niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

TYLKO U NAS! Tusk nie powiadomił prokuratury - nasi dziennikarze zrobili to za premiera

Dodano: 16.04.2014 [17:58]
TYLKO U NAS! Tusk nie powiadomił prokuratury - nasi dziennikarze zrobili to za premiera - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Donald Tusk, ani żaden z jego współpracowników, nie powiadomił prokuratury o groźbach jakie ktoś stosuje wobec bliskich premiera. Nie ma bowiem żadnego śledztwa w tej sprawie - ustalił dzisiaj portal niezalezna.pl. Dziennikarze "Gazety Polskiej Codziennie" postanowili więc wyręczyć szefa rządu. I złożyli do gdańskiej prokuratury stosowane zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Kilka godzin temu pisaliśmy: "- Na chwilę obecną żadne zgłoszenie w tej sprawie nie wpłynęło - informuje portal niezalezna.pl zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Potwierdza to również gdańska prokuratura okręgowa, której podlegają również prokuratury w Sopocie i Gdyni. Identyczną informację przekazała nam Prokuratura Okręgowa w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba premiera". 

Sprawdzaliśmy, czy jest śledztwo w związku z wczorajszym wystąpieniem premiera Donalda Tuska, który opowiadał dziennikarzom o groźbach wobec córki Katarzyny i niego samego.

Ponieważ Donald Tusk, podległy mu minister Bartosz Sienkiewicz (w końcu odpowiedzialny za bezpieczeństwo w całym kraju), czy jakikolwiek urzędnik z Kancelarii Premiera ze zwykłej troski o swojego szefa, nie uznali za właściwe powiadomić odpowiednich organów o przestępstwie (a chyba jest taki obowiązek!), reporterzy "Gazety Polskiej Codziennie" Samuel Pereira i Jacek Liziniewicz wyręczyli szefa rządu.
 
"Niniejszym zawiadamiamy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, groźby pozbawienia życia Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska. Wnosimy o wszczęcie i przeprowadzenie w niniejszej sprawie postępowania karnego" - napisali w zawiadomieniu do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Poniżej kopia pisma wraz z uzasadnieniemAndrzej Duda o Donaldzie Tusku. Zobacz wideo!

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ta perfidna, polakożercza, gebelsowska kanalia i prawdoPOdobny
współzabójca Wielkiego Prezydenta Polaków, pewnie sam napiasał
te SMS-sy, aby mieć preteks do ochrony na koszt Polaków tej swojej

córy-niedojdy, którą POsyła do wykupywania luksusowych nieruchości
za łapówy z afery ambergoldowej. Ten putinowski dywersant nazywany
przez Miliony Polaków Ryżym H..ujem walczy w tej chwili wszystkimi

brudnymi, wrednymi trickami już nie tylko o utrzymanie się przy
żłobie, ale przede wszystkim o swoją d.. którą - jeżeli Dobry Bóg da
- wkrótce będzie wysadzał do śmierdzącego kubła w dożywotnim pierdlu
po uczciwym procesie przed Trybunałem.

są tacy, co słyszeli, jak spanikowany tusk tłumaczy i powtarza w kółko Bidawie Końskiej:

"jak doniosę to mnie zabiją"

Teraz już wiecie dlaczego nie złożył zawiadomienia w prokuraturze.

I bardzo dobrze. Ścigać pogróżki! Czy to Janicki? Arabski?

Kto by chciał takiemu durniowi donaldowi tuskowi wysyłać durne esemesy chyba że jego córce też durnej baby cała ta rodzina to jest jedna powalona z próbówki rodzinka oni się sami wyrżną .Sienkiewicz oczywiści pochodzący z patologicznej rodziny wygląd ma matoła wygląda na to że esemesy wysyła sienkiewicz na pewno tak jest zapytajcie jeżego urbana on to potwierdzi będzie się ślinił też pochodzi z patologicznej rodzinki. Patologiczny mamy w Polsce rząd patologie trzeba zwalczyć gdzie by nie spojrzał to patologia i to się rozrasta czy ktoś to zatrzyma czarno to widzę majdan bardzo potrzebny rozwalić tą Patologie Tuskowo Komoruską ruską

Mega kompromitacja, ukoronowanie całej dotychczasowej błazenady i cynizmu. Tusk postawił sam siebie na równi z "kupą wojewodzką" i "pierdoniem"...zreszta pasują do siebie jak ulał. I jeżeli do tej pory z konieczności tolerowalam to indywidum jako premiera, od dzisiaj oświadczam, że Polska nie ma ani premiera, ani rządu. To co pałęta sie po różnych ministerstwach to banda błaznów i żigolaków

Dziwne prawo mamy w Polsce, że ktoś kto nie jest związany ze sprawą donosi do prokuratury. W tej sytuacji powinien tylko mieć prawo donieść do prokiuratury tylko Kasia Tusk, bo to on jest ofiarą, a jeżeli nie donosi to znaczy że te smsy są zwykłą ściemą.

to super wiadomosc,przeciez rudy musi stanac przed sadem za Smolensk i likwidacje Polski caly i zdrowy,podejrzewam ze te sms pisal ktos bardzo bliski rodzinie premiera,to prowokacja czy poczatek kampani wyborczej rudego tyrana?

Ryży kundel przekombinował się sam siebe tym razem :)

Jaki "tubylec" skoro taki niegramotny "się przkombinował sam siebie" i jaki "ryży kundel"?
To, że pan premier uważa się za "ryżego kundla" i zwołuje konferencje prasową, by pogróżki pod adresem "jakiegoś ryżego kundla" ujawniać - to sprawa pana premiera, nie twoja!

Niepublikowane zdjęcia z miejsca Tragedii Smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r !!!!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5021

brawoooooooo! Wężykiem, wężykiem.
Tak trzymać.
Dziadowstwo i chamostwo tżeba tempić!

dobre xD

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl