niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 listopada 2015

Resort Sprawiedliwości dementuje: Kierująca po pijanemu nie jest córką wiceministra

Dodano: 27.12.2013 [15:04]
Resort Sprawiedliwości dementuje: Kierująca po pijanemu nie jest córką wiceministra - niezalezna.pl
foto: policja.waw.pl
Zatajenie tożsamości Izabelli C. która w  nocy z 17 na 18 grudnia rozbiła samochód w centrum Warszawy, kierując nim w stanie nietrzeźwości rodzi kolejne spekulacje. Internauci rozpoczęli własne „śledztwo” i tak pojawiają się kolejne plotki dotyczące tego kim jest kierująca luksusowym mercedesem CLS. Ministerstwo Sprawiedliwości, ustami biura prasowego dementuje jedną z nich.

- Wbrew różnym komentarzom w Internecie, zapewniam że nie jest to córka wiceministra -
poinformowała portal niezalezna.pl  rzeczniczka prasowa ministerstwa, Patrycja Loose. Jak zapewnia przedstawicielka resortu, żadna z córek wiceministra Stanisława Chmielewskiego nie nazywa się tak i nie jest tą osobą, którą zatrzymała policja w zeszłym tygodniu.

Tymczasem jak pisała niezalezna.pl sam minister sprawiedliwości Marek Biernacki powielił z kolei inną plotkę dotyczącą tożsamości Izabelli C. W związku z pismem o sprostowanie które otrzymał w odpowiedzi, szef resortu przygotowuje pismo, w którym przeprosi mecenas Izabelę Chmielewską i ustosunkuje się do jej krytycznych uwag.

- Mówiąc o radcy prawnym w kontekście ujawnionych w mediach danych osobowych de facto wskazał Pan mnie jako sprawcę niepochlebnego czynu, a którego nie popełniłam, nie licującego z godnością i powagą zawodu zaufania publicznego - czytamy w oświadczeniu do ministra Biernackiego, w który m mecenas Chmielewska zauważa, że "jest jedynym radcą prawnym o zbieżnym ze sprawczynią zdarzenia imieniu i nazwisku".

Jak udało nam się ustalić, minister Biernacki już przygotowuje odpowiedź, a w swoim piśmie oprócz ubolewania, będzie tłumaczył, że to nie on zasugerował że sprawczyni jest radcą, ale zrobił to przedstawiciel Informacyjnej Agencji Radiowej, z którym rozmawiał, a on jedynie się do tego odniósł.

Cała sprawa zainteresowała innych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, którzy nie kryją swojego krytycznego stosunku do całej sprawy. - W USA publikuje się zdjęcia i nikt nie robi problemu. U nas nazwiska skazanych w wykonaniu wyroku i dym - napisał prokurator Okręgowy w Zielonej Górze, Alfred Staszak na swoim profilu na Twitterze. Aż trudno uwierzyć - napisał krótko Bartek Przymusiński, sędzia i prezes Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, komentując wypowiedzi ministra Biernackiego.
 

kto im w to uwierzy . W sieci od tygodnia jest filmik z jej twarza na rozprawie i wyraznie widac ze to ona czyli corka stanislawa chmielewskiego i ,,wlascicielka'' promis lexxx. Za pozno panie minister , juz ludzie sami sie dowiedzieli , to nie lata 80 siate bez netu i wszystkiego pod dywan nie zamieciecie.

Jeżeliby nie wrowadzili bzdurnej ustawy o ochronie danych osobowych wiadomo byłoby kto to i jeśli to nie pani mec. byłoby wszystko jasne.
Natomiast jeśli to nie ona, to dlaczego prosi o zabranie prawa jazdy a nie paszportu. Czy tak zachowuje się profesjonalistka? Toż to przyznanie się do winy.
Pani mec. padła ofiarą internetu. On jest nie do ogarnięcia.
Pamiętacie tzw. "chytrą babę" teraz z dzieci wszyscy się śmieją.
Łk 12,1-7)
Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Niego, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

To pewnikiem POmiot jakiegoś ścierwa bo tylko oni POkazuja taką butę!

A jaką wiceminister ma pewność, że to nie jego dziecko? Czy Iza Chmielewska odzyskała już upragniony paszport? Ciekawe, kiedy znowu wsiądzie za kółko po pijanemu? Synalek znanego adwokata Tomczaka od paru lat podpala samochody w Wawie i wszystko jest zamiatane pod dywan...

tylko podchmielewska

- jak powiedział niegdyś carski dyplomata.

Gdyby od razu podano, imię, nazwisko, wiek i zawód tej kobieciny, spekulacji by nie było. Jest to RECYDYWISTKA, która nie po raz pierwszy stwarza po pijanemu zagrożenie w ruchu drogowym. Jeżeli znowu dane nie zostaną ujawnione, to za trzecim razem zabije jakiegoś człowieka, może nawet dziecko, a współodpowiedzialnością (nie bez racji) podzieli się z policją i prokuraturą.

To szmata mafiozy z po.

to Izabella Chmielewska-Mugshot żona prawnika POnad prawem ! tylko czekać jak ten facet od czekoladowego orła wyda nadzwyczajny akt łaski !!!!!!!!!!!!!!

Do czego to doszlo w "wolnej" Polsce?

Jeśli nie podają kim jest i z jakiej pochodzi rodziny - 31 l. pijaczka.
Znaczy to ,że boją się ujawnic dane. Sądzę,że są kompromitujące !!

obecni na miejscu zdarzenia Policjanci? sporzadzili jakis RAPORT?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl