niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

NOWY WĄTEK. Prezes zdradza Tuska: "Teraz, kur..., paliwo może być nawet i po 7 zł"

Dodano: 22.06.2014 [16:22]
NOWY WĄTEK. Prezes zdradza Tuska: "Teraz, kur..., paliwo może być nawet i po 7 zł" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Coraz bardziej kompromitujące fakty dla Platformy Obywatelskiej wychodzą na jaw. Treść nagrań ujawnionych przez tygodnik  Wprost", dotychczas ośmieszał "jedynie" ministrów rządów Platformy Obywatelskiej. Jest jednak nowy wątek - tym razem bezpośrednio dotyczący Donalda Tuska.

Na bardzo istotny fragment z nagrań publikowanych przez tygodnik "Wprost" uwagę zwróciła Telewizja Republika i tygodnik "Do Rzeczy".

W rozmowie bierze udział Zdzisław Gawlik, sekretarz stanu w ministerstwie skarbu, jego szef Włodzimierz Karpiński oraz pojawia się Jacek Krawiec, prezes PKN Orlen.

Najważniejszy fragment:
Jacek Krawiec: - Ale słuchajcie, nie chciałem przy nim gadać. Jak była ta kampania 2011 r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napierdalał. No i jest ta impreza w Focusie, już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, kurwa, to paliwo może być nawet i po 7 zł [śmiech].

Włodzimierz Karpiński: - Nie no, tak było, nie? […] Były rozmowy inne i nie. Ja w tych finalnych nie uczestniczyłem. Wszystkie chwyty dozwolone.

Ktoś miał wątpliwości do intencji Tuska? Ta reszta naiwnych teraz chyba przejrzy na oczy!
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Teraz widać jak na dłoni jakie te wszystkie lemingi były DURNE, ci wszyscy "młodzi wykształceni z wielkich miast", jakie to bezmózgi! I można by się śmiać z nich i cieszyć, że ich naiwność została udowodniona, że wyszli na dupków. Ale przecież tu chodzi o Polskę - przez ich głupotę doprowadzoną do krawędzi upadku. Szkoda... Tyle, że nie wszystko jest winą lemingów. Ruskie serwery też miały w tym swój udział...

DLUGO, DLUGO SIE POszukiwali ,ale sie DOBRALI. WATAHA Z PIEKLA RODEM. PANIE MINISTRZE JEST PAN WZROSTEM WIELKI ,GORZEJ Z ROZUMEM . NIECH PAN ZWROCI DYPLOM . OXFORD CZEKA. DOBRZE , ZE S.P. PREZYDENT PANA ROZSZYFROWAL I SZYBKO POgonil tam gdzie pana moze czc sie NAJLEPIEJWSROD KOMPANOW POslugujacych sie POLSZCZYZNA Z POd budy z piwem.

To jest dno tej niby klasy politycznej, która ma Polskę w wielkim poważaniu, a która chyl;i się przez nich doi upadku. Rządzący mają tabuny obrońców spośród osób postawionych na stanowiskach przez ten rząd i uzywaja wszelkich słów na obronę tego mafijnego rządu.

My tu piszemy, natrząsamy się ale sytuacja jest mocno nie halo. Jak się tusk nie ogarnie i będzie dalej grał głupa to szambo się rozleje. Musi być KTOŚ kto sprawę ogarnie i to szybko. Na bok partykularyzmy i to migiem, bo się zadzieje.

To PO takich rewelacjach nic tylko kupować akcje spółek Skarbu Państwa (a raczej SP Skarbu Pustego), PO to by zostać z gołą d.pą na lodzie w zimie. Za ich nierządów to strach inwestować , bo kasę wyprowadzają jak kiedyś paliwo - czyli strumieniami!!

Tak Krawiec kraje, jak mu Tusk krajać daje.

Kroił więc przez kilka lat naród na benzynie i ropie, by wypracowane zyski oddać Owsiakowi na propagandę sukcesu!!
Pytanie co na to akcjonariusze PKN Orlen, bo to oni najwięcej straca pewnie jutro , gdy kurs j..nie po takich rewelacjach o wyprowadzaniu kasy z firmy POd szyldem Wielkiego Owsika

P. Tusk już dawno przekroczył granice dopuszczalnego cynizmu. To tylko kolejny tego dowód.
To człowiek tak "rewelacyjnie" elastyczny, że już zpupełnie bez kręgosłupa.

Jak Tuskaszenko mógł POwiedzieć tak, PO wyborach "teraz to może i PO 7 zł być paliwo", tak teraz naród ma prawo POwiedzieć PO ".raj taśmach" - teraz to możesz sobie i w łeb palnąć zdrajco narodu!!

Prawdopodobnie będą przedterminowe wybory. PIS je wygra z wynikiem ok. 35-38%.
PO znając życie dostanie powiedzmy 25%.
Miler będzie triumfował z 17-19%, do tego PSL dorzuci swoje 6%.
Może jakimś cudem Korwin wejdzie z 5%.
I co będzie? Koalicja PO+SLD+PSL.
A nawet gdyby te % były korzystniejsze dla pisu i Korwina, to przecież się nie dogadają...
I Tusk powie "nie chcem ale ..." już to kiedyś było.
Wniosek: każdy rozsądnie myślący Polak powinien apelować na wszelkie możliwe sposoby o pojednanie
i zjednoczenie sił prawicowych. PIS,KNP,RN,PR,SP - gdyby się dogadali,
prawdopodobnie wygraliby wybory i zdołali utworzyć koalicję.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl