niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
10/10/2015
Redaktor wydania: -

Resort Sprawiedliwości dementuje: Kierująca po pijanemu nie jest córką wiceministra

Dodano: 27.12.2013 [16:04]
Resort Sprawiedliwości dementuje: Kierująca po pijanemu nie jest córką wiceministra - niezalezna.pl
foto: policja.waw.pl
Zatajenie tożsamości Izabelli C. która w  nocy z 17 na 18 grudnia rozbiła samochód w centrum Warszawy, kierując nim w stanie nietrzeźwości rodzi kolejne spekulacje. Internauci rozpoczęli własne „śledztwo” i tak pojawiają się kolejne plotki dotyczące tego kim jest kierująca luksusowym mercedesem CLS. Ministerstwo Sprawiedliwości, ustami biura prasowego dementuje jedną z nich.

- Wbrew różnym komentarzom w Internecie, zapewniam że nie jest to córka wiceministra -
poinformowała portal niezalezna.pl  rzeczniczka prasowa ministerstwa, Patrycja Loose. Jak zapewnia przedstawicielka resortu, żadna z córek wiceministra Stanisława Chmielewskiego nie nazywa się tak i nie jest tą osobą, którą zatrzymała policja w zeszłym tygodniu.

Tymczasem jak pisała niezalezna.pl sam minister sprawiedliwości Marek Biernacki powielił z kolei inną plotkę dotyczącą tożsamości Izabelli C. W związku z pismem o sprostowanie które otrzymał w odpowiedzi, szef resortu przygotowuje pismo, w którym przeprosi mecenas Izabelę Chmielewską i ustosunkuje się do jej krytycznych uwag.

- Mówiąc o radcy prawnym w kontekście ujawnionych w mediach danych osobowych de facto wskazał Pan mnie jako sprawcę niepochlebnego czynu, a którego nie popełniłam, nie licującego z godnością i powagą zawodu zaufania publicznego - czytamy w oświadczeniu do ministra Biernackiego, w który m mecenas Chmielewska zauważa, że "jest jedynym radcą prawnym o zbieżnym ze sprawczynią zdarzenia imieniu i nazwisku".

Jak udało nam się ustalić, minister Biernacki już przygotowuje odpowiedź, a w swoim piśmie oprócz ubolewania, będzie tłumaczył, że to nie on zasugerował że sprawczyni jest radcą, ale zrobił to przedstawiciel Informacyjnej Agencji Radiowej, z którym rozmawiał, a on jedynie się do tego odniósł.

Cała sprawa zainteresowała innych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, którzy nie kryją swojego krytycznego stosunku do całej sprawy. - W USA publikuje się zdjęcia i nikt nie robi problemu. U nas nazwiska skazanych w wykonaniu wyroku i dym - napisał prokurator Okręgowy w Zielonej Górze, Alfred Staszak na swoim profilu na Twitterze. Aż trudno uwierzyć - napisał krótko Bartek Przymusiński, sędzia i prezes Oddziału Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, komentując wypowiedzi ministra Biernackiego.
 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

kto im w to uwierzy . W sieci od tygodnia jest filmik z jej twarza na rozprawie i wyraznie widac ze to ona czyli corka stanislawa chmielewskiego i ,,wlascicielka'' promis lexxx. Za pozno panie minister , juz ludzie sami sie dowiedzieli , to nie lata 80 siate bez netu i wszystkiego pod dywan nie zamieciecie.

Jeżeliby nie wrowadzili bzdurnej ustawy o ochronie danych osobowych wiadomo byłoby kto to i jeśli to nie pani mec. byłoby wszystko jasne.
Natomiast jeśli to nie ona, to dlaczego prosi o zabranie prawa jazdy a nie paszportu. Czy tak zachowuje się profesjonalistka? Toż to przyznanie się do winy.
Pani mec. padła ofiarą internetu. On jest nie do ogarnięcia.
Pamiętacie tzw. "chytrą babę" teraz z dzieci wszyscy się śmieją.
Łk 12,1-7)
Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Niego, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

To pewnikiem POmiot jakiegoś ścierwa bo tylko oni POkazuja taką butę!

A jaką wiceminister ma pewność, że to nie jego dziecko? Czy Iza Chmielewska odzyskała już upragniony paszport? Ciekawe, kiedy znowu wsiądzie za kółko po pijanemu? Synalek znanego adwokata Tomczaka od paru lat podpala samochody w Wawie i wszystko jest zamiatane pod dywan...

zona mecenasa corka resortu PO .sam miod na kosciach -aby zylo sie lepiej , resortowe zlodzieje w rzadzie resortowego tchusska. JOZEK BAK na wolnosci ,walesowe alkocholiki zpowodowali wypadki drogowe ofiary sa kalekami, na wolnosci wszystko w rodzinie.Wiceministrowe pociechy. tussku bier ja na klate.

tylko podchmielewska

- jak powiedział niegdyś carski dyplomata.

Gdyby od razu podano, imię, nazwisko, wiek i zawód tej kobieciny, spekulacji by nie było. Jest to RECYDYWISTKA, która nie po raz pierwszy stwarza po pijanemu zagrożenie w ruchu drogowym. Jeżeli znowu dane nie zostaną ujawnione, to za trzecim razem zabije jakiegoś człowieka, może nawet dziecko, a współodpowiedzialnością (nie bez racji) podzieli się z policją i prokuraturą.

jakie to przepisy prawa, sprawa jest tak prosta
wiadomo kto, anie mozna podać dla ogólnej wiadomości
kto te prawo ustala, do wiadomości
wypada prawo zawetować, to trzeba majdanu, ale skutecznego

To szmata mafiozy z po.

to Izabella Chmielewska-Mugshot żona prawnika POnad prawem ! tylko czekać jak ten facet od czekoladowego orła wyda nadzwyczajny akt łaski !!!!!!!!!!!!!!

to byl opel vectra a nie mercedes CLS!prosze o elementarne poszanowanie dla faktow bo to podwaza wiarygodnosc calego przekazu

Co na to policja?Moj znajomy,ktory tej nocy wracal z baru,twierdzi,ze byl to trabant.

to nie byl trabant ani mercedes, to byl wehikul czasu, a pani-przybysz z przyszlosci nie ma nic wspolnego z po!

Jak tak mogłeś pomylić Opla Vectrę z Micrusem rocznik 1965. Znam ten model dokładnie. A szczególnie od tyłu bo go sam popychałem.

Pozdrawiam MCRDTX

To był mikrus, zgoda, ale de lux (odrzut z eksportu)

Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. Oto wam przepowiedziałem. Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą.
Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego. (Mt. 24: 23-31)
http://www.youtube.com/watch?v=q8GbjsKSlk4

Do czego to doszlo w "wolnej" Polsce?

Dlaczego? By rozmydlić sprawę.

..POMROCZNOŚĆ JASNA..!?

Jeśli nie podają kim jest i z jakiej pochodzi rodziny - 31 l. pijaczka.
Znaczy to ,że boją się ujawnic dane. Sądzę,że są kompromitujące !!

obecni na miejscu zdarzenia Policjanci? sporzadzili jakis RAPORT?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl