niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

SKANDAL! Sikorski firmuje debatę: "Silne wpływy Rosji na Ukrainie gwarancją pokoju w Europie"

Dodano: 22.04.2014 [13:49]
SKANDAL! Sikorski firmuje debatę: "Silne wpływy Rosji na Ukrainie gwarancją pokoju w Europie" - niezalezna.pl
"Jedynie ustanowienie silnych wpływów Rosji na Ukrainie może zagwarantować trwały pokój w Europie" - debatę pod takim hasłem organizuje Polskie Radio RDC. Spotkanie z udziałem m. in. prorosyjskiego blogera Azraela swoim wystąpieniem otworzy minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

24 kwietnia, w czwartek o godz. 19 w studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 odbędzie się dyskusja na temat sytuacji na Ukrainie. Organizatorzy: Polskie Radio RDC i Towarzystwo Absolwentów Oxford i Cambridge na wstępie stawiają tezę o tym, że Władimir Putin jest gwarantem pokoju na Ukrainie. Tytuł debaty brzmi: „Jedynie ustanowienie silnych wpływów Rosji na Ukrainie może zagwarantować trwały pokój w Europie”. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie RDC w godz. 19-21.

W spotkaniu wezmą udział: Agnieszka Wołk – Łaniewska, Ireneusz Bil, prorosyjski bloger Jacek Gotlib o nicku "Azrael", były szef MSZ Adam Daniel Rotfeld, dziennikarz Jarosław Gugała i aktor Daniel Olbrychski.Tak spotka nie zostało zajawione na oficjalnej stronie RDC:


Radio RDC zaprasza do dyskusji i wyrażania swoich opinii pod numerem telefonu 22 645 56 65. Jak piszą organizatorzy "najciekawsze wypowiedzi zostaną wyemitowane w trakcie debaty".
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , , Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No i gdzie ten skandal?Gdyby to był POLSKI polityk to i owszem,skandal.A to jest przecież POpłuczyna z OBCEGO DESANTU!Tak jak to szambo ,w którym ten POkurcz pluska!

W pierwszym momencie, czytając - pomyślałem, że śnię (uszczypnąłem się nawet!). Ale nie.
To JAWNA TARGOWICA!!! Coś chyba trzeba z tym zrobić!?? Może opikietować to TOWARZYDOSTWO!?

Blagier
Zdradek , to lis farbowany , hipokryta ,
zawsze jakąś " prawdę " stworzy , gdy ktoś zapyta .
Odegra każdą rolę - nawet trupa ,
lecz , niestety jest bez kręgosłupa !

Piekne. Azrael, Jacek Gotlib, jest wrecz kwintessencja russogermanii.

Pamietam teksty Azraela w ktorych wrecz milosc do Niemcow deklaruje.

Co jeszcze raz demonstruje, jak to zydokomuna uczucia z Mokwy na Berlin przezucila.

I tak to, Ukraina ma byc wchlonieta przez Rosja a Polska ma zniknac, zostac wchlonieta przez Niemcy. Przynajmniej zabor pruski, na poczatek.

Sikorski,chloptys na posylki.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl