niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Tusk podlizuje się Marysi wręczając kwiaty. „Od zdrajcy nie przyjmę”

Dodano: 28.05.2014 [15:31]
Tusk podlizuje się Marysi wręczając kwiaty. „Od zdrajcy nie przyjmę” - niezalezna.pl
foto: kprm, arch. Marii Sokołowskiej
Zakończyło się już spotkanie Donalda Tuska z uczennicą II LO Marią Sokołowską, która w piątek pytała premiera „Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?”. Z ustaleń portalu niezalezna.pl po rozmowie z ojcem dziewczyny wynika, że gdy Donald Tusk chciał przekazać Marii otrzymane od uczniów kwiaty, ta odparła, że „kwiatów od zdrajcy nie przyjmie”.

W czasie ogólnego spotkania z uczniami II LO z Gorzowa Wielkopolskiego, Maria Sokołowska siedziała w pierwszym rzędzie. Okazuje się, że w czasie spotkania licealistka nie zadała premierowi żadnego pytania.

- Z krótkiej rozmowy z córką wiem tyle, że nie zadała żadnego pytania. Siedziała na spotkaniu. Była posadzona naprzeciwko premiera. Gdy dostał on kwiaty od uczniów i chciał przekazać je Marysi ona powiedziała, że kwiatów od zdrajcy nie przyjmuje – tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl Kazimierz Sokołowski.

Już wiadomo jaki był cel spotkania Donalda Tuska z licealistami z Gorzowa. Kilka godzin po wizycie w szkole Kancelaria Premiera chwali się zdjęciem z próby wręczenia kwiatów Marii. Nie opublikowali jednak zdjęć kiedy licealistka odmówiła przyjęcia bukietu.


 
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl