"Czas na zmianę" - w niedzielę setki spotkań polityków PiS w całej Polsce. GDZIE, KIEDY, Z KIM

Filip Błażejowski

gb

Kontakt z autorem

W niedzielę (29 czerwca) politycy Prawa i Sprawiedliwości odbędą w całej Polsce 300 spotkań. Wszystkie organizowane są w ramach akcji "Czas na zmianę". Ma ona objąć wszystkie powiaty na terenie kraju. Pojawią się na nich udział posłowie, eurodeputowani, senatorowie.

Oczywiście, w akcji weźmie udział również prezes PiS Jarosław Kaczyński, który odbędzie dwa spotkania:

Międzyrzecz, godz. 16:00, Międzyrzecki Dom Kultury, ul. Konstytucji 3-go Maja 30

Międzychód, godz. 18:00, Centrum Animacji Kultury, Plac Kościuszki 9, Międzychód

Politycy PiS tłumaczą, że podczas akcji chcą przede wszystkim wyjaśnić Polakom, jakie skutki ma afera podsłuchowa i co PiS zamierza zrobić, aby nie udało się Platformie Obywatelskiej tego skandalu zamieść pod dywan.

Plan spotkań parlamentarzystów i eurodeputowanych 29 czerwca w ramach akcji „Czas na zmiany”    

Witek Elżbieta Barbara
godz. 18.00; Kamienna Góra, Muzeum Tkactwa przy Placu Wolności 11  

Machałek Marzena Anna
godz. 16.00; Zgorzelec, świetlica przy Kościele Św. Józefa Robotnika, przy ul. Ks. Jana Kozaka 2  
godz. 18.00; Jelenia Góra, sala kameralna Jeleniogórskiego Centrum Kultury, przy ul. 1 Maja 60

Zubowski Wojciech Michał
godz. 16.00; Głogów, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie, ul. Piotra Skargi 5 Sala nr 109   
godz. 18.00; Polkowice, Pl. Kościelny 2, Salka parafialna przy kościele p.w. św. Michała Archanioła w Polkowicach 

Zalewska Anna
godz. 16.00; Wałbrzych, Siedziba PiS, ul. Słowackiego 8,
godz. 18.00; Świdnica, Restauracja Baszta, ul. Muzealna                                

Piotr Król  
godz. 15.00; Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury, ul. Plac Zamkowy 8  
godz. 17.00; Świecie, Cech rzemiosł różnych, ul. Słowackiego 18   

Latos Tomasz
godz. 15. 00; Więcbork, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Pocztowa 2
godz.16.30; Nakło, Cafe Emilia, ul. Bydgoska 35     

Kownacki Bartosz
godz. 16.00; Mogilno, Mogileński Dom Kultury, ul. Rynek 10
godz.18.00; Żnin, kino Pałuczanin, ul. 700-lecia

Ardanowski Jan Krzysztof  
Godz. 16.00; Aleksandrów, Miejskie Centrum Kultury, ul. Parkowa 3
Godz. 18.00; Radziejów, Urząd Miasta Radziejów, ul. Kościuszki 20/22  

Zbonikowski Łukasz 
Godz. 16.00; Włocławek,  klub Krokus, ul. Chopina 27
Godz. 18.00; Lipno, Biuro poselskie, ul. Kościuszki 12 

Girzyński  Zbigniew
28 czerwca Godz. 16.00; Golub Dobrzyń, Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Tysiąclecia 25  
Godz. 17.00 Wąbrzeźno, Restauracja Malta, ul. Łabędzia 3 

Sobecka Anna Elżbieta  
5 lipca godz.16.00; Brodnica, Brodnicki Dom Kultury, ul. Przykop 43  

Kruk Elżbieta
godz. 18.00; Łęczna, sala starostwa powiatowego    

Michałkiewicz Krzysztof Stefan  
Godz. 16.00; Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, Al. Niepodległości

Sadurska Małgorzata
Godz. 16.00; Puławy, Dom Eustachiewicza ul. Skowieszyńska 32  
Godz. 18.00; Opole Lubelskie, Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. 25-Lecia PRL 3 

Zawiślak Sławomir  
Godz. 16.00; Tomaszów Lubelski, sala Hotelu Laureat, ul. Lwowska
Godz. 18.00; Zamość, sala konferencyjna, Victoria Hotelu Mercure, ul. Kołłątaja

Waszczykowski Witold   
Godz. 16.00; Powiat Łodzki Wschodni - Tuszyn, Siedziba Biura PiS, Budynek GS, Parkowa 3, Tuszyn  
Godz. 18.00; Brzeziny, ul. Sienkiewicza 10/12

Macierewicz Antoni  
Godz. 16.00; Piotrków Trybunalski, Biuro PiS ul. Słowackiego 20 IV piętro, Piotrków Trybunalski    

Seliga Dariusz Michał  
Godz. 16.00; Skierniewice, Biuro Poselskie, ul. Rynek 25, Skierniewice  
godz. 18.00; Tomaszów, Sala parafialna parafia Św. Jadwigi Królowej, ul. Warszawska 75/81, Tomaszów Mazowiecki

Telus Robert
Godz. 16.00; Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury, ul. Krakowska 6c, Rawa Mazowiecka  
Godz. 18.00; Opoczno, Biuro Poselskie, ul. Moniuszki 15, Opoczno    

Witko Marcin
Godz. 18.00; Radomsko, Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5,

Schreiber Grzegorz  
Godz. 16.00; Zduńska Wola, Dom Kultury – Lokator, ul. Łaska 12 Zduńska Wola  
Godz. 18.00; Łowicz, Bursa Klasztorna Sióstr Bernardynek al.. Sienkiewicza 15, Łowicz   

Mastalerek Marcin
Godz. 16.00; Łodź, Siedziba PiS, ul. Sienkiewicza 61 Łódź  
Godz. 18.00; Pabianice, Dom Nauczyciela, ul. Kilińskiego 8

Polak Piotr 
Godz. 16.00; Sieradz, Sala konferencyjna mieszcząca się przy ulicy Kościuszki 6, Sieradz  
godz. 18.00; Poddębice, Biuro Poselskie, Plac Kościuszki 15, Poddębice   

Łatas Marek  
Godz. 16.00; Myślenice, Dom Katolicki, ul. 3 Maja 1A w Myślenicach.  
Godz. 18.00; Sucha Beskidzka, Domu Katolickim przy ulicy Rynek

Polak Marek
Godz. 16.00; Wadowice, Sala konferencyjna NSZZ "S" ul. Kościelna

Terlecki Ryszard
Godz. 16.00; Częstochowa, Aula Solidarności, ul. Łódzka 8/12  
Godz. 18.00; Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury ul. Piastowska 1  

Naimski Piotr  
Godz. 16.00; Ząbokowice, Restauracja Dolnośląska, ul. 1 maja 2  
Godz. 18.00; Kłodzk, Klasztor Ojców Franciszkanów, Pl. Franciszkański

Wojtkiewicz Michał Jan  
Godz. 19.30; Limanowa, ul. Jana Pawła II 19                

Jasiński Wojciech  
Godz. 14.00; Szczytno, sala restauracji Vis - a -vis, ul. Piłsudskiego
Godz. 18.00; Przasnysz        

Woźniak Grzegorz Adam  
Godz. 18.30; pow.miński, Domu Strażaka w Dobrem   

Kamiński Mariusz
Godz. 16.00; Legionowo, Zespół Szkół Salezjańskich w Legionowie ul. Mickiewicza 35a
Godz. 18.00; Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 66
Sala Konferencyjna przy Pływalni Miejskiej    

Gosiewska Małgorzata  
Godz. 16.00; Wołomin, Miejska Biblioteka Publicznej w Wołominie, ul. Wileńska 32, sala konferencyjna, III piętro.   
Godz. 18.30; Ożarów Mazowiecki, Dom Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 165

Kwiatkowski Adam  
Godz. 18.00; Piaseczno, Sala konferencyjna Biblioteki Powiatowej w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 12    

Błaszczak Mariusz
Godz. 16.00; Powiat Gołdapski, sala przy Kościele św. Leona, ul. Krzywa 4   
Godz. 18.00; Powiat Węgorzewski, Węgorzewski Dom Kultury, ul. Bema

Sasin Jacek  
Godz. 16.00; Olecko, Wszechnica Mazurska, pl. Zamkowy 5   
Godz. 18.00; Wydminy (k. Giżycko), Gminny Ośrodek Kultury, ul. 40-lecia PRL               

Żyżyński Jerzy   
Godz. 16.00; Głubczyce
Godz. 18.00; Prudnik

Kłosowski Sławomir
Godz. 14.00; Nysa, Muzeum Nyskie ul. Biskupa Jarosława

Kuchciński Marek
Godz. 16.00; Złocieniec, pow.drawski, sala Spółdzielni Mieszkaniowej „Postęp” ul. Obrońców Westerplatte 3
Godz. 18.00; Świdwin, Świdwiński Ośrodek Kultury (Zamek) ul Niedziałkowskiego 17 w sali klubowej  

Hrynkiewicz Józefa
Godz. 16.00; Gdynia, ul. 10 Lutego 33, Dom Rzemiosła
Godz. 18.00; Puck Plac Wolności 1,  Ratusz

Błądek Antoni
Godz. 16.00; Nisko, Dom Nauczyciela, ul. Kościuszki 8, Nisko   

Moskal Kazimierz 
Godz. 16.00; Ropczyce, Dom Strażaka w Chechłach, gmina Ropczyce
Godz. 18.00; Sędziszów Małopolski 

Szlachta Andrzej 
Godz. 18.30; Strzyzów, Dom Kultury "Sokół",  ul. Mostowa 2, Strzyżów   

Gołojuch Kazimierz 
Godz. 17.00; Leżajsk, Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20 A, Leżajsk  

Chmielowiec Zbigniew
Godz. 16.00; Kolbuszowa, Szkoła Podstawowa nr 1, Domatków 198   

Warzecha Jan
Godz.16.00; Dębica, Restauracja Taurus, Strzegocicie 116 C

Kamiński Mariusz
Godz. 16.00; Siemiatycze, sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury w Siemiatyczach przy ulicy Zaszkolnej  

Smoliński Kazimierz
Godz. 16.00; Tczew, ul. Czyżykowska 69, sala Gimnazjum nr 1
Godz. 18.30; Kwidzyn, Świetlica Bronisławowo

Łopiński Maciej 
Godz. 15.30; Starogard Gdański, sala widowiskowa Starogardzkiego Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II
Godz. 18.00; Chojnice, ul. Piłsudskiego 30 a, Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe  

Jaworski Andrzej
godz.16.00; Malbork, ul. Dworcowa 24, sala Bar Bis
Godz. 18.00; Nowy Dwór, ul. M. Kopernika 17  sala Żuławski Park Historyczny

Szczypińska Jolanta
Godz. 18.00; Słupsk, ul. Paderewskiego 9, Civitas Christiana 

Sławno, Sławieński Dom Kultury w Sławnie ul. Cieszkowskiego 2

Śniadek Janusz
Godz. 18.00; Kościerzyna, Plac Jana Pawła II, przy kościele na plebani

Arciszewska –Mielewczyk Dorota
Godz. 16.00; Wejherowo, ul. Kościuszki 2, parafia św. Trójcy (Kolegiata Wejherowska), sala Jana Pawła II
Godz. 18.00; Lębork, ul. Krzywoustego 1, sala 108 (budynek siedziby biur poselskich PiS) 

Sellin Jarosław
Godz. 16.00; Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury Wałcz Plac Zesłańców Sybiru 3
Godz. 18.00; Człuchów, ul. Traugutta 2, Miejski Dom Kultury  Kartuzy, ul. Parkowa 4, sala restauracji „Gościniec Kaszubski”

Godz. 18:00; Bytów, ul. Sikorskiego 27, Siedziba Biur Poselskich PiS

Wiesław Józef Dobkowski
Godz. 16:00; Bełchatów, ul. 9 maja 26
Godz. 18:00; Pajęczno, Dom Handlowy, ul. Kościuszki 73

Grzegorz Michał Wojciechowski
Godz. 16:00; Ostrzeszów
Godz. 18:00; Kępno

Przemysław Błaszczyk
Godz. 16:00; Kutno, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Wojska Polskiego 5
Godz. 18:00; Łęczyca, Dom Kultury Jana Pawła 2

Michał Seweryński
Godz. 16:00; Wieluń, Cech Rzemiosł Różnych, ul. Targowa 1
Godz. 18:00; Wieruszów, Kino Słońce, ul. Mickiewicza 13

Andrzej Pająk
Godz. 16:00; Oświęcim, Salka przy Kościele św. Maksymiliana
Godz. 18:00; Chrzanów, Sala Konferencyjna „s” Chrzanów, ul. 3 Maja 1

Robert Adam Mamątow
Godz.16:00; Węgrów, Gminny Ośrodku Kultury w Sadownem, ul. T. Kościuszki 35
Godz. 18:00; Sokołów, sala konferencyjna Urzędu Miasta

Waldemar Jerzy Kraska
Godz. 16:00; Wyszków, sala konferencyjna Urzędu Gminy Rząśnik

Zając Alicja
Godz. 16.00; Przemyśl, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli (Belferek), ul. Kraszewskiego 7a

Sagatowska Janina
Godz. 14.00; Stalowa Wola, Sala konferencyjna, Biuro poselskie, al. Wyzwolenia 2 A, Stalowa Wola
Godz. 16.00; Tarnobrzeg, Sala Parafii Serbinów, ul. Konstytucji 3 Maja 11, Tarnobrzeg  

Pupa Zdzisław
godz.16.00; Mielec, Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 15, Padew Narodowa  

Słoń Krzysztof
30 czerwca; Godz. 16.00; Jędrzejów, Centrum Kultury, Jędrzejów Al. J.Piłsudskiego 3
godz.17.00; Kielce, OMPiO Kielce, ul. Zamkowa 3 

Gil Mieczysław
godz. 16.00; Kazimierza Wielka, Kazimierski Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 16  

Czarnecki Ryszard
Godz. 16.00; Szamotuły, sala konferencyjna Biura Poselskiego PiS, ul. Dworcowa 12 w Szamotułach
Godz. 18.00; Oborniki, Rynek w Obornikach, w sali przy ul. 11 listopada 2a w Obornikach

Gróbarczyk Marek 
Godz. 18.00; Choszczno Sala konferencyjna Rejonowa Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Grunwaldzka 36        

Poręba Tomasz
Godz. 16.00; Jarosław, sala lustrzana Kamienica Attavantich, Rynek 5 
 
Wojciechowski Janusz
Godz. 16.00; Śrem, sala spółdzielni mieszkaniowej w Śremie ul. Chłapowskiego 5
Godz. 18.00; Grodzisk Wielkopolski, sala Centrum Kultury Rondo, ul. Kolejowa 12 w Grodzisku Wlkp.

Jackiewicz Dawid
Godz. 18.00; Lwówek, Aleja Wojska Polskiego 1 B, /wejście od hali sportowej/ 

Fotyga Anna
Godz. 16.00; Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 24 sala AKWEN
Godz. 18.00; Sopot, ul. Władysława IV 22, sala SKOK

Złotowski Kosma
Godz. 15.00; Inowrocław, sala w hali widowiskowo-sportowej, al. Niepodległości 4
Godz. 17.00; Bydgoszcz, hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36 

Krasnodębski Zdzisław
Godz. 13.00; Wolsztyn, Zbór poewangelicki  w Kaszczorze 
Godz. 15.00; Nowy Tomyśl, Dom Katolicki, ul. Senatorska 31 w Zbąszyniu

Jurek Marek 
Godz. 16.00; Pisz, Piski Domu Kultury Pl. Daszyńskiego 2
Godz. 18.00; Ełk, Civitas Christiana, ul. Wojska Polskiego 71A
   
Zbigniew Kuźmiuk
Godz. 16:00; Grudziądz, Sala NOT, ul. Piłsudskiego 20
Godz. 18:00; Nowe Miasto Lubawskie

Mirosław Piotrowski
Godz. 16:00; Biała Podlaska

Andrzej Duda
Godz. 16:00; Żary
Godz. 18:00; Krosno Odrzańskie

Bolesław Piecha
Godz. 16:00; Świebodzin
Godz. 18:00; Sulęcin, os. Słoneczne 10, Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ – sala wykładowa

Jadwiga Wiśniewska
Godz. 16:00; Myszków, Cech Rzemiosł Różnych przy ul. Kościuszki 97
Godz. 18:00; Siemianowice Śląskie, Willa Fitznera, ul. 27 Stycznia 3

Stanisław Ożóg
Godz. 16:00; Rzeszów
Godz. 18:00 Łańcut, Sala Konferencyjna, Biuro Poselskie. Ul. Królowej Elżbiety 1
Źródło: pis.org.pl,niezalezna.pl,300polityka.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Adamek nie powiedział ostatniego słowa

Adamek nie powiedział ostatniego słowa

Upamiętniono obrońców Warszawy z 1939 r.

Upamiętniono obrońców Warszawy z 1939 r.

Via Carpatia: Polska i Ukraina będą…

Via Carpatia: Polska i Ukraina będą…

Polska misja na Marsa…

Polska misja na Marsa…

Rycerze Kolumba zbierają makulaturę, by…

Rycerze Kolumba zbierają makulaturę, by…

„Gry tajnych służb” Doroty Kani. Kto stoi za śmiercią prof. Szaniawskiego?

/ TV Republika

Zapraszamy na drugą część programu Doroty Kani pt. „Gry tajnych służb”. Dowiemy się, kto najprawdopodobniej stoi za śmiercią prof. Józefa Szaniawskiego. Start dziś o 18.35 w Telewizji Republika.

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl