niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
9 lutego 2016

Nowy film Anity Gargas „Anatomia upadku – część 2” - ZOBACZ PREMIEROWY ZWIASTUN

Dodano: 18.03.2014 [11:44]
Nowy film Anity Gargas „Anatomia upadku – część 2” - ZOBACZ PREMIEROWY ZWIASTUN - niezalezna.pl
Już 2 kwietnia do kupienia z tygodnikiem „Gazeta Polska” będzie nowy film Anity Gargas „Anatomia upadku - część 2”. Specjalnie dla czytelników portalu niezalezna.pl publikujemy dziś premierowy zwiastun filmu.

Działania służb specjalnych, naciski i manipulacje, odrzucona hipoteza, nowi świadkowie, nowe fakty, nowe dowody – to wszystko znajdzie się w najnowszym filmie Anity Gargas o kulisach wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku.

- Nie zaprzestanę swojej pracy. Uważam , że dążenie do odkrycia prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej to mój dziennikarski obowiązek i zachowywałabym się tak samo niezależnie od tego, który prezydent zginąłby w katastrofie i jaką opcję polityczną by reprezentował – mówi Anita Gargas, dziennikarka śledcza, autorka emitowanego w Telewizji Republika programu „Zadanie Specjalne”. W rozmowie z Magdaleną Michalską dziennikarka opowiada o swoim najnowszym filmie.

Wywiad z Anitą Gargas ukaże się w najnowszym wydaniu tygodnika „Gazetą Polską” z 19 marca, a już 2 kwietnia wraz z tygodnikiem będzie można kupić film „Anatomia upadku - część 2”.

ZOBACZ PREMIEROWY ZWIASTUN
Autor: Źródło:
DZIAŁ:

https://www.youtube.com/watch?v=vWcHyAKPmHw

na poziomie przedszkolaka,czy to zamachowców czy strony rządowej i ich mediów, by ocenić je jako dowody na zamach.
Wraku Ruscy nie oddadzą. Dlaczego? Bo to ich zdobycz wojenna. Łupów się nie oddaje.
Tymi filmami chociażby "plujemy" im w zakłamaną twarz, a oni mówią, że deszcz pada. Nawet Hunowie mieli poczucie honoru, a ci?

"WSI były nadzorowane i kontrolowane przez oficerów sowieckich” -

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4875

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl