niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Sowiecka dzicz w Doniecku! Publiczne bicie kobiety za "szpiegostwo"

Dodano: 26.08.2014 [11:57]
Sowiecka dzicz w Doniecku! Publiczne bicie kobiety za "szpiegostwo" - niezalezna.pl
foto: Mauricio Lima, The New York Times
„New York Times” publikuje zdjęcie kobiety owiniętej z ukraińską flagę, która jest bita i opływana przez przechodniów.  Wszystko za przyzwoleniem i namową terrorystów. Kobieta oskarżona przez Rosjan o pomoc ukraińskiej armii w dłoni trzyma napis  "ona zabija nasze dzieci".

- Ponieważ kobieta była szpiegiem wszystko co jej się stanie będzie zasłużoną karą – przywołuje słowa jednego z terrorystów nowojorski dziennik.

Scena odbywała się przy punkcie kontrolnym terrorystów w Doniecku. - Samochody się zatrzymywały, a ludzie ją opluwali, bili w twarz i rzucali pomidorami – relacjonuje „New York Times”.W niedzielę, w Dniu Niepodległości Ukrainy – równolegle do parady wojskowej w Kijowie – okupujący wschód Ukrainy rosyjscy terroryści zorganizowali swoją „paradę”. Jej częścią było przeprowadzenie dziesiątków jeńców ze skrępowanymi z tyłu rękami. Nadal nie wiadomo jednak, czy faktycznie – jak twierdza bandyci – byli to ukraińscy żołnierze. Według wcześniejszych informacji, mogli to być więźniowie jednej z kolonii karnych w obwodzie donieckim.
 
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl