niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Sympatycy Putina w Warszawie. Prorosyjska manifestacja pod ambasadą Ukrainy

Dodano: 24.08.2014 [09:28]
Sympatycy Putina w Warszawie. Prorosyjska manifestacja pod ambasadą Ukrainy - niezalezna.pl
foto: skreen tvn24
- Demonstracja ma charakter OTWARTY. Jej celem jest wyrażenie sprzeciwu wobec kontynuacji tzw. akcji antyterrorystycznej - tak na prorosyjską manifestację pod ambasadą Ukrainy w Warszawie zapraszał organizator Tomasz Jankowski. Pikietę, na której powiewały flagi samozwańczych Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej reklamowano m.in. na łamach "Trybuny". Na miejscu pojawił się nie ukrywający swojej sympatii dla Putina, Mateusz Piskorski.

W sobotę pod Ambasadą Ukrainy, odbyła się pikieta nazwana przez organizatorów "Manifestacją Antywojenną: Pokój dla Ukrainy". Przy Al. Szucha w Warszawie około 20 osób zebrało się, by domagać się "zakończenia operacji antyterrorystycznej we wschodniej Ukrainie". Nad protestującymi powiewały flagi samozwańczych Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej.

"Przedłużający się konflikt nie jest w interesie nikogo poza podżegaczami wojennymi z USA i NATO. Straty polskiej gospodarki z tytułu sankcji i ograniczeń rosną każdego dnia. NIE dla wojny! TAK dla pokoju, dialogu i współpracy!" zapraszał na demonstrację, na stronie partii Samoobrona Tomasz Jankowski. Najważniejszymi mówcami podczas protestu był jeden z liderów Samoobrony Mateusz Piskorski z Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych i przywódca Falangi Bartosz Bekier.

Na jednym z transparentów widniało hasło "Żydowski faszyzm do piachu", jedna kobieta miała z kolei plakietkę z napisem "Save novorossia people from Ukraine Army" (ocalmy noworosyjską społeczność od ukraińskiej armii). Widać było również logo ukraińskiej Partii Regionów, a jeden z manifestantów przyniósł dwie flagi: czystą Noworosji i obryzganą Ukrainy.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wynaturzenie wolnosci slowa i zgromadzen publicznych? Dla mnie ci ludzie to sa albo kompletnie zdziwaczeni ignoranci, ktorych moznaby rownie dobrze porownac do zwolennikow pogladu, ze Ziemia jest plaska albo sa to zwykle polityczne, platne szumowiny.Trzeciej mozliwosci nie ma.

Ciekawe czy była tam policja i wylegitymowała i spisała uczestników manifestacji.

W tym wypadku nie są wskazane zbyt emocjonalne reakcje, niemniej jednak kiedy zostanie przekroczona pewna granica którą jest polska racja stanu, należy zareagować szybko i bardzo stanowczo, żeby brak takiej reakcji, nie został przez to lewackie bydło odczytany jako słabość, lub też przyzwolenie na taką i podobną hucpę. Pan Piskorski to całkiem osobna sprawa i na to przyjdzie jeszcze czas, póki co należy monitorować i paradoksalnie zbytnio nie przeszkadzać temu panu, bowiem takie postępowanie wobec niego, może wbrew pozorom przynieść wymierne korzyści.

Przyjdzie Putin z armią i będzie strzelał do tych bezużytecznych idiotów jak do kaczek.

W demokratycznym Państwie tą całą swołocz z pod ambasady powinno się deportować NATYCHMIAST do kraju z którego przybyli bez możliwości powrotu.. sorry ale to Polska właśnie.

Raz sierpem, raz mlotem czerwona cholote!

To oni będą pomagać Putinowi mordować tych którzy zdecydują się walczyć gdy Rosja zdecyduje się wejść do Polski. To terroryści.

SMOLEŃSK ,RADZIECKIE POMNIKI ,POLSKA POLITYKA przed MAJDANEM , nasze kontrakty GAZOWE ,GAZOPORT ,teraz takie MANIFESTACJE----MIMO TO MAMY JESZCZE NIEZALEŻNOŚĆ----ale ona wisi na POJEDYŃCZYM CIENKIM WŁOSKU---tym włoskiem jest KACZYŃSKI ---a co będzie jak go zabraknie ( ODPUKAĆ ) te nasze pseudo elity polityczne to PUTIN schrupie na PRZYSTAWKĘ

Oto kandydaci do przyszłych odsiadek. Trzeba być wyjątkowo głupim, żeby się pokazywać w Polsce na takiej manifestacji.

w kATOWICACH,kRAKOWIE,to czerwone bydlo znikneloby w ciagu minuty!Warszawa,gdzie te Chlopy, ech...?

Ich już nawet nie można nazwać "Resortowymi dziećmi", to są ścierwa antypolskie, czerwoni naziści, zdrajcy Polski.
Precz z naszej Ojczyzny, Polski, dla takich kanalii w naszym kraju nie ma miejsca!
Won idioci! Durne wytwory tuska, bezmyślne cyborgi.
Wysrańcy i popaprańcy okupantów Polski, zrobieni na ruskich czołgach przez ich matki czerwone suki, którym AK goliło łby.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl