niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27/03/2015
-
1 % SWS)

Znamy datę rekolekcji Jezus na Stadionie. O. Bashobora przyjeżdża do Polski

Dodano: 10.01.2014 [11:13]
Znamy datę rekolekcji Jezus na Stadionie. O. Bashobora przyjeżdża do Polski - niezalezna.pl
foto: Przemysław Jahr; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Ks. Bashobora spotka się z tysiącami wiernych w Licheniu. Będzie to kontynuacją rekolekcji, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie 6 lipca 2013r. Poprowadzi nas ponownie o. John Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy.

Rekolekcje odbędą się w sobotę 23 sierpnia 2014r. i przebiegać będą pod hasłem: „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami”. Polscy Biskupi ogłosili ten rok Rokiem Syna Bożego, chcemy więc pogłębić nasze rozumienie i przeżywanie obecności Jezusa w Eucharystii. Serdecznie zapraszamy na całodniowe spotkanie rekolekcyjne na placu przed bazyliką Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Wszystkie informacje dotyczące tego rekolekcyjnego spotkania od 5 stycznia będą się na stronie www.slowostalosiecialem.pl Zapisy na spotkanie zostaną otwarte 15 stycznia - informują organizatorzy.

Rekolekcje na Stadionie Narodowym zgromadziły prawie 60 tysięcy osób, a w Licheniu plac może pomieścić tylko 30 tysięcy wiernych. "Przekażmy tę informację dalej, zaprośmy rodzinę i przyjaciół, zorganizujmy przyjazd do Lichenia, by ponownie cała Polska zobaczyła duchową siłę katolików. Niech modlitewne atmosfera rekolekcji na Stadionie Narodowym przeniesie się wraz z nami na to kolejne spotkanie. Bądźmy w tym dniu razem w domu Tej, która jest Świętą Bożą Rodzicielką i naszą najlepszą Matką. To w Niej Słowo Boże za sprawą Ducha Świętego stało się Ciałem.

Na to spotkanie nie chcemy też ustalać konkretnej sumy za wejściówkę, licząc na Wasze zrozumienie i hojność. Jako organizatorzy musimy oczywiście pokryć wiele wydatków związanych z przygotowaniem i organizacją tych rekolekcji. Chcemy wypożyczyć krzesła, aby nikt nie musiał siedzieć na ziemi. Musimy także wynająć sceny, telebimy i nagłośnienie, a także zapewnić opiekę medyczną i toalety. Konkretne koszty to również druk wejściówek, ulotek i plakatów, a także opłaty pocztowe za ich wysyłkę do Waszych domów.

Przeliczając te wydatki na jedną osobę to ok. 20 zł. Prosimy Was zatem, abyście złożyli ofiary za wejściówki w takiej lub – jeśli możecie – wyższej kwocie. Jeśli kogoś nie będzie stać na złożenie ofiary w podanej wysokości, niech ofiaruje tyle ile może. Jeżeli kogoś nie stać na złożenie żadnej ofiary, a pragnie wziąć udział w spotkaniu, także otrzyma wejściówkę. W związku z tym prosimy tych, których stać na złożenie większej ofiary, aby uczynili to, żeby w ten sposób wesprzeć tych, którzy tego uczynić nie mogą. Wierzymy, że dzięki temu uzbieramy kwotę potrzebną na pokrycie kosztów organizacyjnych. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania organizacyjne dodatkowymi środkami, zapraszamy do wejścia na naszą stronę w zakładkę Zostań darczyńcą

Prosimy też o modlitwę za to spotkanie, za wszystkich kapłanów i ludzi, którzy wezmą w nim udział oraz za nasze działania organizacyjne. Niech Jezus, Słowo, które stało się Ciałem, Syn Boży i Syn Maryi, okaże miłosierdzie Swojego Boskiego Serca nam wszystkim chroniącym się w opiekuńcze ramiona Jego Matki" - informują organizatorzy.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Kopiujcie wklejajcie linki do artykułów z tego portalu publikujcie je udostępniajcie wszystkim swoim znajomym na FB i ten portal także NIECH PRAWDA ZMIECIE W PYL PROPAGANDĘ TUSKOMEDIALNĄ TEWUENU GEWU LISWEEKA ITP PASZKWILOM MEDIALNYM MAJĄCYM TYLE WSPÓLNEGO Z RZETELNYM DZIENNIKARSTWEM CO ŚNIEG Z SRODKIEM LATA W AFRYCE. poZDRO DLA MYSLĄCYCH

Wiecie że ten kapłan przepowiedział zamach w Smoleńsku. Na youtube można znaleźć kazanie bodaj ze stycznia 2010 roku na którym mówi że: w kraju na wschodzie europy spadnie samolot i zginie wiele wysoko postawionych członków tego państwa.

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3839

Przecież to protestantyzm i modernizm w czystej postaci. Sam Bora bora tak zaczął czerwcowe spotkanie na stadionie "zaczerpnęliśmy formę nabożeństwa od zielonoświątkowców bo oni mają rację"
Bora bora głosi Jezusa ale nie tego właściwego tylko Mikołaja z workiem prezentów dla nas. Bashobora co chwila mówi Jezus chce to , Jezus chce tamto , Pan Bóg chce Ci dać ........... itp jakby sam był Bogiem. I faktycznie wchodzi w rolę Pana Boga. Bashobora to ten, o którym Pan Jezus w ostatnich orędziach ostrzeżenia mówi , że używa Bożego Słowa do stworzenia swojej ludzkiej nauki i swoich celów ( manipuluje ) i poniesie sromotną karę. Nie przykładajmy do tego grzechu ręki.

i onetu, poszli mi won stąd...

by kogokolwiek stad wyrzucać?

Gorszego zdjęcia już nie było. Taki serdeczny ojciec, a to zdjęcie coście dali, to raczej mówi "bez kija nie podchodź".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl