niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Analityk wywiadu w kanadyjskiej telewizji: Samolot w Smoleńsku zestrzelony

Dodano: 25.07.2014 [11:49]
Analityk wywiadu w kanadyjskiej telewizji: Samolot w Smoleńsku zestrzelony - niezalezna.pl
foto: screen CBC
Zestrzelenie malezyjskiego samolotu nasuwa naturalne skojarzenia z katastrofą smoleńską. Zachodni analitycy mówią o tym wprost i idą jeszcze dalej. Dr Lada Roslycky, analityk wywiadu, doradca prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki, była gościem w telewizji CBC. Powiedziała, że rządowy samolot Tu-154M został zestrzelony.

Kilka dni temu kanadyjska telewizja CBC przeprowadziła rozmowę na temat roli Rosji w katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego. Jednym z gości programu „Turning point” była dr Lada Roslycky,  konsultant, analityk ds. bezpieczeństwa i wywiadu.

- Rola Rosji w konflikcie na Ukrainie jest bardzo silna. Jej działania łamią wszelkie prawo międzynarodowe. Oprócz tego jest bardzo smutne podobieństwo między tym co się stało z malezyjskim samolotem na Ukrainie, a maszyną ze Smoleńska, kiedy to polskie demokratyczne władze zostały zestrzelone. Wtedy to Rosjanie prowadzili tak zwane śledztwo. Widzimy pomiędzy tymi wydarzeniami wiele podobieństw. To Rosjanie, rosyjscy terroryści, wojskowi wytrenowani w Rosji w ciągu czterech dni zniszczyli i cięli części samolotu. Zdecydowanie pozycja Putina będzie teraz słabsza. Czas, aby społeczność międzynarodowa uznała go za terrorystę, a to co się dzieje na Ukrainie za wojnę terrorystyczną – powiedziała dr Roslycky.

Na portalu niezalezna.pl od kilku dni piszemy o różnicach i podobieństwach zamachu na Boeinga z tragedią w Smoleńsku.

W identyfikacji ofiar z zestrzelonego Boeinga będzie brało udział aż dwustu specjalistów z ośmiu krajów. - Proces ten zajmie tygodnie, a nawet miesiące - powiedział Arie de Bruyn, rzecznik holenderskiego instytutu medycyny sądowej. Ofiary katastrofy smoleńskiej identyfikowali wyłącznie rosyjscy "eksperci" - zajęło im to tylko dziesięć dni. (CZYTAJ WIĘCEJ)

Rodziny ofiar zestrzelonego lotu MH17 nie kryją oburzenia, po ujawnieniu informacji o ograbieniu zwłok ofiar z rzeczy osobistych. Teraz okazuje się, że terroryści używali skradzionych kart kredytowych i wypłacali z kont pieniądze. Do podobnych aktów barbarzyństwa dochodziło również po katastrofie smoleńskiej. (CZYTAJ WIĘCEJ)

W środę pierwszy samolot z ciałami ofiar zestrzelenia Boeinga wylądował w holenderskim Eindhoven. Trumny zostaną otwarte, a holenderscy eksperci dokonają identyfikacji i sekcji zwłok. Dlaczego w Smoleńsku stało się inaczej? (CZYTAJ WIĘCEJ)

ZOBACZ PROGRAM


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Napewno w Smolensku to nie był wypadek. Nie był bym pewny co do zestrzelenia samolotu. Rzaczej sztucznie wprowadzony bład co do wymiarów. 1984-86 byłem w wojsku sowietskim - trochu rozumiem, co to jest glissada. Tylko pytanie wynika. Każdy samolot ma mierniki wysokości, i w ogóle - swojej pozycji w przestrzeni. Niezależne od stacji radarowych lotniskowych. Czy piłoci nie widzieli wskaznikow swojej aparatury? Jezeli wedlug pilotow wszystko dzialalo poprawnie, i nie można odnalezc przyczyny - przyczyne trzeba szukac wsrod tych, co
1. krzyczeli na cale gardło, że nie mozna robić wydatków, i zamiast Being używać Tu-154 - współpraca z Rosją?, i
2. w nastepstwie tego sprowadzenie samolotu na remont (rekonsrukcję) do Rosji.
Może dlatego aparatura zle pracowała?
Co do Boenga zestrzelonego - są nagrane rozmowy między terorysrami z pod Doniecka i ich dowództwem w moskwie, o zestrzeliwaniu pasażerskich samolotow, które miały miejsce 16 lipca. Terorysta - rosja dawno to planowala. Podobnie jak z Kaczyńskim. Bo Polska teraz wychodzi na swiatową arenę jako "znaczący grawca". Tylko z Kaczyńskim to było by o wiele szybciej. Dla rosyi sowietskiej - ona taka jest! wolna Polska, a tym bardziej potężna w skali swiatowej - to smierc komunizmu. Dlatego wykorzystywa jest niezawodna metoda - pieniądze, bogactwo i szantarz rosja polityków na zachodzie i w samej Polsce. Skoro putin mówił, żeby jego wojsko robiło żywą tarczę z mieszkanców bez broni w rękach, i tak jest teraz, to co za problem rosjanam "zrobic" wypadek z samolotem Kaczyńskiego?

Tusk wie że tylko Merkel może go uratować przed procesem za Smoleńsk.
http://www.youtube.com/watch?v=RZkKI5Tx-f0#t=1496
http://www.youtube.com/watch?v=slIQeLPcy48
Teraz chcą powołać komisję d/s WSI by odwrócić uwagę od 200 afer PO.

Tak.to.prawda. Teraz ruski kurdupel i ta POwskaja kanalia beda sie wymizgiwac. W tych okolicznosciach to tylko list gonczy moze byc pomocny. Jesli ten czyn pojdzie w zapomnienie to bandyci beda chodzic luzem i teroryzowac innych.

Złe wieści płyną z cywilizowanego świata dla każdego leminga wyznawcy teorii pancernej brzozy i Donalda - Słońca Peru, oby żył wiecznie. Cóż Ci biedacy teraz muszą czuć gdy tyle wulgaryzmów i szamba wylewali na inteligentnych, samodzielnie myślących i niezależnych naukowców i ludzi dobrej woli określających ich mianem sekty i oszołomów a dziś demokratyczny, zachodni Świat potwierdza głosami specjalistów i ekspertów ich obawy i zdanie o wydarzeniach ze Smoleńska! Biedacy, ciemny zaściankowy plebs uwiedziony bzdurami, uśpiony bajkami czy da się kiedykolwiek naprawić szkody jakie wyrządzili ci pożyteczni idioci ?

zakłamany świat,zakłamani politycy.trzeba było słuchać P.Lecha Kaczyńskiego,On mówił prawdę,On przewidział co będzie się działo jeśli nie nazwie się sowieta bandytą,ubodło go i grubą helge przemówienie 1 września na Westerplatte.to ich służby zorganizowały zamach na nasz samolot pod smoleńskiem zresztą z udziałem naszych polityków i ubowców.unia judonazikomusza nie ma prawa bytu w tym stanie.hitler też był hołubiony i finansowany przez światową finansjere także żydoską.

Ja bym nie szukał podobieństwa między obu tragediami, bo to tak jakby szukać podobieństw między słoniem i jeszczurką, no bo słoń ma ogon i jaszczurka też ma ogon.
Tragedia Boeninga 777, to była tragedia śmiertelnie trafionego niewinnego cywila, który niespodziewanie i nieodpowiedzialnie wtargnął na pole bitwy, gdzie świstają kule, natomiast tragedia smoleńska to z premedytacją skrupulatnie przygotowany zamach, wstępnie "przedyskutowany" na słynnym spacerze po sopockim molo

W CBC niewiele to warte, w wiekszosci oglada sie amerykanskie dzienniki , w ktorych ani slowa o Smolensku.Jedna jaskolka nie czyni wiosny , a szkoda.

Zestrzelony, też mam takie odczucie że ostatecznie TU-154 został zestrzelony pociskiem. Wybuchy spowodowane ładunkami zamontowanymi w samolocie mogły mieć miejsce, ale Piloci wyprowadzali samolot z kłopotów. Udałoby się ślizgiem po miękkim krzaczastym gruncie uratować pasażerów, więc Rosjanie dokończyli robotę przy użyciu pocisku np. ziemia powietrze. Ślady materiałów wysokoenergetycznych też występują na powierzchni po pocisku. Zapewne na szczątkach boeinga777 lot MH17 też będą ślady substancji wysokoenergetycznych. Holendrzy mają dobrych komandosów wraz z polskimi komandosami powinni zlikwidować Putina wraz z jego demonami. Natomiast odszkodowaniami powinny być obciążone obecne i przyszłe pokolenia Rosjan.

czy ta Lady Rosicki mowi powaznie? jego ekscylencja Wladimir Putin bylby do tego zdolny?

Lada Roslycky a anie Rosycky

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl