Moskwy wsparciem Waszyngtonu. To dlatego Tusk uciekł do Brukseli by Moskwa nie mogła go zdyscyplinować. Wszyscy którzy coś obiecali Moskwie będą poza obiegiem politycznym, ulokowani w strukturach zachodniej finansjery, która da im chleb i bezpieczeństwo. Możecie gwizdać, komputery zrobią swoje. Kaczyńskiemu Amerykanie cofną wsparcie dla rządzenia przypisując mu rolę wiecznego opozycjonisty skupiającego wokół siebie niebezpieczną dla systemu grupę nonkonformistów. Będą chcieli kontrolować Polskę i ze strony rządu i rzekomej opozycji. Utrzymają PO i PSL przy władzy i jednocześnie nie zrezygnują z PiS. Najważniejsze by z Sejmu usunąć SLD i Ruch Palikota i ograniczyć witalność Korwina. Z czasem Moskwa dogada się z Waszyngtonem i wszystko zostanie po staremu.

Donek,Unia to nie lemingi i nie dadzą się tak łatwo wyru...

nie został przecież wylosowany. TZN. że ostatnie lata pracował dla UE - a to nie zawsze oznaczało pracę dla Polski.

Amerykę odkrył.
To jest już wiadomo od dawna, ale lepiej późno, niż wcale.

Tusk to cholerny Jonasz - gdzie się POjawi - przynosi pecha .... niech spada jak najdalej od Polski !!!!!!!

...miejmy nadzieję ze to taki współczesny Piszczyk...

Macie linka do tych gwizdów? Chętnie bym to sobie obejrzał.

Takiego żeście wybrali w wolnych wyborach a teraz gwizdacie?
Wybraliście też innych - a przyjdzie - tak przyjdzie pani premier .Ta dopero przekopie wszystko na metr - zobaczymy czy zagwizdacie..

POmylił mecze Niemcy grali wcześniej...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl