niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
05/05/2015
Olga Alehno

Zwolennik Majdanu brutalnie zamordowany. Opisywał interesy ludzi Janukowycza

Dodano: 05.04.2014 [19:56]
Zwolennik Majdanu brutalnie zamordowany. Opisywał interesy ludzi Janukowycza - niezalezna.pl
foto: smi2.ru
Dziennikarz oraz zwolennik Majdanu z Czerkasów (centralna Ukraina) Wasyl Serhijenko został dziś znaleziony martwy – powiadomił szef miejscowego oddziału nacjonalistycznej partii Swoboda Jurij Botnar. Dzień wcześniej Serhijenkę uprowadzono.
 
Według Botnara Serhijenko został znaleziony w lesie „z torbą na głowie, z ranami zadanymi nożem i w kajdankach na rękach”.
 
Swoboda informowała wcześniej, że w piątek wieczorem Serhijenko został brutalnie napadnięty na podwórku własnego domu i uprowadzony w nieznanym kierunku. Partia wiązała ten fakt z jego działalnością dziennikarską, a w szczególności z artykułami na temat miejscowego bogacza, przedstawiciela Partii Regionów Hennadija Bobowa.
 
Bobow ogłosił, że wyznacza nagrodę 50 tys. hrywien (13 tys. zł) za informację, która pozwoli znaleźć Serhijenkę. Wyraził też przekonanie, że jego uprowadzenie ma „cele polityczne”
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

W Polsce było tak: "ZSRR jest naszą ojczyzną krzyczał Miecio Moczar". Dziś też są tacy agenci jak Miecio i tak samo uważają tylko głosno tego nie mówią....

Walka o schedę wśród Majdaniarzy przybiera na sile.
Obejrzawszy wideo pokazujące jak delegacja partyjna Swobody w czasie wizyty w biurze szefa ukraińskiego radia i telewizji ciosami w pysk i żołądek zmusza tegoż szefa do podpisania rezygnacji, gotów jestem uwierzyć nawet i w to, że zjedzą swoich przeciwników. Tak jak członkowi ukochanej przez nas Al-Kaidy w Syrii.

Moglibyscie tow.kielczanin chociaz zmienic nicka bo Kielce to nie jest bolszewickie miasto!

szkoda że u nas nie ma takiej "swobody" - chętnie bym zobaczył jak perswadują takiemu Dworakowi czy Kraśce rezygnację :)

seryjny s. chyba raz się P0mylił i zamiast co nadrobił ... Pana experta od lotnictwa w sprawie Smoleńskiej Wróbla odwiedził właściciela sieci mercedes we Wrocławiu (160 mln obrotu) czy na Pasteura jak zwykle jest wy TŁUM aczenie czy na park owej

https://www.youtube.com/watch?v=G_dbELc-zYs Kandydaci PiS do PE z Małopolski i Świętokrzyskiego.

Tam to sotnia weekendowych seryjnych samobójców działa. Różnica jest taka iż w Ukrainie Naród do poniedziałku - następnego piatku na prokuratora czekać nie będzie. Sam sobie "samobójcy" poszuka i karę wymierzy. A ludzie będą znikać. Teraz będą znikać ludzie.

Zaczynam się tak zastanawiac czy ofiary jakie ponieśli Ukraińcy na ulicy nie pójdą na marne.Najpierw Tymoszenko robiła interesy z Putinem ,potem Janukowycz jej tego pozazdrościł i wsadził ją do pierdla i przejął złotą kurę a dziś premierem jest znów z partii Tymoszenko człowiek a ludzie giną dalej...smutna ta historia ,te ofiary,nadzieje...oby nie zginęli na marne te chłopaki:(

U nas to samo się dzieje i nie ma wojny, ale ludzie giną straszliwie POd tą władzą. Piszę, ale o tym każdy Polak wie, chyba,że jest wyjatkowo tepy.

Bul z Donaldem to ta sama mafia ruska co Janukowycz - dopóki nie zrobi się czystki na kremlu to się nie skończy

Dostałam teczkę Anny i Bronisława Komorowskich - Dorota Kania

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4073

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl