niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Prymitywna manipulacja Platformy, aby zaatakować poseł Pawłowicz za krytykę Bartoszewskiego

Dodano: 08.05.2014 [22:04]
Prymitywna manipulacja Platformy, aby zaatakować poseł Pawłowicz za krytykę Bartoszewskiego - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Poseł PiS Krystyna Pawłowicz gościła dziś w telewizji "Superstacja". Rozmowa dotyczyła Unii Europejskiej, a w jej trakcie pojawił się temat spotu z udziałem Władysława Bartoszewskiego. Poseł Pawłowicz przypomniała starą wypowiedź pupila salonu, w dość mocnych słowach ją skrytykowała, i się zaczęło... Platforma Obywatelska natychmiast wykorzystała okazję. Manipulując słowa Pawłowicz zaczęła rozsyłać w internecie szkalującą informację.
 
Poseł Krystyna Pawłowicz powiedziała, że Bartoszewski nie jest dla niej autorytetem, a skoro nazwał Polaków bydłem, to - i tutaj cytat: "jako przedstawiciel w jego rozumieniu bydła proszę, żeby pastuch schował się".
 
- Niech on nie apeluje, niech on sam się przyzwoicie zachowuje. Niech nie udaje nikogo innego. Tak mi się wydaje, że osoby w starszym wieku powinny dać sobie spokój. Nie obrażać Polaków, nie wyzywać, język opanować. Nie mówić o żadnych dyplomatołkach itd. Po prostu niech się opanuje. Nie jesteśmy bydłem i jako przedstawiciel w jego rozumieniu bydła proszę, żeby pastuch schował się i dał święty spokój bydłu - powiedziała w rozmowie z reporterem Superstacji Krystyna Pawłowicz.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję mainstreamu, który oburzył się na krytykę Bartoszewskiego. Emocje postanowili też wykorzystać politycy Platformy Obywatelskiej, którzy zaczęli kolportować mem, w który nie tylko obrażają poseł Pawłowicz, ale przede wszystkim manipulują jej wypowiedź.
 


A przy okazji. Salon III RP - tym razem wespół z politykami PO - po raz kolejny uparcie próbuje Władysława Bartoszewskiego zrobić "profesorem". A taki tytuł formalnie mu nie przysługuje.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Brawo Pani Profesor!!! Celna riposta to Pani specjalność. zawsze konkretna rzeczowa, bez umizgiwania się do rozmówcy. Studenci uwielbiają Pani wykłady!!! Gorąco polecam - to ogromna przyjemność słuchać i wiedzieć że ten co do ciebie mówi, mówi prawdę i uczy mówić prawdę zgodnie z sumieniem i prawem. Słuchając, z jaką lekkością i giętkością języka wypowiada pani bardzo poważne kwestie, wierzę, ze uczniowie Pani przez długie lata zapamiętają to, czego ich Pani uczyła. A najważniejsze, że Pani wie co mówi, a nie mówi, że wie. No a na koniec - starcie poglądów pastucha z Profesorem zawsze tak się dla tego pierwszego musi skończyć. (przepraszam tych którzy kiedyś pasali swoje krowy, za porównanie)

Brawo Pani Profesor .
Pani wystąpienia zasługują.na szacunek i uznanie .
Należy jednak dodać :
1. Żeby być pastuchem, trzeba się na tym znać , trzeba mieć wiedzę .
2.Pastuch nie obraża swojego stada gdyż tworzy z nim zespół .
3.Wielu pastuchów mogło poczuć obrazę - przepraszamy .
4.Dla popłuczyn "utrwalaczy " taki ktoś może być "profesorem " . Przecież to ich krew .
5.Gdzie jest to " dziennikarstwo" mętnego nurtu gdy obrażana jest Polska , Polacy ,
Jan Paweł II , wiara Cbrześcian , zamordowani nad Smoleńskiem itd ?

Jak można obrażać tak zacnego człowieka jakim jest bezwątpienia Pan Profesor Bartoszewski. To jest skandal. Pawłowicz się kompromituje i sieję tak niewyobrażalną nienawiść i pogardę dla drugiego człowieka, że powinno się jej nie dopuszczać do wystąpień publicznych

"Bydłoszewski nie jest profesorem. Sprawdzaj więc nim coś napiszesz. No chyba, że taki dostałeś prikaz, to wtedy wszystko jasne.

Brawo Pani Krystyno!!
Dziękuję z całego serca, za te słowa, właśnie tak należy rozmawiać, prostym, jasnym zrozumiałym językiem, bez dwuznaczników. To trafia do ludzi, przyznam się, że cenię Panią nie tylko za proste, jasne i uczciwe sformułowania. Cenię Panią profesor za jej głęboką wiedzę w zakresie prawa, w zakresie bankowości. Tak jak Pani przedstawiała problemy gospodarcze naszej Ojczyzny w audycjach Radia Maryja, to było wspaniałe. Jest Pani moim wymarzonym kandydatem na Prezydenta RP. Dziękuję Pani profesor!!!

i co z tego że pani Pawłowicz mówi prawdę ... jak wiadomo że po każdej jej wizycie w mediach jest kompletna jatka... i w głowach lemingów POzostaje zamnipulowana treść ... - zakaz obecności w resortowych mediach dla tej pani!!! widocznie znów chcecie przegrać wybory

Po wystawiła do spotu Bartoszewskiego ( nie piszę przed nazwiskiem profesor, bo nim nie jest i nie zasługuje na nie)?!
tego kolaboranta i donosiciela gestapo ?!
niech lepiej pseudoprofesor wypowie się, dlaczego sprzeciwiał się odznaczeniu rtm Pileckiego ???
Pani profesor Pawłowicz dziękujemy, że powiedziała to o nim, bo i tak powiedziała to delikatnie, bo pseudoprofesor Bartoszewski zasługuje na bardziej dosadne słowa

To nie MANIPULACJA! To goebbelsowskie działanie propagandowe! Hańba!

Postawa partii rządzącej w sprawach wewnętrznych, cy też problemy z Putinem na stronie międzynarodowej są jednoznacznie kontynuacją prymitywnych teorii ewolucji, stworzenia świata, gender, ekoterroryzmu, tchórzowskiego pacyfizmu. Dlaczego? Bo wynikają z braku posłuszeństwa stwórcy i jego praw naturalnych. Np. ewolucja i "Big Bang" nigdy nie mówią o przyczynie i celu stworzenia, podobnie pacyfizm nigdy się nie zająknie nad sensem podjęcia wysiłku patriotycznej walki o niepodległość i prawa człowieka. Wszystkie te teorie mówią, że nie jest potrzebny wysiłek aby osiągnąć zamierzony, szczytny cel, jakim jest zbawienie człowieka.

Na kłamstwie tzw.prof Bartoszewskiego i Bolka W. opiera się cała III RP, albo jak kto woli PRL-bis. Nikt dokładnie nie wie gdzie walczył w powstaniu prof. B.

Pluć na dziadka o którym wszyscy wiedzą że był kapusiem gestaPOwsko-sowieckim jest bardzo łatwo. Jednak układowi POstsowieckiemu tym się nie zaszkodzi. Jako sędzia nie odniosła się nigdy do wielokrotnego łamania prawa przez układ POstsowiecki w sprawach najistotniejszych. Więc dlaczego ta pani co jakiś czas robi takie awantury ?

Pawłowicz POdpompowana. Dzisiaj widziałem w TV Hamburę wraz z Gowinem. Byłem tym bardzo zaskoczony, nie wiedziałem że to kumple. Działanie na bolka to POdstawowy schemat utrzymywania władzy przez system POstsowiecki. Nie sugerujcie się tym co mówią i piszą, patrzcie zawsze jakie są długofalowe efekty ich działań. Uważam że Kaczyński i Macierewicz są w PiS otoczeni agenturą.

Wielki Szacunek dla Pani profesor Krystyny Pawłowicz. /Baba na schwał!?/. Iluż to mamy miękkich posłów typu:Bogdan Zdrojewski? a taki ,,obrońca Wrocławia w czasie powodzi,,. Tu okazuje się, że w sejmie nie wygłosił żadnego przemówienia!. Jestem z Wrocławia. Ten facet zapewniał mnie, że w czasie powodzi woda mnie nie dosięgnie./bo Niemcy zbudowali wały i zabezpieczenia?!/ Oczywiście, że się mylił-dosięgła!. Skakanie po wałach i permanentne występowanie w telewizji ,,ECHO,,/pierwsza prywatna Polska telewizja/. Przyczyniły się do jego kolejnych sukcesów.
Mało kto pamięta, co robił gdy przestał być prezydentem. Ano został członkiem zarządu Firmy Tyssen - stary Pafawag.
Resztę może inni dopiszą? OT TAKI LIBERAŁ?.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl