niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Sowiecka dzicz w Doniecku! Publiczne bicie kobiety za "szpiegostwo"

Dodano: 26.08.2014 [11:57]
Sowiecka dzicz w Doniecku! Publiczne bicie kobiety za "szpiegostwo" - niezalezna.pl
foto: Mauricio Lima, The New York Times
„New York Times” publikuje zdjęcie kobiety owiniętej z ukraińską flagę, która jest bita i opływana przez przechodniów.  Wszystko za przyzwoleniem i namową terrorystów. Kobieta oskarżona przez Rosjan o pomoc ukraińskiej armii w dłoni trzyma napis  "ona zabija nasze dzieci".

- Ponieważ kobieta była szpiegiem wszystko co jej się stanie będzie zasłużoną karą – przywołuje słowa jednego z terrorystów nowojorski dziennik.

Scena odbywała się przy punkcie kontrolnym terrorystów w Doniecku. - Samochody się zatrzymywały, a ludzie ją opluwali, bili w twarz i rzucali pomidorami – relacjonuje „New York Times”.W niedzielę, w Dniu Niepodległości Ukrainy – równolegle do parady wojskowej w Kijowie – okupujący wschód Ukrainy rosyjscy terroryści zorganizowali swoją „paradę”. Jej częścią było przeprowadzenie dziesiątków jeńców ze skrępowanymi z tyłu rękami. Nadal nie wiadomo jednak, czy faktycznie – jak twierdza bandyci – byli to ukraińscy żołnierze. Według wcześniejszych informacji, mogli to być więźniowie jednej z kolonii karnych w obwodzie donieckim.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To oznacza, że poparcie dla jak uważa niezależna "terrorystów" jest w Doniecku powszechne. W tej sytuacji raczej prawidłowszym epitetem byłoby "secesjonistów".
Co do samych zachowań: cechuje je nienawiść w relacjach międzyludzkich, okrucieństwo i pogarda dla Praw Naturalnych ludzi niewinnych. Za klasyfikacją Feliksa Konecznego Ukraina i Rosja od wieków są obszarem cywilizacji obozowej /turańskiej/ i oznacza to, że ludzie mają tam zupełnie odmienną mentalność, niźli w monarchicznej cywilizacji łacińskiej. Monarchiczna cywilizacja łacińska, to obszar Niepodzielnego Panowania Praw Naturalnych. Chcąc nie chcąc Polacy z dziada pradziada przykładają orientacyjną intuicyjną miarę Praw Naturalnych do zachowań innych ludzi i z tego punktu widzenia Ukraińcy są dla nas kompletną dziczą. Tymczasem oni po prostu pochodzą z innej cywilizacji. Gdyby przykładowo mieli bardzo silną wolę asymilacji do naszej monarchicznej cywilizacji łacińskiej, to taki proces normalnie trwa setki lat. Nie powinien nas zwodzić podobny do naszego wygląd zewnętrzny tych ludzi, bo w Europie różnice "rasowe" tak naprawdę nigdy nie istniały, wbrew głosicielom rosyjskiego panslawizmu o rzekomej słowiańskości. Natomiast istniały od dawnych czasów różnice cywilizacyjne. Myśmy się Chwała Panu ucywilizowali przed z góra tysiącem lat, proces ten trwał setki lat i trwamy w tym. Dziś około połowa Polaków pochodzi z Polaków z dziada pradziada, a reszta to potomkowie imigrantów, większość z ludów mongolsko-tureckich /Chazarów/ i w dodatku z wpojonym talmudem jako systemem wartości. Potomkowie ludów mongolsko-tureckich też są nadal nieokrzesani, nie czują subtelności i niuansów naszej dominującej u nas cywilizacji łacińskiej i ciężko się asymilują, bo trzeba jeszcze setek lat i wielkich chęci, by to się w pełni dokonało.
Z kolei na Ukrainie monarchiczna cywilizacja łacińska istniała już setki lat temu, lecz nigdy nie dominowała. Ukraińcy ostatecznie stracili swoją gigantyczną szansę cywilizacyjną po ludobójstwie na Wołyniu. Niedobitki mieszkających tam przestraszonych Polaków już ich nie ucywilizują, sami zaledwie trwają resztką sił w naszej cywilizacji. Teraz Ukraińcy "chcą do Europy", ale chęć życia na wyższym poziomie materialnym i w przyjaznym środowisku wspólnotowym nie przekłada się na posiadaną turańską mentalność. Niestety póki się nie ucywilizują, będą jak wspólnoty pierwotne i będzie im bardzo źle. A kto ich ma cywilizować, gdy w obszarze monarchicznej cywilizacji łacińskiej trwa tylko jeszcze połowa Polaków, duża część historycznych Litwinów zwanych teraz Białorusinami, Węgrzy, coraz mniej Irlandczyków i trochę Słowaków. W Niemczech dominuje cywilizacja bizantyńska w starciu z coraz agresywniejszym muzułmaństwem. Dalej na zachód dominuje już dno moralne niewarte poważnego nazewnictwa przeplatane muzułmaństwem.

Nie ma większej dziczy, od człowieka rosyjskiego!. Moi Rodzice bez szwanku na zdrowiu, przeżyli okupację niemiecką, w Warszawie. Pierwszy sowiet jakiego Ojciec spotkał w ruinach śródmieścia, zabrał mu papierosy, zapalniczkę i zegarek Doxa, zdarty z ręki. Na odchodnym, sowieciarz pchnął Ojca bagnetem w brzuch, żeby przypadkiem nie upomniał się o swoje!. Wiem, że będę miał okazję osobiście im za to podziękować!. Według moich szacunków, moskal wejdzie do Polski, jeszcze tej zimy. Wszyscy powinniśmy sobie postawić wtedy za cel, wysłanie do piekła, choć jednego bandyty!...

Szczera prawda. Tyle, że ja obstawiam rok 2018-2020

"Żołnierze mówią, że okrążyły nas ze wszystkich stron rosyjskie wojska. Wczoraj zajęli wieś Kutiejnikowo. Rozbili 28 brygadę zupełnie. Teraz podchodzą pod Starobeszewo. W Iłowajsku trwają walki. Wychodzi na to, że nie możemy ani wejść do Iłowajska, ani się wycofać. Całą noc nas ostrzeliwali moździerzami, w naszym kierunku wystrzelono około 60 pocisków, przez noc zginęło 13 żołnierzy, 18 zostało rannych"

Ukraińska armia w odwrocie. :)

Swoją drogą to jak Ci ludzie mają reagować jak bombardują Ich domu i zabijają najbliższych. W taki sposób nie zdobędą zaufania mieszkańców wschodniej Ukrainy.

Przecież taki naród, który nie ma jakichkolwiek podstaw moralnych, nie może istnieć. Jestem pewien, że wkrótce tak się stanie.

Co za dzicz. Niech ktoś w końcu zatrzyma te ruskie zwierzęta.

Oto standardy azjatyckiej dziczy. Ściskaj się Donku z Władkiem, ściskaj. A to, że nas w to zamieszałeś nie powinno ujść płazem.

Tez ludzie.Nie moze byc wojny bez nienawisci.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl