niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
18/12/2014
Piotr Łuczuk

Nowy film Anity Gargas „Anatomia upadku – część 2” - ZOBACZ PREMIEROWY ZWIASTUN

Dodano: 18.03.2014 [11:44]
Nowy film Anity Gargas „Anatomia upadku – część 2” - ZOBACZ PREMIEROWY ZWIASTUN - niezalezna.pl
Już 2 kwietnia do kupienia z tygodnikiem „Gazeta Polska” będzie nowy film Anity Gargas „Anatomia upadku - część 2”. Specjalnie dla czytelników portalu niezalezna.pl publikujemy dziś premierowy zwiastun filmu.

Działania służb specjalnych, naciski i manipulacje, odrzucona hipoteza, nowi świadkowie, nowe fakty, nowe dowody – to wszystko znajdzie się w najnowszym filmie Anity Gargas o kulisach wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku.

- Nie zaprzestanę swojej pracy. Uważam , że dążenie do odkrycia prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej to mój dziennikarski obowiązek i zachowywałabym się tak samo niezależnie od tego, który prezydent zginąłby w katastrofie i jaką opcję polityczną by reprezentował – mówi Anita Gargas, dziennikarka śledcza, autorka emitowanego w Telewizji Republika programu „Zadanie Specjalne”. W rozmowie z Magdaleną Michalską dziennikarka opowiada o swoim najnowszym filmie.

Wywiad z Anitą Gargas ukaże się w najnowszym wydaniu tygodnika „Gazetą Polską” z 19 marca, a już 2 kwietnia wraz z tygodnikiem będzie można kupić film „Anatomia upadku - część 2”.

ZOBACZ PREMIEROWY ZWIASTUN
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Nic nie mogę poradzić. Komentarze nie wchodzą - muszę czasem pisać po kilka razy, albo kopiować do notatnika i wklejać. Dostaję też głupie smsy. Chyba komuś z "czytelników" nieźle podpadłam.

https://www.youtube.com/watch?v=vWcHyAKPmHw

na poziomie przedszkolaka,czy to zamachowców czy strony rządowej i ich mediów, by ocenić je jako dowody na zamach.
Wraku Ruscy nie oddadzą. Dlaczego? Bo to ich zdobycz wojenna. Łupów się nie oddaje.
Tymi filmami chociażby "plujemy" im w zakłamaną twarz, a oni mówią, że deszcz pada. Nawet Hunowie mieli poczucie honoru, a ci?

Pani Anito pani daje nam ducha do walki z bolszewikami.

Układanka Putina w całości: likwidacja naszych elit z Prezydentem. Obecny rzad po sfałszowaniu wyborów albo zamach stanu......to co się dzieje na Krymie i zapędy Putina.POLSKO wstań z kolan....narodzie obudź się.

Niewiele osob zdaje sobie sprawe, ze oficjalne transkrypty rozmow na podstawie niejako zapisow CVR sa historyjka nie majaca nic wspolnego z rzeczywistym przebiegiem wydarzen tamtego dnia. Dekompozycja falkowa dzwieku pozwala, na rozdzielenie sygnału w poszczegolne składowe. I pomimo faktu, ze szum dosc skutecznie "zakłoca" porzadane informacje głosowe, to proste narzedzia potrafia "odsłonic" nigdy nie upublicznione wypowiedzi z kabiny, ktore zostały zarejestrowane przez MARS-BM. Programem, ktory słuzy do przeprowadzania transformat falkowych Daub4, jest FAWAV napisany przez doktora nauk scisłych na jednym z uniwersytetow.
Program pozwala na operowanie niewielkimi probkami danych (do 5s) ale z praktycznego punktu widzenia, jest to ograniczenie nieistotne.Istnieja inne metody numeryczne (Matlab, Scilab) dzieki ktorym w sposob bardziej wyrafinowany mozna dokonac dekompozycji sygnału, jednak wymagaja one specjalistycznej wiedzy i doswiadczenia z zakresu falek

i oczekujemy z niecierpliwością na ten film.. Chwała Pani za niezłomność, determinację. Takich dziennikarzy jak Pani brakowało w naszej przestrzeni medialnej. Stworzyła Pani niepodważalną "szkołę prawdy". Życzymy, ja i moja rodzina, dużo zdrowia i sił. Jest Pani młoda i ogromnie wiele przed Panią.

Zwiastuna obejrzeć nie mogę, bo jest komunikat, że strona o podanym adresie nie istnieje. Niezależną przeglądam z trudem - strona zawiesza się do czasu pojawienia się komunikatu "przerwij działanie skryptu". Tak się dzieje od wczoraj.

Spróbuj wyrzucić komputer przez okno. Jeśli to nie pomoże to proszę wyrzucić go jeszcze raz.

Mam nadzieje, ze sprobujesz.

Proponuję na początek oczyszczenie przeglądarki - usunięcie cookies i cash z całej historii. Nie zauważam żadnych problemów ze swojego komputera. 

Spróbuję.

Nowe hipotezy, nowi swiadkowie, mam nadzieje ze jak w kazdym filmie sensacyjnym nie zabraknie rowniez wybuchow i strzelanin. Z niecierpliwoscia czekam rowniez na Anatomie Upadku 3.

Może sam się skuszę. Zmienię tylko nick na bat na bat na wolaka.

To wylacznie moja wewnetrzna potrzeba walki z glupota ale niestety za to nikt nie placi. Natomiast ci co oglupiaja ludzi jak widac zarabiaja krocie. No coz taki jest swiat.

Brawo, nie kończący się temat. Praca do końca życia, bo nigdy przyczyny katastrofy będą pewne.

moim skromnym zdaniem obok dziennikarskiego sprawdzenia co powiedzą świadkowe będacy wokół miejsca katastrofy z 10.04.2010 warto bylo sprawdzic kto zameldował sie w hotelach smoleńskich przed 10.04., kto wychodził rano z nich itd. Z pewnoscia byli tam agenci w cywilu którzy potem wykonali swoją robotę....

"WSI były nadzorowane i kontrolowane przez oficerów sowieckich” -

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4875

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl