niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Halicki kpi z Polaków

Dodano: 09.07.2014 [21:50]
Halicki kpi z Polaków - niezalezna.pl
foto: sulaco229 \ sxc.hu
PO nie rezygnuje z uprawiania propagandy sukcesu. Młodzi Polacy emigrują za granicę m.in. z chęci poznania innych społeczeństw i krajów. Z kolei liczba Polaków, którzy wracają z zagranicy, ciągle rośnie. To powoduje szybki wzrost miejsc pracy w kraju – przekonuje w rozmowie z telewizją Gazeta Polska VD Andrzej Halicki, przewodniczący Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej.

- Jeżeli mówimy o migracji, tej zarobkowej emigracji, czyli ekonomicznej. Największa fala tej emigracji była jednak na początku naszego stulecia i w latach pierwszej jego dekady. Tak, że nie teraz. Wręcz odwrotnie. Bilans ostatnich lat jest pozytywny dla Polski. Czyli więcej osób wraca niż wyjeżdża. Stąd zresztą rośnie, i to szybko, ilość miejsc pracy – uważa Halicki.

- Część młodych Polaków wyjeżdża nie tylko z tytułu, na przykład, chęci studiowania zagranicą, ale także chęci poznania innych społeczeństw, innych krajów. Oni decydują się na krótkookresową podróż – dodaje poseł PO.

Jakie jeszcze gruszki na wierzbie obiecuje polityk partii rządzącej w materiale telewizji Gazeta Polska VD.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Halicki i ta jego partia nie mają honoru. Prostytutka ma więcej honoru niż ci kłamcy i banda TUSKA. Ten kłamca jak zwykle kłamie.

Wkrótce nowy bestseler! Śladami zmywaków!

Czy to ten kąpielowy ,co mu kładą do połowy?

Pan Minister gada jakby się czegoś naćpał. Ciekawe kto mógłby być dostawcą Pana Ministra?

Jeśli sytuacja młodych ludzi w III RP jest taka różowa , to dlaczego nawet ci bananowi sięgają po eksperymenty z maryhą . Czy "Łaziebny " wie ?

I pomyśleć, że kiedyś to był zupełnie inny Andrzej, z ładną kartą historii Niezależnego Zrzeszenia Studentów, który odważnie działał przeciw komunie. Dziś sprawia wrażenie oślizgłego płaza. Kompletne zaprzeczenie ideałów młodości, o ile w ogóle były. Jego wypowiedzi odnoszące się do młodych ludzi, którzy muszą opuścić kraj, by zarobić na życie, są pełne cynizmu i nie nadają się do komentarza. Tylko kop z glana i za drzwi.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl