niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Policja przesadziła, kibic niewinny

Dodano: 26.06.2014 [18:15]
Policja przesadziła, kibic niewinny - niezalezna.pl
foto: screen Telewizja Republika
Rafał Polesiak, który podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, rzekomo miał zaatakować policjanta, jest niewinny. Prokuratura właśnie umorzyła śledztwo przeciwko kibicowi Legii Warszawa.

Polesiaka i jego kolegę Daniela Przytułę - przypomina portal telewizjarepublika.pl - zatrzymano 11 listopada 2013 roku podczas brutalnej interwencji policji. Pomimo to oni usłyszeli zarzut udziału w nielegalnym zgromadzeniu publicznym, a Polesiak dodatkowo miał odpowiedź za czynną napaść na policjanta.

- Prokurator umorzył śledztwo w jego sprawie wobec niepopełnienia przez podejrzanego zarzucanych mu czynów - powiedział Telewizji Republika prawnik reprezentujący Rafała Polesiaka.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A teraz po odszkodowanie za wszystko.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl