niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

PKW doliczyła się wygranej Platformy. OSTATECZNE WYNIKI

Dodano: 26.05.2014 [21:43]
PKW doliczyła się wygranej Platformy. OSTATECZNE WYNIKI - niezalezna.pl
foto: arch.
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła ostateczne wyniki - po kilkunastu godzinach doszli do wnioski, że jednak wygrała Platforma Obywatelska. Przy okazji znowu pojawił się problem nieważnych głosów - ponad 200 tysięcy.


Oficjalne wyniki wyborów do PE: PO - 32,13 proc., PiS - 31,78 proc., SLD-UP - 9,44 proc., Nowa Prawica - 7,15 proc., PSL - 6,80 proc.


PKW: PO i PiS po 19 mandatów do Parlamentu Europejskiego, SLD-UP - 5, Nowa Prawica i PSL - po 4.

Frekwencja w niedzielnych eurowyborach wyniosła 23,82 proc. - oficjalne dane PKW.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie rozumiem tego ,że w południe i po południu PiS miało 32,35% a wieczorem leśne dziadki ogłosili,że ma 31,78%. Myślę ,że tak postąpili bo PO-bolszewicka linia to jedynie słuszna.Działa cały czas tan sam schemat PZPR.

Czytając większość postów naprawdę Wam współczuję. Które to już kolejne "zwycięstwo": ósme, dziewiąte? Pytam bo w tym paśmie sukcesów wyborczych (i referendalnych - patrz "odwoływanie HGW) można się pogubić!
Dam Wam prostą radę: aby wybory wygrać trzeba iść głosować a ja jestem przekonany, ze znaczna część piszących tu różne brednie o "ruskich serwerach" i innych "fałszerstwach" w ogóle nie głosowała a teraz "grzmi" najgłosniej.
Dlaczego? Powoduje to paranoiczne pojmowanie rzeczywistości i przekonanie, że i tak wybory "sfałszują" więc nie ma sensu głosować bo jeszcze nie daj Boże "mój" głos "przerobią" na głos na PO i będzie jeszcze gorzej oraz brak wiary (po tylu klęskach) w jedyną słuszną partię! Co innego siedzieć przed klawiaturą i w niewybrednych słowach lżyć wszelakich oponentów i demaskować agentów Kremla. Do tego wg. Was potrzebna jest faktyczna "odwaga" a nie do udania się do lokalu wyborczego i "śmiesznego" wrzucenia głosu do urny! Nie mam racji?
PS. Pozdrawiam wszystkich i życzę "kolejnych" sukcesów!!!

Co raz więcej tych nie ważnych głosów.W 2010 roku po wyborach prezydenckich ilość nie ważnych kart wzrosła o ponad 1000% czyli 10x więcej w stosunku do wyborów w 2005 r.
Zobaczę jak PIS ogłosi swoją kontrolę na wyborach.Myślę,że jednak nie upilnowali należcie.Chyba,że zgłosili się podstępni kontrolerzy.

Nie doszukujcie się sensacji, pis w dużych miastach dostaje baty, więc ponownie przegrało. Myślę, ż PO to jakiś fenomen, w kraju bieda, masowa emigracja, drożyzna, mimo to po wygrywa. Nie ma obecnie partii, która troszczyłaby sie o zwykłych obywateli. Może Ikonowicz coś by zmienił, ale się nie przebije przez beton popisu, a szkoda bo stara się pomagać najbardziej doświadczonym przez los i za to go szanuje.

ja zagłosowałem, moja dziewczyna, mama, tata, dwóch braci i ich żony oraz osoby z którymi pracuję na platformę ale dalej mówcie że podrobili wybory, cieszę się że wygrali i tyle bo nie uważam żeby pis był sensowniejszym wyborem od po

niecale 25% poszlo do glosowania? czas zaczac pozbawiac praw obywatelskich baranow, ktorzy nie chodza do urn, zaczynajac od pozbawienia paszportu - nie glosujesz, nie jestes obywatelem.

Niech sie pani tak nie denerwuje. Wybory w Polsce nie budza zadnych podejrzen a niecale 3% niewaznych glosow to wynik typowy dla kazdych wyborow w kazdym kraju. Prosze nie zapominac ze oddanie glosu niewaznego to rowniez pewna forma wyrazenia swojej opinii w stosunku do calej klasy politycznej.

trzeba będzie chyba w proteście spalić urnę pod siedzibą PKW!!!

Czy PKW to skrót od Platformy Komitet Wyborczy, że tak im to pięknie zliczają?

trzeba poczekać na podsumowanie wyborów przez PiS.

Trzeba sprawdzić te nieważne głosy. Czy dodane krzyżyki są napisane tym samym długopisem. Jeśli tym samym to znaczy, że zgodne z wolą wyborcy. Natomiast jeśli napisane są innym kolorem lub odcieniem tuszu to znaczy, że są dopisane. Sprawa śmierdzi na odległość.

kto chciał wierzyć w uczciwe wybory, to je ma...

To jest skandal. Ponad 200 tysiecy niewaznych glosow przy takiej frekwencji i takich prostych kartach do glosowania. To jest jawne falszerstwo wyborcze. POprostu PO musialo wygrac. Przy takiej dezaprobacie spolecznej dla PO to jest niemozliwe. Czy nie istnieje jakas instytucja miedzynarodowa gdzie mozna to zaskarzyc? Prze iez byly to wybory do europarlamentu. To jakas bzdura po pdliczeniu 91 procent glosow pis byl na czele a potem caly dzien pracy tych kolesi (jakies krzywe ryje kolesie od flaszki) i nagle cud nad wisla PO wygrywa.

Przypomnę że w wyborach samorządowych był taki teren/wojewodztwo/
chyba na Mazowszu,gzie było bardzo dużo głosów nieważnych.
Teraz jest podobna sytuacja.
Czy aby nie w polskich ambasadach zdarzyły się cuda nad urną czyli głosy nieważne?
Należy sprawdzić ,gdzie głosów nieważnych było najwięcej.
Dla mnie jest to ewidentny przekręt.
Celowo czekano na ogłoszenie wyników głosowania do poniedziałku do godz. 21.30
Tak,tak ,trwały cuda nad urną.

Wszystkie komisje czyli 100% z nich wysłały wyniki do PKW do godz. 2 w nocy.
Nikt tam nie warował do popołudnia następnego dnia.
Pachnie mi to powtórką z serwerami rosyjskimi.
Panowie z PKW byli przecież na szkoleniu w Moskwie..
Wystarczy policzyć wszystkie głosy ,jeszcze raz a to obiecuje PIS.

Wyniki odczytane z kolejnej skopiowanej płyty -
- oryginały są w Moskwie.

A pisałem dokładnie 2 godziny temu, że to tak się skończy. Że dziwnym trafem z niepoliczonych komisji - wiejskich, odległych, etc - które są matecznikami PSL i PiS - najwięcej głosów płynie na PO. Lodzik ukręcony - cały dzień był na poprawianie rzeczywistości.

W czym problem, przecież PIS tym razem liczy głosy równolegle. Jeśli wybory sfałszowano PIS łatwo to udowodni.

Całe szczęście, że tym razem PiS kontrolowało wybory w całym kraju i wkrótce poznamy prawdziwe wyniki. I niech się wtedy PKW tłumaczy. Więc na razie nie ma się czym przejmować bo wiadomo, że to nie są oficjalne wyniki wyborów ale wynik dyspozycji wydanej przez Kreml.

200 000 głosów nieważnych?????!!!

Aż 200 000??????

Nie wierzę!!!

Znowsu sk...ny fałszowali karty przez dopisywanie krzyżyków.

Bandyci !!! Złodzieje i łapówakrze!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl