niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Protestujący zagłuszyli dialogi aktorów "Golgota Picnic"

Dodano: 27.06.2014 [22:03]
Protestujący zagłuszyli dialogi aktorów "Golgota Picnic" - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski
Przeciwnicy spektaklu zebrali się na placu Defilad w Warszawie. Skutecznie zagłuszali dialogi bluźnierczego przedstawienia, które były odczytywane przez aktorów, m.in Tomasza Karolaka. Wcześniej do przepychanek doszło przed Teatrem Rozmaitości.

Przed Teatrem Rozmaitości ok. godz. 16.00  zgromadził się tłum protestujących osób. Mieli ze sobą transparenty, słychać było również religijne pieśni. Policjanci oddzielali protestujących od ludzi, którzy chcieli wejść do teatru. Doszło do przepychanek. Poturbowana została starsza kobieta.


(żdjęcia Filip Błażejowski)

Po godz. 20 na placu Defilad, przed wejściem głównym do Pałacu Kultury i Nauki, aktorzy z warszawskich teatrów odczytywali dialogi z bluźnierczego spektaklu. Jednak protestujący ustawili się kilka metrów za aktorami i swoją modlitwą skutecznie zagłuszyli odczyt dialogów. Po niecałej godzinie odczyt się zakończył, jednak protestujący jeszcze się modlili. W obu akcjach policja nikogo nie zatrzymała.Z kolei w Bydgoszczy protestującym udało się przerwać pokaz "Golgota Picnic". Niestety, później wznowiono go.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Aktorzy przeciw społeczeństwu!!!???
Dlaczego chcą występować w pikcniku, mimo, że w większości społeczeństwo nie życzy sobie oglądać widowiska tej treści. Wartości artystyczne danego dzieła kreuje społeczeństwo, a nie kilku niezrównoważonych osobników.
Prawdopodobnie czynnikiem zachęcającym do zagrania szmiry przez wybitnego aktora, jest szmal. Przykład: pogoń za szmalem wykoleiła naszego wspaniałego aktora pana o..skiego. Nie chcieli go w Nju Yorku, sprzedał się ruskim.
Apel do aktorów: udział w Pikniku na pewno nie wykreuje Was na gwiazdy. Koniec, kropka.

jak się nie ma talentu to skandalem można zabłysnąć a co do obsady to wiadomo kto dostaje się na takie studia nie polacy tylko polskojęzyczni

czekam na protesty rodzimowierców pod kościołami(czyli budynkami należącymi do wspólnot kościelnych, do których prawo własności uzurpuruje sobie instytucja kościelna)w sprawie gwałtu na słowiańskiej tkance Narodu- dopiero będą jaja

Dialogi czytal funkcjonariusz platformy karolak, czlonek komitetu poparcia komorowskiego. Po ktorej stronie jest (p)rezydent, protestujacych czy zachwyconych sluchaczy?.

Kto prezentuje spektakl ?

HOŁOTA PICNIC.

A więc hołote do wora, a wór do jeziora.

~~~~ CHRYSTUS jest WIELKI! ~~~
~~~~~ i NIEZWYCIĘŻONY! ~~~~~
~~~~~~~ INVINCIBLE! ~~~~~~~~

Tak sobie myślę. Jaka byłaby reakcja tych od "golgoty picnic" co tak propagują wolność w sztuce, gdyby znalazła się tez grupa "wolnościowców" i wystawiłaby sztuki szydercze np. o pedofilii, gejach, lesbijkach lub ludziach ułomnych. Chciałbym posłuchać i poczytać o ich pięknych opiniach tak jak to czynią teraz.

Myślę, że to jest dobry pomysł, tzn. napisać/przygotować szyderczą sztukę o gejach, o ich niby problemach emocjonalnych, rozhuśtanym ego, skrzywionym spojrzeniu na świat, przesadnej dbałości o wygląd, itp.. Byłby dym, że to dyskryminacja i faszyzm. Problem w tym, że nikt przy zdrowych zmysłach nie chce w tym się babrać.

Lustracji Episkopatu do spodu-uczciwi śpią spokojnie, łajdacy blokują, bierność oznacza zgodę na to draństwo.
Proponuję Ci rodaku codziennie rano oglądać nagranie z pogrzebu śp (?) Szmajdzińskiego w Katedrze WP, gdzie Kalisz czyta Słowo Boże, a Jaruzelski, Kwasniewski i Komorowski modlą się gorliwie. Msze odprawił i panegiryki na rzecz zmarłego czołowa postać KEP b. Głódź.
Na obiad podpisanie pojednania z KEP z kagiebowskimi Cyrylami-bohater obecny Prymas, b. Michalik itp.......
Na kolacje pogrzeb Jaruzelskiego z ww wymienionym i listem panegirykiem tegoż bp. Głódzia w tejże katedrze.
Obejrzyj co się działo na Krakowskim i jak biskupi pokazali wiernym plecy...
Jeśli potrafisz to zdzierżyć przez 1 rok, juz Cie nic nie rusza, a zwłaszcza Polska, w której byle zdrajca i sbek czy wsiarz może więcej niż bohater Solidarności ks. Małkowski, czy Isakiewicz-których tenże Episkopt sekuje na Wólkę Węglową. Napluj też na groby ks. męczenników śp. ks. Popiełuszki, Zycha, Niedzielaka.
Módl się z TW i wychowuj w szacunku do nich swoje dzieci, a zobaczysz minarety w każdym miasteczku, a dzieci Skypie ze świata.
Zastanów się kościół prawosławny -98% to TW, Episkopat-0 (zero).
Czekam na argumenty, a nie bluzgi-be te oznaczają słabość, zagubienie i desperacje. Stań w zgodzie z faktami, prawda wyzwala nawet od TW.

I dlatego w postkomunie takie beztalencie jak Karolak ma ciągle propozycje zagrania ról.

Wiadomo , że PLATFUSY mają w tym udział, by przykryć swe taśmy i odciągnąć uwagę. Hydra i jej głowy pączkują w wielu miejscach. Trzeba łeb urwać tej hydrze lewackiej. Karolak popierał rezydenta, teraz czyta bluźnierstwa. Celebryta wstyd.

Powinszować dla protestujących za zagłuszenie odczytu tej pseudo sztuki

Wybitny człowiek, wybitny Anglik i wybitny pisarz - G.K. Chesterton o... bezwstydzie (barbarzyńskich bluźnierców):

„Ostatecznie bowiem wiemy, że człowiek jest człowiekiem właśnie dlatego, że posiada ten dziwaczny wymysł - moralność i maniery, od których wolnomyślicielski śledź jest całkowicie wyzwolony i które nigdy nie trapią tolerancyjnego buraka”

G.K. Chesterton, z eseju About Shamelesness, ze zbioru As I was saying, 1936.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl