niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Czarna lista sędziów III RP

Dodano: 07.08.2014 [21:16]
Czarna lista sędziów III RP - niezalezna.pl
foto: GP
Dość! Otwieram czarną listę skrajnie nierzetelnych sędziów III RP. Będzie ona zamieszczona na portalach Solidarni2010.pl i EwaStankiewicz.pl. Jeśli Państwo macie informacje na temat nagannych zachowań sędziów, piszcie na adres redakcja@solidarni2010.pl.

Moją prywatną czarną listę otwiera Sędzia Sądu Rejonowego z Wrocławia Krzysztof Korzeniewski, który spowodował wsadzenie do aresztu dziennikarza i reżysera Grzegorza Brauna. Znajduje się na niej także sędzia Małgorzata Drewin z Warszawy, która w mojej ocenie w uzasadnieniu decyzji sądu co do postawy prokuratury w sprawie Solidarni 2010 vs D. Tusk zawarła nieprawdy, łamiąc kodeks etyczny i przepisy – co łatwo można zweryfikować. Choć prawo zobowiązywało ją do nakazania prokuraturze wszczęcia postępowania przeciwko premierowi, Drewin kilkakrotnie minęła się z prawdą w uzasadnieniu swojej decyzji, zapewniając mu bezkarność.

Zgadzam się z Braunem, że sędziowie i prokuratorzy postpeerelowscy to największa zorganizowana grupa przestępcza, która działa na terenie Rzeczypospolitej, i nie będzie tutaj dobrze, dopóki pozostanie ona bezkarna. Dlatego w przyszłej wolnej Polsce trzeba zastosować opcję zerową i od nowa zatrudnić sędziów, prokuratorów i ekspertów.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Najgłupsi ludzie to polscy sędziowie.
Nie ma wyjątków.
Ci sprawiedliwi się nie obrażą za takie słowa bo sami widzą.

Najgorsi studenci prawa i nieudacznicy.

Bez znajomości życia, ekonomii itd.

Za to. Prymitywni i mściwi aroganccy pajace

Miałem kilkadziesiąt spraw sądowych. W jednej z nich zauważyłem, że sędzia działał wyraźnie tendencyjnie. Przez przypadek byłem świadkiem jak ów Sędzia prowadzący moją sprawę podjechał samochodem do domu jednorodzinnego świadków którzy zeznawali przeciwko mnie ! Najpierw o tym powiadomiłem mojego adwokata, a na kolejnej sprawie pojawił się inny Sędzia którego również o tym powiadomiłem i prosiłem o umieszczenie moich słów w protokole, ale nie zostało to umieszczone. Więcej ten pierwszy Sędzia już nie prowadził moich spraw, ale dalej pracuje w Sądzie tylko w innym wydziale i jest znany z tego rodzaju praktyk.

Sąd Rejonowy Poznań Grunwald i Jezyce Wydz. IV rodzinny SSR Anna Lindner
Sąd Okręgowy w Poznaniu XV Cywilny SSO Joanna Andrzejak Kruk
SSO Jarosław Grobelny
SSO Jacek Musielak
Sąd Rejonowy Poznań Grunwald i Jezyce wydział V Pracy SSR Agata Chabir
na tych sędziów są konkretne dokumenty, art 231 k.k. co najmniej , w części pewnie art 271 k.k. i 273 k.k.

Sąd Okręgowy w Poznaniu XV Cywilny SSO Joanna Andrzejak Kruk naruszenie prawa własności , art 21 i 64 konstytucji , działanie w pełni świadome,pozbawienie prawa majątkowego.
Sąd Rejonowy Poznań Grunwald I jeżyce SSR Agata Chabir , prowadzenie spraw na podstawie niewąznych dokumentów, usankcjonowanie bezprawnych działań drugiej strony , drugą stroną są władze miasta Poznania .
i wiele innych , posiadam dowody , materiały na przestępczość w sądach poznańskich , na tuszowanie spraw w prokuraturach , zaniechanie działań jeśli dotyczą przestępstw sędziów.
tel.698731255

Szkoda Polaków
Takich jak Tusk ,Komorowski, Wałęśa,Kwaśniewski najlepiej wywalić z Polski, Sprzedali Polskę a polaków zgnoili.
Nawet nie potrafili pochować zmarłych tragicznie w Smoleńsku ....chowali szybko by nikt nie dowiedział się ich roli w tym zabójstwie.

Szanowni internauci !
Za długa lista moich sędziów ,którzy narobili wiele złego
w moim życiu i życiu mego wnuka.
I tak Janina Zofia Krywińska kier.wydz.rodz i nieletnich w żarach.była vice prezes pozniejsza prezes obecnie kierownik.
Barbara Newman Szachnowska szef prokuratury w Żarach.
Następnie :Barbara Szczecińska sędzia w Nowej Soli,wydz.rodzinny,Monika Dembowiak prezes sadu rej w Nowej Soli,Katarzyna Gajgiel sedzia z Nowej Soli ,Marta Pintal Szczedrowska ,sędzia z wydz. karnego w Nowej Soli
Prokurator Lukasz Wojtasik szef prokuratury w Nowej Soli
Anna Bręk ,prok z Nowej Soli , Wojciechowska prok. z Nowej Soli Ewa Kańduła były szef prokuratury w Nowej Soli
wszyscy ci prokuratorzy nie PRZYJMOWALI ZGŁOSZEŃ O BICIU I ZNĘCANIU SIĘ NAD DZIECKIEM rodz. rzekomo zastępczej a właściwie dano dziecko im po znajomosci i ...
Następna porcja Sędziów SO w Z.Górze.
Marek Witczak -prezes,Teresa Janus-Papiernik wizytator
Walenty Młodzianowski kier wydz.odwoławczego
Ozga Swietlik sędzia. Andzrej Ciążyński sedzia,Klimek Zielinska sędzia ,Kurzawińska Pasek sedzia i Opała Arkadiusz sedzia z karnego Henryk Kaczmarek sędzia,Pawlak Dariusz sedzia
z prokuratury odwoławczej w Z.Górze Marek Borzym ,Alfred Staszak por .Jacek Bóśko prok Grzegorz Szklarz prok.
na wszstkie odwolania prokuratura odpisywała "Brak podstaw do rozpatrzenia sprawy"
Wszyscy ci w/w znęcali się nad dzieckiem 3,5 let przez lat 10 i nadal znecaja się...
To nie są sędziowie ani prokuratorzy to mafia gorsza od hitlerowców....

Tak jak kij ma dwa końce, a prawda leży po środku, tak to jest i ze sprawiedliwością; Król i Sędzia SALOMON już w tamtych czasach musiał dzielić dziecko pomiędzy 2 matki, jednak jego mądrość nie spłynęła na naszych dzisiejszych SPRAWIEDLIWYCH; Szanowna Pani Danusiu; teraz jest dobry czas; Jeżeli ma Pani jeszcze dość zdrowia zająć się wnuczkiem, cztery listy o rewizję wyroku i Pani uzasadnienie; do Min. Sprawiedliwości i Sądu Najwyższego; wpisać na dole "do wiadomości" Rzecznik Praw Dziecka; Pan Min. Ziobro; Wysłać poleconymi i nie z Pani miasta;

Serce decyduje o tym jakim jesteś Sędzią. Nie intelekt. Wiara w umysł i naukę to utopijna świecka wiara przełomu XIX i XX wieku, która skończyła się w 1945.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl