niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

„30 baniek dla Owsiaka” na obchody 4 czerwca, bo „Bronek to obsadza”

Dodano: 22.06.2014 [18:30]
„30 baniek dla Owsiaka” na obchody 4 czerwca, bo „Bronek to obsadza” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Co ma wspólnego szef WOŚP z aferą podsłuchową? Możliwość wypłaty Jurkowi Owsiakowi 30 mln złotych na organizację hucznych obchodów 25-lecia (częściowo wolnych) wyborów w Polsce, omawiali uczestnicy rozmowy, której treść ujawnił dzisiaj „Wprost”.

Nazwisko Owsiaka padło podczas rozmowy prezesa Orlenu Jacka Krawca z byłym rzecznikiem PO Pawłem Grasiem, przeprowadzonej w lutym, w warszawskiej restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

- Ta, bo 4 czerwca to obsadza rozumiem Bronek, te wszystkie obchody, jakichś tam koncert Rolling Stonesów chce według najnowszych moich informacji. Tylko kasy szukają oczywiście. To Owsiak organizuje, chce ściągnąć kasę od spółek. (...) 30 baniek, nie? - mówi prezes Orlenu.

Pierwsze pogłoski o możliwym koncercie Rolling Stones na warszawskim Stadionie Narodowym, pojawiły się w polskich mediach w marcu br. Wówczas również sprzeciw zgłosił Związek Zawodowy Muzyków RP, którego członkowie wskazywali, że zapraszanie zagranicznych gwiazd jest „drenażem i tak już skromnych funduszy na kulturę”. Proponowali, żeby zamiast tego zaprezentować dorobek polskiej muzyki.

Ostatecznie na stadionie nie odbył się żaden koncert. Jak tłumaczył operator Stadionu Narodowego, spółka PL.2012+, nie udało się zdobyć finansowania.

1 czerwca podczas wręczenia Owsiakowi nagrody „Ludzie Wolności”, zorganizowanej przez „Gazetę Wyborczą” oraz TVN, na scenie pojawił się Bronisław Komorowski.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

O Owsiaku:
Nigdy nie chce dostać,
Zawsze musi brać.
Taka jego dola,
Kurka jego Mać.

hmm strategicznym sponsorem jest ponoc niemiecka firma oswietleniowa "OSRAM" jakos mnie nie dziwi iz artysci nie chca byc reklamowani w stylu "Osram wystep itp"

Jakoś nikt nie zauważył jeszcze, że niedawno zmarł Ojciec Chrzestny (Jaruzelski) , który trzymał wszystkich za mordę i od tego czasu buldogi zaczęły walkę o wpływy

pytanie na nadchodzący WIELKI TYDZIEN: w ilu słoikach można zapeklowac 30 baniek?

A czy ten w środku , to nie MAŁYSZ ???
O NIE ! Siło nieczysta - a kysz !!!

"pokaż mi swoich znajomych a powiem ci kim jesteś" i tak do flinstona pasuje owsik ,lasowik,różowy balonik, i wielu innych,którzy idą na lep łorderów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl