niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Tusk podlizuje się Marysi wręczając kwiaty. „Od zdrajcy nie przyjmę”

Dodano: 28.05.2014 [15:31]
Tusk podlizuje się Marysi wręczając kwiaty. „Od zdrajcy nie przyjmę” - niezalezna.pl
foto: kprm, arch. Marii Sokołowskiej
Zakończyło się już spotkanie Donalda Tuska z uczennicą II LO Marią Sokołowską, która w piątek pytała premiera „Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?”. Z ustaleń portalu niezalezna.pl po rozmowie z ojcem dziewczyny wynika, że gdy Donald Tusk chciał przekazać Marii otrzymane od uczniów kwiaty, ta odparła, że „kwiatów od zdrajcy nie przyjmie”.

W czasie ogólnego spotkania z uczniami II LO z Gorzowa Wielkopolskiego, Maria Sokołowska siedziała w pierwszym rzędzie. Okazuje się, że w czasie spotkania licealistka nie zadała premierowi żadnego pytania.

- Z krótkiej rozmowy z córką wiem tyle, że nie zadała żadnego pytania. Siedziała na spotkaniu. Była posadzona naprzeciwko premiera. Gdy dostał on kwiaty od uczniów i chciał przekazać je Marysi ona powiedziała, że kwiatów od zdrajcy nie przyjmuje – tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl Kazimierz Sokołowski.

Już wiadomo jaki był cel spotkania Donalda Tuska z licealistami z Gorzowa. Kilka godzin po wizycie w szkole Kancelaria Premiera chwali się zdjęciem z próby wręczenia kwiatów Marii. Nie opublikowali jednak zdjęć kiedy licealistka odmówiła przyjęcia bukietu.


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tą książkę należy przeczytać, aby mieć własny pogląd na obecną sytuację polityczną w Polsce. Wałęsa Czlowiek z Teczki - Cenckiewicz Sławomir
http://www.nexto.pl/ebooki/walesa__czlowiek_z_teczki_p84611.xml?pid=155677

A dlaczego publiczna szkola zaprasza Tuska i ulatwia mu kampanie wyborcza? Czy szkoly nie powinny byc apolityczne? Akurat w tej sytuacji Tusk wyszedl bardzo zle, ale administracja szkoly powinna wytlumaczyc sie dlaczego wprowadza polityke w szkole. Czy lewicowa czy prawicowa, polityka nie ma miejsca w szkole.

Porozumienie z KIOTO , podpisywali 1999r i przedłużyli w 2012r POPAPRAŃCY- GLUCIE:::)!!! - jak sama nazwa wskazuje podpisuje PREZES RADY MINISTRÓW lub w jego imieniu pełnomocnik.

Czegoś tu nie rozumiem. Utarło się w kulturze cywilizacji zachodniej że kwiaty wręcza się w ramach przeprosin. Wygląda na to że Tusk podświadomie poczuł się winny i próbował przeprosić. Rynsztok medialny tymczasem wskazuje na Marię jako winną. Czyli niewinny przepraszać chciał winną? Tak to szczwany złodziejaszek i zdrajca przy pomocy resortowych mediów odwraca kota ogonem żeby zadbać o sondaże.

Jeszcze Polska NIE ZGINĘŁA PUKI TAKA MŁODZIEŻ ŻYJE!!!

Tylko dziecko odważyło się powiedzieć to, co myślała większość, ale bała się odezwać wśród tłumu pochlebców - "Nowe szaty cesarza" Andersen

Mam serdeczną prośbę do niezależnych prawników konstytucjonalistów ,by w trybie natychmiastowym przygotowali dokumenty mówiące o sprzeniewierzeniu się składanej przez Tuska przysiędze i działaniu niezgodnym z konstytucją ,co jest równoznaczne ze zdradą Polski.
Bo ta mściwa kanalia nie poprzestanie na wręczaniu kwiatów pani Marii.

Odwazna jak Inka,nie przyjela kwiatow od Ruskiego psa.

Brawo i tak trzymać! :)

Coś pięknego,ta dziewczyna ma klasę!

Świetna jest ta mała. TAK TRZYMAĆ !!!!!

Bardzo odważna Panna Sokołowska tak trzymać BOG HONOR OJCZYZNA.

Nie POkonali kibole, ale pokonają dobrze wychowani w duchu patriotycznym licealiści

Tuskowaty to zdrajca,szwabski pachol.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl