niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

"Poznaj Żyda" XXI wieku, czyli Tomasz Lis jak uczeń Der Stürmera

Dodano: 20.01.2014 [17:06]
"Poznaj Żyda" XXI wieku, czyli Tomasz Lis jak uczeń Der Stürmera - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Posłowie opozycji jako liliputy a la „karły reakcji” ze słynnego sowieckiego plakatu atakującego AK, Antoni Macierewicz w turbanie czy Jarosław Kaczyński z ogromnym żółtym podpisem „świr”. To już było. Dziś tygodnik Tomasza Lisa po raz kolejny kopiuje "styl" niemieckiego „Der Stürmera” z lat 30. i 40. zeszłego stulecia. Autorzy "Resortowych dzieci" to dla organu Ringier Axel Springera "troglodyci".

Do tekstu Rafała Kalukina, który autorów "Resortowych dzieci" nazywa "prawicowymi troglodytami", dołączone jest odpowiednie zdjęcie. Niemieckie "poznaj Żyda" dziś przeżywa reaktywację, a wykonawcą jest znany ulubieniec premiera Donalda Tuska, Tomasz Lis. Dodajmy występujący w Telewizji publicznej i opłacany z naszych podatków.

Oto nowa odmiana „odrażającego Żyda” w wykonaniu "postępowego" lewicowego tygodnika:To nie pierwszy raz, gdy Tomasz Lis hołduje starej szkole niemieckiej i sowieckiej propagandy. Przypomnijmy tylko te najgłośniejsze okładki "Newsweeka", wraz z ich pierwowzorami:Der Stürmer zdjęcie znienawidzonego Żyda podpisywał "szatan", Tomasz Lis znienawidzonych polityków opozycji nazywa "świrami".Walka z Kościołem w polityce Lisa odgrywa równie ważną rolę co walka z opozycją. Korzysta przy tym ze "sprawdzonych" propagandowych metod.z jadowitym pająkiem, ideologicznym wrogiem włącznie

 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

sądy ,prokuratury nie działaja w tym tuskokraiku więc może się znajdzier jakiś odwazny i obije tę ubecka mordę jak mieszka gdzies w poblizu tego śmiecia.
Panuje nad nasza Polska ubekistan z agentura sowiecka ,złodziejami aferałamim i komuszym najbrzydszym nasieniem jaie chodzi po tej Boskiej ziemi. Mam nadzieje ,że nadejdzie taki czas ,a smiecie będą zmiecione i odstawione tam gdzie ich miejsce,a mianowicie do kamieniołomów na przymusowe roboty by odrabiac wyrządzone szkody nam Polakom i Polsce.

to resortowe resortowych resortowcow zwane dalej sq---ny.

za taką mowę nienawiści

Niesiołowski brał pod uwagę ucieczkę z Polsk!

WYBORY PREZYDENTA 2010 >>> https://www.youtube.com/watch?v=y3pULo9SyRo

Marszałek Niesiołwski opowiada o przecieku i przewadze Jarosława Kaczyńskiego: "Ja miałem o jedenastej przeciek. Ka..Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46 .. No myślę .. Boże! No! Katastrofa. No muszę wyjeżdżać chyba. Na starość czeka mnie emigracja"

Zgodnie z "przeciekiem Stefana Niesiołowskiego”
z godz. 23:00, wyścig w Wyborach Prezydenta 2010
wygrywał Jarosław Kaczyński, z wynikiem 54,46%

Obecny prezydent Bronisław Komorowski
miał więc w tym czasie 45,54% głosów
i przegrywał z kandydatem PiS,
Jarosławem Kaczyńskim różnicą (- 8,92%)

Jeśli informacja, którą otrzymał Stefan Niesiołowski "z przecieku" była prawdziwa, a analiza struktury wyniku wyborczego wskazuje na to że tak mogło być, to przewaga 8,92% Kaczyńskiego nad Komorowskim, praktycznie uniemożliwiała zwycięstwo tego drugiego. Bronisław Komorowski jednak wygrał Wybory Prezydenta.

Pytaniem jest, jak do tego doszło? / Zastanówmy się nad tym

Wynik z przecieku z 23:00 : J.K 54.46% B.K 45.54% Różnica = (- 8,92%) na niekorzyść B.K
Wynik PKW z godz. 23:00 : J.K 49.39% B.K 60.61% Różnica = (+ 1,22%) na korzyść B.K

00:10 z 51.50% Ob.KW J.K 50.41% B.K 49.59% Różnica = ( 0,82%) na korzyść J.K
z końcówki, z 48.50 % Obodowych Kom.Wyb. Różnica = (12.05% *) na korzyść B.K

Jak interpretować ponad 12-tową "różnicę / przewagę" Komorowskiego po komunikacie PKW z 00:10 (powyżej). W "pierwszą połowę" (z 51.50% Obw.) Komorowski komorowski zakończył stratą (-0.82%) / "drugą połową" (z 48.50% Obw.) zakończył zaskakującą przewagą (+12.05%). Czy "ten skok" należy interpretować tak, że 12% głosów zasypało stratę z godziny 23:00, ujawnioną w "przecieku Niesiołowskiego" ? Na to to wygląda .. i trwało to jakby dłużej.

01:10 z 80.39% Ob.KW J.K 48.68% B.K 51.32% Różnica = (1,22%) na korzyść B.K
z końcówki, z 19.61 % Obodowych Kom. Wyb. Różnica = (17.32%) na korzyść B.K

02:10 z 95.01% Ob.KW J.K 47.37% B.K 52.63% Różnica = (5.26%) na korzyść B.K
z końcówki, z 4.99 % Obodowych Kom. Wyb. Różnica = (18.20%) na korzyść B.K

Powyższe wyniki przedstawiają oficjalne cząstkowe wyniki liczenia głosów podane przez PKW, oraz wyliczone "Różnice i przewagi" kandydata, nad drugim kandydatem po ogłoszeniu komunikatu, policzone od ogłoszenia komunikatu, do końca liczenia głosów. .. nie powinny budzić zastanowienia, gdyby nie "przeciek Niesiołowskiego" i zaskakująco wysokie przewagi "w drugiej połowie". >>> ZOBACZ CAŁOŚĆ >>> www.kacpro.blogspot.com

tam ujadac

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl