niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Rosyjscy celnicy niszczą Polakom paszporty. MSZ milczy

Dodano: 17.06.2014 [20:15]
Rosyjscy celnicy niszczą Polakom paszporty. MSZ milczy - niezalezna.pl
foto: premier.gov.pl
Media lokalne z Warmii i Mazur informują, że mnożą się bardzo przykre incydenty na przejściach granicznych pomiędzy Polską, a Obwodem Kaliningradzkim. Rosyjscy celnicy mają dopuszczać się celowego uszkadzania polskich paszportów i na tej podstawie odmawiać naszym obywatelom prawa wjazdu na teren Obwodu - informuje "Fakt".

- Próbując wjechać do Rosji na przejściu oddałem jak zawsze paszport w ręce rosyjskich celników. Po chwili jeden z nich wrócił, informując mnie o uszkodzeniu dokumentu i braku możliwości wjazdu na teren Federacji Rosyjskiej. Pozostało mi jedynie wrócić i złożyć wniosek o wyrobienie nowego paszportu ale nikt mi nie zwróci kosztów ich uzyskania – opowiada serwisowi „Gazety Olsztyńskiej” jeden z poszkodowanych.

– Faktycznie jakiś czas temu, wpłynęło kilkanaście wniosków o wydanie nowego paszportu, ze względu na ich uszkodzenie. Jednak przypadki niszczenia paszportów podczas kontroli granicznej z obwodem kaliningradzkim, mają charakter sporadyczny i obecnie nie docierają do nas żadne zgłoszenia o podobnych sytuacjach – uspokaja Edyta Wrotek, rzecznik prasowy wojewody, w rozmowie z serwisem bartoszyce.wn.pl.

Powodu do interwencji nie widzi MSZ.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

nie boicie się, że jak raz wjedziecie to możecie już nie wyjechać ?
oszczanego nergala w telewizorze nie widzieliście ?
.
ta "mrówka" powinna się cieszyć, że jej ruski nie wpuścił
bo mógł ją wpuścić, a dopiero przy powrocie zauważyć "uszkodzony" paszport

Mafia Obywatelska otworzyła granicę z Rosją Putina. Tamtędy przedostają się swobodnie na teren Unii różni podejrzani osobnicy. To mogą być szpiedzy i terroryści. Poziom bezpieczeństwa Państwa Polskiego jest dokładnie taki jak go przedstawiono na taśmach "Wprost" !

zamknąć mały ruch graniczny dla tych małp spod sierpa i młota!!

Re guell. Nie wiem jaki jesteś rocznik? Ale ja wiem,że biedne Rosjanki
nawet nie nosiły majtek,bo nie było tego wyrobu na rynku,a jak się pokazał,
to te biedule nie miały rubli na ich kupno. To nie jest bajka,bo szwagier
ma żonę Rosjankę. Razem studiowali w Moskwie i tam się zapoznali i zawarli
związek małżeński. Kiedy wyjeżdżali do PRL, to ona została pobita przez
komsomolców, za to,że wyszła za Polaka.Od niej dużo wiedzieliśmy o tamtym
Czerwonym Kraju Raju. Jak bym chciał poruszyć te sprawy, to wielu Polaków
by mi nie uwierzyło. To był i jest kraj mocno cywilizacyjnie zacofany. Za
to mają silną armię! Najlepiej wychodzi im riezanie słabszych narodów od
siebie. Czeczenia jest tego I dowodm w tym czasie. A przed tym czasem,
wiadomo nad kim trzymali swoje krasne łapy. Pozdrawiam

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl