niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Komorowski był na kolacji w restauracji "Sowa & przyjaciele". Posłuchamy o czym mówił?

Dodano: 06.07.2014 [08:28]
Komorowski był na kolacji w restauracji "Sowa & przyjaciele". Posłuchamy o czym mówił? - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Roman Giertych, prawnik Radosława Sikorskiego, jest od wczoraj głównym bohaterem skandalu - tygodnik "Wprost" ujawnił bowiem, że istnieje nagranie jego rozmowy z m.in. dziennikarzem Piotrem Nisztorem, a treść ma kompromitować adwokata. Pojawiła się jednak inna ciekawa wiadomość - w słynnej restauracji "Sowa i przyjaciele" był również prezydent Komorowski.

Informację o pobycie Komorowskiego w ulubionej restauracji polityków Platformy Obywatelskiej podał na stronie internetowej "Newsweek".
"Bronisław Komorowski był w restauracji Sowa i Przyjaciele „na prywatnej kolacji”. Próbowaliśmy potwierdzić tę informację oficjalnie, ale biuro prasowe odpisało nam, że „nie posiada informacji na temat spotkań prezydenta w tym lokalu” - piszą dziennikarze powołujący się na informatora z "otoczenia głowy państwa".

Zwracają też uwagę, że urzędnicy Kancelarii Prezydenta przygotowali odpowiedź bazując na dostępnych fakturach, a "Komorowski według naszego rozmówcy miał być u Sowy prywatnie". Brakuje jednak informacji kto był rozmówcą prezydenta, ani nie podano kiedy spotkanie się odbyło. No i, najważniejsze - nie wiadomo czy istnieje nagranie z tej rozmowy.

Kto jeszcze mógł zostać podsłuchany. Wymienia się lidera SLD Leszka Millera. Ale zabawnie zachowuje się Ryszard Kalisz, który od wielu dni ogłasza w mediach: bywałem u Sowy, mogłem zostać nagrany. Nikogo jakoś temat nie zainteresował. I to chyba Kalisza boli najbardziej.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W restauracji
Na libacji
Nagrywali
w UBikacji.

Bronek z ruskiej budy to jeden z największych i najgroźniejszych łajdaków, który chroni bandytów, złodziei i zbrodniarzy z dawnej WSI i bandytów, którzy należeli do tzw. ludowego wojska polskiego z czasów PRLu!!! Bronek-ruskabuda – to właśnie od niego musimy zacząć i niech nas Ręka Boska Broni przed ponownym wybraniem tego bandyty na prezydenta!!! Bronek-ruskabuda musi być przez nas postawiony przed ZREPOLONIZOWANYM wymiarem sprawiedliwości i rozliczony za zbordnie i bandytyzm!!! Ten łajdak musi zgnić w więzieniu!!!

Ciemne powiązania Giertycha ujawnił na spotkaniu Gadowski

...

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5231

A gdyby tak zrobić konkirs, na NAJGŁUPSZEGO prezydĘta III RP to....mim zdaniem ten pan co lepi kulkę ze zdjęcia..byłby moim murowanym faworytem.

Siorbanie,mlaskanie,bekanie oraz inne "odgłosy fizjologiczne" pana preezydęta wykasować!Toż to "głowa państwa"!

elfer, to jest akurat to co prezy-dent posiada najlepsze i nie wymaga wysiłku nauczania - tak mają UBowniki.

U Sowy PO przyjacielsku był przed wylotem do USA, kiedy to pouczał Amerykanów jak się bigosuje. Nie trudno się domyśleć, że przepis na bigosowanie pochodzi od pana Sowy i nie ma w bigosie nic od Bronka...chyba tylko wetknięty w niego widelec. Jednym słowem Bronkowi nic nie wychodzi i na nic nie ma dobrego pomysłu. Powinien odejść.

Z ostatniej chwili.
Kancelaria prezydenta prostuje.
Na zamieszczonym zdjęciu prezydenta w portalu "niezależna.pl" pan prezydent Bronisław Komorowski jest zamyślony państwowo a lewą ręką w nosie dłubie prywatnie.

Szew Kancelarii Prezydenta RP
Jacek Michałowski

M.Chodakiewicz: 'POLSKĄ RZĄDZI POSTSOWIECKA ŻULIA', Andrzej Kisiel: "Polską rzadzą typy spod ciemnej czerwonej gwiazdy", Bloger Matka Kurka napisał to jeszcze dosadniej, ale wy to znacie. Gdy Komorowski został prezydentem Polski, publicysta napisał: 'POLSKA STRACIŁA HONOR'.

Tamci: http://youtu.be/R3Jlh6Z_9_k
Zamiast komentarza. Podaj dalej.

Bredzisławie -nasuwa się pytanie ""CZY PAŃSTWO ZDAŁO EGZAMIN""? czy Państwo zda egzamin dopiero jak "bronek i donek" w jednym pierdlu będą stali?.

Włóczą się elitarne lumpy po sowich dziuplach , trwonią naszą krwawicę , paplą wulgarnym językiem brednie i DESTABILIZUJĄ PAŃSTWO !! Trybunał i szafot dla takich, bo zagrażają egzystencji 40.000.000 Narodu , zamieniając ją w CH---,D--- i kamieni kupę. To jest zbrodnia stanu.

Pamietajmy, ze teraz najwlasciwsza metoda obrony przed skandalem jest zalew megadezinformacji. Moga nas tak wymeczyc, tak wynudzic, tak zniechecic i tak uspic, ze stracimy z pola widzenia to co najwazniejsze.

Nigdy nie dowiemy się, co Bronek Komorowski, myślał.

Ponieważ
Bronek Komorowski nigdy nie myślał.

On zawsze powtarzał, co mu wcześniej powiedzieli "doradcy", którzy myślą.

Bronek w swojej prostocie uważa, że to co powtarza, to są jego własne myśli.

Słuchając Bronka nie dowiadujemy się, co on myśli.
Słuchając Bronka dowiadujemy się, co mu mówili ostatnio jego doradcy.

...........

Mechanizm tuby marki "Bronek" jest taki:

Doradcy coś wymyślają, Bronek słucha, słucha, uważa to za swoje własne myśli.
I potem odtwarza.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl