niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Tusk podlizuje się Marysi wręczając kwiaty. „Od zdrajcy nie przyjmę”

Dodano: 28.05.2014 [15:31]
Tusk podlizuje się Marysi wręczając kwiaty. „Od zdrajcy nie przyjmę” - niezalezna.pl
foto: kprm, arch. Marii Sokołowskiej
Zakończyło się już spotkanie Donalda Tuska z uczennicą II LO Marią Sokołowską, która w piątek pytała premiera „Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?”. Z ustaleń portalu niezalezna.pl po rozmowie z ojcem dziewczyny wynika, że gdy Donald Tusk chciał przekazać Marii otrzymane od uczniów kwiaty, ta odparła, że „kwiatów od zdrajcy nie przyjmie”.

W czasie ogólnego spotkania z uczniami II LO z Gorzowa Wielkopolskiego, Maria Sokołowska siedziała w pierwszym rzędzie. Okazuje się, że w czasie spotkania licealistka nie zadała premierowi żadnego pytania.

- Z krótkiej rozmowy z córką wiem tyle, że nie zadała żadnego pytania. Siedziała na spotkaniu. Była posadzona naprzeciwko premiera. Gdy dostał on kwiaty od uczniów i chciał przekazać je Marysi ona powiedziała, że kwiatów od zdrajcy nie przyjmuje – tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl Kazimierz Sokołowski.

Już wiadomo jaki był cel spotkania Donalda Tuska z licealistami z Gorzowa. Kilka godzin po wizycie w szkole Kancelaria Premiera chwali się zdjęciem z próby wręczenia kwiatów Marii. Nie opublikowali jednak zdjęć kiedy licealistka odmówiła przyjęcia bukietu.


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tą książkę należy przeczytać, aby mieć własny pogląd na obecną sytuację polityczną w Polsce. Wałęsa Czlowiek z Teczki - Cenckiewicz Sławomir
http://www.nexto.pl/ebooki/walesa__czlowiek_z_teczki_p84611.xml?pid=155677

Jedna z niewielu porządnych dziewczyn i na dodatek mająca świadomość tego co myśli i mówi. Teraz czeka ją zemsta wykonana przez Niezależne Media Głównego Nurtu i pośrednio innych szubrawcow. Życzę Ci Mario wytrwałości w tych trudnych czasach. To co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
Pozdrawiam.
JG

A dlaczego publiczna szkola zaprasza Tuska i ulatwia mu kampanie wyborcza? Czy szkoly nie powinny byc apolityczne? Akurat w tej sytuacji Tusk wyszedl bardzo zle, ale administracja szkoly powinna wytlumaczyc sie dlaczego wprowadza polityke w szkole. Czy lewicowa czy prawicowa, polityka nie ma miejsca w szkole.

Porozumienie z KIOTO , podpisywali 1999r i przedłużyli w 2012r POPAPRAŃCY- GLUCIE:::)!!! - jak sama nazwa wskazuje podpisuje PREZES RADY MINISTRÓW lub w jego imieniu pełnomocnik.

Czegoś tu nie rozumiem. Utarło się w kulturze cywilizacji zachodniej że kwiaty wręcza się w ramach przeprosin. Wygląda na to że Tusk podświadomie poczuł się winny i próbował przeprosić. Rynsztok medialny tymczasem wskazuje na Marię jako winną. Czyli niewinny przepraszać chciał winną? Tak to szczwany złodziejaszek i zdrajca przy pomocy resortowych mediów odwraca kota ogonem żeby zadbać o sondaże.

Niczym się nie przejmuj dziewczyno, dałaś drugi raz po pysku tej ryżej kreaturze. Żadne tępe lisy czy inna zwierzyna od koryta nie zmienią naszych poglądów. Trzymaj taki kurs, nie będziesz nigdy żałować. Ten świat potrzebuje ludzi twardych i odważnych. Ty się do nich zaliczasz.

Jeszcze Polska NIE ZGINĘŁA PUKI TAKA MŁODZIEŻ ŻYJE!!!

Tylko dziecko odważyło się powiedzieć to, co myślała większość, ale bała się odezwać wśród tłumu pochlebców - "Nowe szaty cesarza" Andersen

Mam serdeczną prośbę do niezależnych prawników konstytucjonalistów ,by w trybie natychmiastowym przygotowali dokumenty mówiące o sprzeniewierzeniu się składanej przez Tuska przysiędze i działaniu niezgodnym z konstytucją ,co jest równoznaczne ze zdradą Polski.
Bo ta mściwa kanalia nie poprzestanie na wręczaniu kwiatów pani Marii.

Odwazna jak Inka,nie przyjela kwiatow od Ruskiego psa.

Brawo i tak trzymać! :)

Coś pięknego,ta dziewczyna ma klasę!

Świetna jest ta mała. TAK TRZYMAĆ !!!!!

Podpisuję się pod opinią Lublinianina -ojca Studentki |
BRAWO!!!!

Bardzo odważna Panna Sokołowska tak trzymać BOG HONOR OJCZYZNA.

Nie POkonali kibole, ale pokonają dobrze wychowani w duchu patriotycznym licealiści

Tuskowaty to zdrajca,szwabski pachol.

tusek kwiaty malgosi zawiez, ona ci po kazala kim jestes dupek nie rycerz

Ale wazelina, dziewczyna mu słusznie zarzuciła zdradę Kraju, a ci mu kwiaty wręczają za to, szkoda że jeszcze nie uklękli na obydwa kolana patrząc mu głęboko w oczy... :P

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl