niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
02/09/2015
Redaktor wydania: -

​Janukowycz ucieka do Chin?

Dodano: 03.12.2013 [13:44]
​Janukowycz ucieka do Chin? - niezalezna.pl
foto: wikipedia/commons/thumb/f/fc/Viktor_Yanukovych_2011.jpg/486px-Viktor_Yanukovych_2011.jpg
Wiktor Janukowycz jedzie do Pekinu. Nie straszna mu groźba odwołania rządu. W Chinach ma starać się rozszerzyć  ukraińsko-chińską współpracę gospodarczą.
 
Odwołanie tej wizyty świadczyłoby o lekceważeniu władz Chińskich – cytują Janukowycza ukraińskie media. Podczas poprzedniej wizyty w 2010 roku, prezydent Ukrainy mówił o stosunkach gospodarczych Chin i Ukrainy.
 
Tym razem w Pekinie Janukowycz ma zabiegać o inwestycje Chin na Ukrainie oraz o linie kredytowe. W 2012 roku Chiny przyznały Ukrainie 3 mln dolarów kredytu. Miał on przysłużyć się rozwojowi rolnictwa. Ukraina obiecała sprzedawać Chinom 4 miliony ton kukurydzy rocznie.
 
Według ekspertów, prezydent Ukrainy tą wizytą chce pokazać, że Ukraina ma alternatywę do Brukseli i Moskwy.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Dlaczego od razu „ucieka”?

Nie będą rozmawiać z byłym prezydentem. Potraktują go tak, jak ostatnio Tuska.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl