niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

10 mln na promocję Arłukowicza!

Dodano: 02.07.2014 [15:33]
10 mln na promocję Arłukowicza! - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Ministerstwo zdrowia planuje szeroko zakrojoną kampanię informacyjną o składce zdrowotnej dla bezrobotnych i studentów. Pacjenci nie kryją oburzenia, a posłowie opozycji ironizują, że przy takich kwotach na kampanię, „może reklamy będą uzdrawiać”.

Jak wynika z ustaleń „Super Expressu”, dokładnie 10 mln złotych resort zdrowia przeznaczy na kampanię informacyjną o składce zdrowotnej dla bezrobotnych i studentów.

Zgodnie z nowym pomysłem resortu składkami nie będą się już zajmować urzędy pracy, lecz starostwa. Rządowe Centrum Legislacji zapewnia, że z informacją na ten temat trzeba dotrzeć „do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców”.

Na ten właśnie cen resort zdrowia zamierza przeznaczyć 10 mln zł.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Juz wiem. Arlukowicz to temat zastepczy. Bardzo niewdzieczny bo sprawy opieki zdrowia poruszaja kazdego do szpiku kosci ale wlasnie dlatego kazdy zwroci uwage co tam znowu Arlukowicz?... i o to chodzi w temacie zastepczym przede wszystkim.Specjalna role w systemie opieki zdrowotnej odgrywa TVP i jej dzielna redaktorka Elzbieta Zbyszewska, czsami wspomoagana druga etatowa placzka, Maria Stepan.Okazuje sie, ze te dwie rekaktorki sa ostatnia instancja w biurokracji rzadzenia opieka medyczna.Poniewaz rzadzic specjalnie nie ma czym to niemal w dazdy dzien jest reportaz nawolujacy do przyjscia z pomoca jakiejs nieszczesliwej osobie.Nie wiem czy to jest cala prawda ale jak informuje TVP odzew spoleczny jest nieraz imponujacy.Rodacy nawet TVP mowi Wam, ze nie jestescie takim zlym narodem.

Następny oszust który przyczynia się do eutanazji narodu Polskiego. POgonić i gonić jak najdalej razem z Tuskiem, Kopacz, Sikorskim, Rostowskim itd.

Teraz nowa metoda leczenia......." Usiądziecie wygodnie" Adin,dwa,tri,citiry .......Wsie zdorowi ???????????????????? Dla bogatych PAWILON dla biednych PAWULON ???????? POniali ili niet ???????????????????????????

idąc waszym tropem przypominam ,iż ryzy zaprzeczyl aby była jakas afera tasmowa...wsio gut , to tyle z waszych wypocin...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl