niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

To koniec Europy, jaką znamy! Bezkarni dżihadyści na ulicach Londynu

Dodano: 25.08.2014 [15:54]
To koniec Europy, jaką znamy! Bezkarni dżihadyści na ulicach Londynu - niezalezna.pl
foto: twitter.com/ElContador2000
Dżihadyści rozdawali na ulicach Londynu ulotki namawiające do popierania Państwa Islamskiego i przyłączania się mieszkających w Wielkiej Brytanii muzułmanów do dżihadu. Robili to całkowicie bezkarnie... pod ochroną policji.
 
Brytyjski dziennik „The Independent” donosi, że islamscy ekstremiści rozdawali na Oxford Street ulotki zatytułowane „Kalifat zostanie ponownie ustanowiony”.
 
Choć w treści ulotek nie ma mowy o namawianiu muzułmanów do ataków na brytyjski rząd, ani też do zabijania Brytyjczyków, to ich przesłanie jest groźne. Napisano tam: „Muzułmanie z pomocą Allaha zapowiedzieli ponowne ustanowienie kalifatu i mianowanie imama jako kalifa”.
 
Na ulotkach znalazło się też siedem obowiązków, które powinni wykonywać muzułmanie na całym świecie. Chodzi m.in. o wspieranie powołanego przez dżihadystów Państwa Islamskiego (ISIS), wykonywanie poleceń przywódcy ISIS, a także wyjeżdżanie do Iraku i Syrii – to na terenie właśnie tych państw dżihadyści ustanowili kalifat.


fot. independent.co.uk

O rozdawaniu ulotek poinformowali mieszkańcy Londynu. Według ich relacji, ekstremiści rozdawali je całkowicie bezkarnie, a wobec tych osób, które próbowały im przeszkodzić, zachowywali się agresywnie.

„The Independent” zauważa, że to pierwszy przypadek, kiedy na terytorium Wielkiej Brytanii dżihadyści z ISIS publicznie głoszą swoją propagandę.

Z kolei „London Evening Standard” poinformował, że Scotland Yard uznał, iż treść ulotek narusza przepisy antyterrorystyczne. To dość zaskakujące, bo na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, widać, że grupę dżihadystów rozdającą ulotki… zabezpieczają policjanci.
 
Internauci zauważają również, że cała sprawa nie została odpowiednio nagłośniona przez brytyjskie media.


fot. twitter.com/ElContador2000

Na zakończenie warto przypomnieć, że głównym podejrzanym o bestialskie zabójstwo amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya jest właśnie były mieszkaniec Londynu – 23-letni raper Abdel-Majed Abdel Bary, znany wcześniej pod pseudonimami L Jinny i Lyricist Jinn. Mężczyzna pochodzi z zamożnej rodziny i do niedawna mieszkał w luksusowej kamienicy w Londynie. Jakiś czas temu okazało się jednak, że walczy po stronie Państwa Islamskiego w Syrii.

Ojciec byłego rapera jest Egipcjaninem. Uważa się go za jednego z najbliższych współpracowników Osamy bin Ladena.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jest jeszcze gorzej, czy rodacy nie ubolewają nad tym, że po Brukseli będzie się wałęsał bezkarny wnuczek dziadka z wermachtu i też ma ofiary na sumieniu i przez graśiującego "masowego samobójcę" ofiar przybywa, którzy bezwiednie "targają się" na swoje życie i to pech chce, ze wybierają zawsze PIĄTEK. Wracając do Londynu mam pewność, że Anglicy sobie poradzą, bo to cywilizowany kraj w którym nie wystąpiła zaraza tuskawicy.

Chyba sam się do nich przyłączę za głupotę i bezsilność Europy!

Jestem za!

Uważam że absolutnie wszyscy europejscy muzułmanie powinni natychmiast wyjechać by zasilić państwo islamskie obecnością swoją i swoich rodzin, oraz głupich dziuń które się pożeniły ze smagłolicymi przystojniakami.

Rządy krajów UE powinien zapewnić im bezpłatny przejazd w jedną stronę.
Wszystkie miejsca kultu w obawie przed zbezczeszczeniem przez chrześcijan
powinny zostać natychmiast zburzone

Czy to kolejna wredność peridnych angoli ? którzy ukradkiem popierają

państwo islamskie ? Podbnie jak w 1939 roku ? kiedy to cichcem popierali

hitlera i "wpuścili" Polskę w podwójną wojnę - z hitlerowskim, niemieckim

bydłem i ze stalinowskim rosyjskim bydłem - nie informując Polski o pakcie

Stalin-Hitler, starając się perfidnie blokować Mobilizację Polskiej Armii

i nie przystępując militarnie do wojny.

Podobnie pomimo "Gwarancji Budapesztańskich" danych Ukrainie przez tych

perfidnych brytoli (razem z USA) w zamian za naiwne przekazanie przez

Ukraińców ukraińskiej broni atomowej głupim i ludobójczym kacapom - nie

ruszyło to wredne brytolstwo swych tłustych tyłków aby bronić suwerenności

Ukrainy przed kacapską sfołczą.

No jeszcze tylko we Francji i w Niemczech obudzą i mamy islamską rewolucje w Europie. To ,że to się tak skończy było od początku jasne.

SAS i Navy Seals rozpoczęły właśnie akcje pod kryptonimem 'Uciąć łeb kobrze' jej celem jest namierzanie i likwidowanie dowódców IS.

Problem galopującej islamizacji Europy i świata istnieje od dekad. Szkoda, że dopiero niedawno Niazależna zaczyna o tym pisać. Z wielu naiwnych wypowiedzi czytelników widać, że duża ich część wciąż nie zdaje sobie sprawy jaż poważna jest sytuacja.

A ilu z was chodzi do Kościoła i modli się za chrześcijan ?

Gorszym zagrożeniem od islamu dla Europy są terroryści Putina. Dżihadyści to owieczki w porównaniu do tych sowieckich bandziorów! Każdy kto chodź trochę wspiera putinofilów jest zdrajcą

Bzdury totalne bzdury !
Putina jak najbardziej ograniczają oligarchowie i ekonomia... zwierzęta z państwa ISIS kiedy zaczną mordować, to NIC ich nie powstrzyma !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl