niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Czarna lista sędziów III RP

Dodano: 07.08.2014 [21:16]
Czarna lista sędziów III RP - niezalezna.pl
foto: GP
Dość! Otwieram czarną listę skrajnie nierzetelnych sędziów III RP. Będzie ona zamieszczona na portalach Solidarni2010.pl i EwaStankiewicz.pl. Jeśli Państwo macie informacje na temat nagannych zachowań sędziów, piszcie na adres redakcja@solidarni2010.pl.

Moją prywatną czarną listę otwiera Sędzia Sądu Rejonowego z Wrocławia Krzysztof Korzeniewski, który spowodował wsadzenie do aresztu dziennikarza i reżysera Grzegorza Brauna. Znajduje się na niej także sędzia Małgorzata Drewin z Warszawy, która w mojej ocenie w uzasadnieniu decyzji sądu co do postawy prokuratury w sprawie Solidarni 2010 vs D. Tusk zawarła nieprawdy, łamiąc kodeks etyczny i przepisy – co łatwo można zweryfikować. Choć prawo zobowiązywało ją do nakazania prokuraturze wszczęcia postępowania przeciwko premierowi, Drewin kilkakrotnie minęła się z prawdą w uzasadnieniu swojej decyzji, zapewniając mu bezkarność.

Zgadzam się z Braunem, że sędziowie i prokuratorzy postpeerelowscy to największa zorganizowana grupa przestępcza, która działa na terenie Rzeczypospolitej, i nie będzie tutaj dobrze, dopóki pozostanie ona bezkarna. Dlatego w przyszłej wolnej Polsce trzeba zastosować opcję zerową i od nowa zatrudnić sędziów, prokuratorów i ekspertów.
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Szkoda Polaków
Takich jak Tusk ,Komorowski, Wałęśa,Kwaśniewski najlepiej wywalić z Polski, Sprzedali Polskę a polaków zgnoili.
Nawet nie potrafili pochować zmarłych tragicznie w Smoleńsku ....chowali szybko by nikt nie dowiedział się ich roli w tym zabójstwie.

Szanowni internauci !
Za długa lista moich sędziów ,którzy narobili wiele złego
w moim życiu i życiu mego wnuka.
I tak Janina Zofia Krywińska kier.wydz.rodz i nieletnich w żarach.była vice prezes pozniejsza prezes obecnie kierownik.
Barbara Newman Szachnowska szef prokuratury w Żarach.
Następnie :Barbara Szczecińska sędzia w Nowej Soli,wydz.rodzinny,Monika Dembowiak prezes sadu rej w Nowej Soli,Katarzyna Gajgiel sedzia z Nowej Soli ,Marta Pintal Szczedrowska ,sędzia z wydz. karnego w Nowej Soli
Prokurator Lukasz Wojtasik szef prokuratury w Nowej Soli
Anna Bręk ,prok z Nowej Soli , Wojciechowska prok. z Nowej Soli Ewa Kańduła były szef prokuratury w Nowej Soli
wszyscy ci prokuratorzy nie PRZYJMOWALI ZGŁOSZEŃ O BICIU I ZNĘCANIU SIĘ NAD DZIECKIEM rodz. rzekomo zastępczej a właściwie dano dziecko im po znajomosci i ...
Następna porcja Sędziów SO w Z.Górze.
Marek Witczak -prezes,Teresa Janus-Papiernik wizytator
Walenty Młodzianowski kier wydz.odwoławczego
Ozga Swietlik sędzia. Andzrej Ciążyński sedzia,Klimek Zielinska sędzia ,Kurzawińska Pasek sedzia i Opała Arkadiusz sedzia z karnego Henryk Kaczmarek sędzia,Pawlak Dariusz sedzia
z prokuratury odwoławczej w Z.Górze Marek Borzym ,Alfred Staszak por .Jacek Bóśko prok Grzegorz Szklarz prok.
na wszstkie odwolania prokuratura odpisywała "Brak podstaw do rozpatrzenia sprawy"
Wszyscy ci w/w znęcali się nad dzieckiem 3,5 let przez lat 10 i nadal znecaja się...
To nie są sędziowie ani prokuratorzy to mafia gorsza od hitlerowców....

Gdzie Pani Danuta Maria Bukowska była, kiedy rodzice opuścili dziecko i trzeba było je umieścić w rodzinie zastępczej ? Nie wzięła dziecka pod swoją opiekę. Dlaczego nie było jej wtedy przy dziecku ? Dziecko ma normalne dzieciństwo, dorasta w przyjaznej rodzinie, a babcia zakłóca mu poczucie bezpieczeństwa, wcale nie licząc się z dobrem dziecka.

Serce decyduje o tym jakim jesteś Sędzią. Nie intelekt. Wiara w umysł i naukę to utopijna świecka wiara przełomu XIX i XX wieku, która skończyła się w 1945.

tu leje na bruk. To szambo POstkomunistyczne z rodowodami SB-ecko, UB-eckimi odsunąć od koryta. PIOLSKI nie można dłużej hańbić

To świetna inicjatywa -popieram ! Ale proponuję stworzyć podobną listę opiniotwórczych mediów -mam kandydatów -głównie towarzysze i ci z żydowskimi korzeniami -żakowski-lis-morozowski-kużniar-olejnik-kraśko-pochanke-gugala-michnik-durczok itd. Listę politycznych chamów i durni - niesiołowski-paligłup-dębski-rozenek-grupiński-kopacz-i tu cala PO -i niestety PSL -kasa-kasa-nepotyzm. Listę adwokatów -rogalski-dubieniecki-i chory giertych ! Listę debili i pseudo ekspertów -sekuła -miller-lasek. Listę aferzystów -nowask-parafianowicz itd. itd. Pozdrawiam Pani Redaktor!

Lista dyspozycyjnych sedziow jest lepszym sposobem na reforme sadownictwa niz opcja zerowa.

Kara śmierci za korupcję urzędników, powinna załatwić temat raz na zawsze.

Biegly sadowy z Jeleniej Gory " Oszust " ; Prokurator niedoluczony sebastjan wozniak z Boleslawca ; sedzia nie znajacy kodeksu "daniel strzelecki z Boleslawca.
Polska Rzeczpospolita Korupcyjna !!!!!
Sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) biegłemu oka nie wykole !!!!!!!!!!
Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole?
24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
Czy Daniel Strzelecki celowo dokonał pomieszania przepisów?

A może po raz kolejny okazało się, że nasze prawo jest o przysłowiowy kant potrzaść i uniemożliwia dojście do prawdy?Czy sprawa Jerzego Karpińskiego powoli stała się „okopami Świętej Trójcy” dolnośląskiej Temidy?

Słowa, które padły 24 lutego zdają się na to wskazywać.

Może pora więc, żeby sprawą prócz mediów zainteresowały się powołane do tego organy?

Oczywiście spoza Dolnego Śląska…
PS. Wypowiedzi sędziego Daniela Strzeleckiego za nagraniem TV. Przypomnijmy artykuł, na który tak chętnie powołuje się sędzia Daniel Strzelecki.

Kto, jako biegły, rzeczoznawca lub tłumacz, przedstawia fałszywą opinię lub tłumaczenie mające służyć za dowód w postępowaniu określonym w § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 (art. 233 § 4 KK).

Opinię biegłego (rzeczoznawcy) można uznać za fałszywą wtedy, gdy:

1) będzie wyraźnie sprzeczna z aktualnym stanem wiedzy w dziedzinie, której opinia dotyczy; 2) będzie wyraźnie sprzeczna z rzeczywistym stanem faktycznym;

3) będzie oparta na przyjętej wyraźnie błędnej metodzie (por. B. Kunicka-Michalska, w: A. Wąsek (red.), Kodeks karny, t. II, 2010, passim). Jednak również w tym wypadku stwierdza się trafnie, iż: odpowiedzialność na podstawie art. 233 § 4 KK nie zależy od tego, czy fałszywe ustalenie faktyczne zawarte w opinii mogło mieć wpływ na rozstrzygnięcie sprawy (wyr. SN z 9.4.2008 r., IV KK 501/07, OSNwSK 2008, Nr 1, poz. 853 ).

Jest również rzeczą oczywistą, że odpowiedzialność karna tym bardziej nie jest zależna od tego, czy strona postępowania cywilnego podważy (skutecznie bądź nie) taką opinię w procesie cywilnym.

Sędzia Sądu Rejonowego Daniel Strzelecki najwidoczniej jest jednak innego zdania.
http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
http://youtu.be/iiv7Teeg_sM

http://www.yelp.pl/biz_photos/przedsi%C4%99biorstwo-wielobran%C5%BCowe-kon-bud-jerzy-karpi%C5%84ski-jelenia-g%C3%B3ra?select=1h0yJ69Fk7BevMc5gqG75g#PHevcvxX7OYrTEZGFE0DvA
Sędzia SR z Bolesławca Daniel Strzelecki "wszechmogący"

Do tej listy należy również dołączyć biegłych sądowych. Ich opinie niby dają sędzią podstawy prawne do orzekania wyroków. W/g badań na UJ ich opinie generalnie nie mają żadnych znamion rzetelności i rozmijają się we wszystkich aspektach z osiągnięciami naukowymi, a spełniają tylko kryteria POsPOlitego wazeliniarstwa POd zaPOtrzebowania rządzących. Dobrze jednak się stało, że taka lista POparta dokumentami POwstaje. Gratulacje za strzał w tzw. dziesiątkę.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl