niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Inne wyniki na stronie PKW, inne na miejscu głosowania. MAMY DOWÓD

Dodano: 26.05.2014 [20:37]
Inne wyniki na stronie PKW, inne na miejscu głosowania. MAMY DOWÓD - niezalezna.pl
foto: pe2014.pkw.gov.pl
Wszyscy wyborcy z komisji wyborczej w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie głosowali na JEDNEGO KANDYDATA! Takie sensacyjne wyniki podaje na oficjalnej stronie internetowej Państwowa Komisja Wyborcza. Według PKW Robert Stankiewicz z Solidarnej Polski dostał 100% poparcia. Jak jednak wynika z papierowego protokołu komisji, Stankiewicz w tej komisji... nie dostał żadnego głosu.

500 kart wyjętych z urny, 500 kart ważnych i wszystkie oddane na jednego kandydata. Takie dane podaje Państwowa Komisja Wyborcza. Mamy dowód na to, że wynik protokołu na miejscu jest inny, niż ten jaki PKW wpisała na swojej stronie internetowej. Różni się w przypadku tego komitetu nawet 499 głosami. 

Screen strony PKW:


Jak wyglądała publikacja wyników na miejscu, opisuje nam Henryk Bokun - osoba upoważniona przez pełnomocnika wyborczego PiS do zgłaszania członków do komisji wyborczej oraz monitorowania przebiegu procesu wyborczego. - Poszedłem o 8 rano zobaczyć jak wygląda protokół w komisji i stwierdziłem, że tego protokołu w ogóle nie ma - mówi portalowi niezalezna.pl. - Po mojej interwencji u przewodniczącego komisji, gdzie był lokal wyborczy, stwierdził, że protokół w nocy wywieszał. Później interweniowałem u urzędnika gminy odpowiedzialnego za wybory. Otrzymałem informację, że protokół powinien tam być i po jakimś czasie on się pojawił - mówi Bokun. 

Jak wynika z przekazanych nam przez niego informacji, komitet wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro dostał w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie tylko jeden głos. Oddany na Marcina Milewskiego.

Henryk Bokun podał nam też realne wyniki innych komitetów, które według danych PKW miałyby nie dostać żadnego głosu:

Ruch Narodowy 2 głosy,
Sojusz Lewicy Demokratycznej 19,
Prawo i Sprawiedliwość 25,
Europa Plus Twój Ruch 10,
Polska Razem Jarosława Gowina 1,
Kongres Nowej Prawicy 4,
Platforma Obywatelska 31,
Polskie Stronnictwo Ludowe 6
Łącznie liczba oddanych głosów w tej komisji wyniosła: 98 (nie 500)

Radny Dz. Śródmieście m.st. Warszawy, Paweł Szefernaker opublikował również zdjęcie z wynikami partii Zbigniewa Ziobry w tej komisji

To błąd ludzki. Zostanie poprawiony, a te dane nie są wiążące dla końcowego wyniku - mówi portalowi niezalezna.pl Jacek Zakrzewski z Wyborczego Biura Prasowego.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czy ktoś mi powie jak wejść na strone z wynikami z poszczególnych komisji wyborczych???? Wchodzę na stronę PKW ale nie mam pojęcia co nacisnąć to jest takie niejasne i nieczytelne:-/

TyPOwe Oszustwo PKW nalezy ponownie przeliczyc wszystkie glosy

Przy takim wydarzeniu nie może być błędów i błędem ludzkim nie wolno się tłumaczyć. W USA zaraz by kazano liczyć głosy ręcznie , a następnie powtórzyć głosowanie . To kompromitacja !!!

Zadac ponownego przeliczenia glosow oraz sprawdzenia niewaznych,ktora to partia tak duzo dosatala niewaznych i w jakich okregach.A swoja droga kto normalny glosuje na PO i SLD a nawet na PSL przeciez to banda darmozjadow,zlodziejaszkow i zycia cudzym kosztem doprawdy czy jest taki drugi kraj,gdzie obywatele sa okradani,wysmiewabni i ponizani oraz dyskryminowani przez wybranych przedstawicieli POdobno w mjestacie prawa.Czy wreszcie znajdzie sie jakis odwazny i poprowadzi ludzi do walki o byt.TUssk z usmiechem na swoich zawzietych ustach oglaszal,ze znowu duraki nam zaufali Ura,ura,ura.Makreli tez nie POdobaly sie wyniki bo ludzie zaglosowali nie tak jak oczekiwalismy(tz.kto oczekiwal)mozemy sie tylko domyslac szczegolnie we Francji wynik nie PO jej mysli.

Gdyby oficjalny wynik wyborów do PE, w stosunku tych 2 ugrupowań PiS/PO wynosił 2/1 - to mielibyśmy zaledwie "świński remis" - co pokazywałby wynik obarczony wielkim szwindlem oszustwem wyborczym. Natomiast remis 19/19 i zwycięstwo PO, to "setup" jawnego oszustwa wyborczego PKW, wszelkiej maści władzy oszustów. Niewątpliwie, powinno się przeprowadzić wnikliwe śledztwo, - nawet ujawnione 200 tysięcy głosów nieważnych, świadczy o dużym przekręcie wyborczym i łatwej manipulacji. Trudno sobie uzmysłowić, że wyborcy fatygowali się do urn wyborczych PO to aby oddawać głosy nieważne - Polaków można posądzać o różne rzeczy, ale idiotami to nie jesteśmy. Tym bardziej, że głosy wrzucone do urny, powinny być sprawdzone czy są ważne i to chyba jest zadanie każdej PKW w lokalnej URNIE. Jeżeli znalazła się tam masa głosów nieważnych - to oznacza że ważność PKW powinna być zakwestionowana i poddana pod rozwagę, przestępstwa kryminalnego na niekorzyść Państwa i jego obywateli.

Gdzie my żyjemy? wynik i oddane glosy, powinny być liczone w Polsce i przez Polaków – z potwierdzonym obywatelstwem, osób nie związanych z żadnymi „silami nadprzyrodzonymi” wsi, członkami pzpr, ub, sb, kgb, gru, ect...

Wlasnie dlatego wyniki sa oglaszane z opoznieniem, zeby nie korzystac z danych przeslanych na goraco przez internet. Po co tyle biadolenia bylo? Lepiej poczekac na zweryfikowane wyniki. Widac ze 500 glosow to pomylka, bo zaden szanujacy sie falszerz wyborow by nie wpisal takiej liczby.

wlasnie dlatego trzeba jeszcze raz przeliczyc glosy samemu jezeli robia takie 'pomylki' .

Sam iesteś Pomyłka!

To świadczy o jednym ,że wybory zafałszowane! głosy PO zostały dodane procenty doliczone i potem musieli ucinac drobnice na PO z innych komisji by nie wyszło im 101% , dodawali na chybił trafił tym co mają najmniej ale tak by nie miało to znaczenia.
Qurwa zrobi ktos z tym porzadek bo ja debila nie mam zamiaru z siebie robic! ktoś tu musi pósc siedziec w końcu albo "majdan"!!!!

czy nie jest to przestępstwo wyborcze?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl