Przypomną Anglikom o bohaterskich lotnikach. Biało-czerwona szachownica na Wembley

Tomasz Hamrat

  

Teoretycznie jutrzejszy mecz z Anglikami nie ma znaczenia, bo eliminacje na brazylijski mundial, nasi piłkarze już wcześniej przegrali. Jest jednak ogromnie ważny dla polskich kibiców, którzy szykują niecodzienną oprawę. Zamierzają przypomnieć Brytyjczykom o bohaterskich lotnikach walczących w "bitwie o Anglię". Pokażą na trybunach ogromną sektorówkę, biało-czerwoną szachownicę.

O niecodziennej akcji polskich kibiców, którzy pojawią się na Wembley - słynnym stadionie w Londynie, informuje serwis ekstraklasa net. Ujawniają, że gigantyczna sektorówka mająca aż 400 metrów kw. (20x20m), będzie przedstawiała biało-czerwoną szachownicę, taką jaką mieli na swoich samolotach piloci m.in. z Dywizjonu 303. I w ten sposób chcą oddać hołd naszym lotnikom walczącym w bitwie o Anglię.

O akcji „Flaga na Wembley“ reporterzy ekstraklasa.net rozmawiali z jej organizatorami, którzy należą do stowarzyszenia Hurricane of Hearts (www.hurricaneofhearts.com) organizującego wiele akcji społecznych na terenie Wielkiej Brytanii.

"Flaga będzie rozkładana w dolnych sektorach, na które bilety były sprzedawane za pośrednictwem PZPN-u" - mówią. - "Jesteśmy w kontakcie z fanami oraz organizatorami zbiórek pod Trafalgar Sqaure oraz Big Benem. Polacy chcą pokazać, że są prawdziwymi kibicami i pozostaną nimi do końca. My chętnie wspieramy każdy pozytywny i wesoły ruch fanów".

Pytani, czy ich akcja spotkała się z zainteresowaniem mediów na Wyspach mówią: "Tak, media dość chętnie mówią o naszej akcji. Często jest jednak tak, że wszyscy czekają na efekt końcowy, choć dobrze wiemy, że żeby był koniec trzeba od czegoś zacząć".
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,ekstraklasa.net


Wczytuję komentarze...

Mazurek odpowiedziała na absurdalne słowa posła PO. „Winni są pewnie kosmici”

/ Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

  

- Cała narracja PiS-u dotycząca luki VAT-owskiej, powodów jej powstania, możliwości jej rozwiązania, jest oparta na kłamstwie - stwierdził dziś w Polsat News poseł PO, Cezary Tomczyk. Szybko - za pośrednictwem Twittera - odpowiedziała mu Beata Mazurek.

Cezary Tomczyk dodał, że "każdy odpowiedzialny rząd walczył z luka VAT-owską".

Każdy odpowiedzialny rząd walczy z przestępczością zorganizowaną i przypomnę, będąc rzecznikiem rządu komunikowaliśmy te zmiany, że większość rozwiązań legislacyjnych powstała właśnie za rządów Ewy Kopacz i ministra Szczurka

- stwierdził.

[polecam:http://niezalezna.pl/249671-buta-i-chamstwo-bylego-ministra-finansow-rostowski-luka-vat-zle-liczona-i-nie-taka-duza]

Do kuriozalnych słów polityka "totalnych" odniosła się na Twitterze Beata Mazurek, rzecznik prasowa PiS i wicemarszałek Sejmu:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl