niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 listopada 2015

Zwolennik Majdanu brutalnie zamordowany. Opisywał interesy ludzi Janukowycza

Dodano: 05.04.2014 [18:56]
Zwolennik Majdanu brutalnie zamordowany. Opisywał interesy ludzi Janukowycza - niezalezna.pl
foto: smi2.ru
Dziennikarz oraz zwolennik Majdanu z Czerkasów (centralna Ukraina) Wasyl Serhijenko został dziś znaleziony martwy – powiadomił szef miejscowego oddziału nacjonalistycznej partii Swoboda Jurij Botnar. Dzień wcześniej Serhijenkę uprowadzono.
 
Według Botnara Serhijenko został znaleziony w lesie „z torbą na głowie, z ranami zadanymi nożem i w kajdankach na rękach”.
 
Swoboda informowała wcześniej, że w piątek wieczorem Serhijenko został brutalnie napadnięty na podwórku własnego domu i uprowadzony w nieznanym kierunku. Partia wiązała ten fakt z jego działalnością dziennikarską, a w szczególności z artykułami na temat miejscowego bogacza, przedstawiciela Partii Regionów Hennadija Bobowa.
 
Bobow ogłosił, że wyznacza nagrodę 50 tys. hrywien (13 tys. zł) za informację, która pozwoli znaleźć Serhijenkę. Wyraził też przekonanie, że jego uprowadzenie ma „cele polityczne”

W Polsce było tak: "ZSRR jest naszą ojczyzną krzyczał Miecio Moczar". Dziś też są tacy agenci jak Miecio i tak samo uważają tylko głosno tego nie mówią....

https://www.youtube.com/watch?v=G_dbELc-zYs Kandydaci PiS do PE z Małopolski i Świętokrzyskiego.

U nas to samo się dzieje i nie ma wojny, ale ludzie giną straszliwie POd tą władzą. Piszę, ale o tym każdy Polak wie, chyba,że jest wyjatkowo tepy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl