niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 listopada 2015

​TVP wysyła Jana Pospieszalskiego na urlop

Dodano: 31.05.2013 [15:27]
​TVP wysyła Jana Pospieszalskiego na urlop - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Wczoraj został wyemitowany ostatni przed wakacjami program Jana Pospieszalskiego „Bliżej”. Dziwne, bo to dopiero początek czerwca… Dyrekcja TVP Info argumentuje posunięcie wakacyjną ramówką i oszczędnościami. Miejmy nadzieje, że „Bliżej” wróci na antenę publicznej telewizji. W Rozmowie Niezależnej o zaskakującej decyzji telewizji Jacek Sobala rozmawia z Janem Pospieszalskim.

- Dyrekcja TVP Info zdecydowała o wysłaniu nas oraz kilku innych programów na wakacje już w czerwcu. Jednak patrząc na ramówkę telewizji, trudno dostrzec wakacje. Programy Tomasza Lisa, Tomasza Sekielskiego i Forum będą normalnie emitowane. Kolejny argument był taki, że to względy ekonomiczne spowodowały decyzje, jednak my byliśmy jednym z najtańszych programów publicystycznych – dziwi się Jan Pospieszalski.

Pospieszalski planuje kolejne programy, m.in. o funkcjonowaniu ministerstwa transportu i problemach z wypłaceniem należności za budowy autostrad, o sytuacji rodziny Bajkowskich z Krakowa, którym odebrano dzieci. Kolejnym tematem, którym chce się zająć, jest sprawa referendum w sprawie edukacji dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zobacz Rozmowę Niezależną

Opinie użytkowników

Obecnie największym szacunkiem w TVP darze własnie Pana.Ubolewam,że jest Pan w ten sposób traktowany,że dostał Pan program o tak późnej porze i w ogóle.Mam nadzieję,że przywrócą Pana po wakacjach.Tylko dla BLIŻEJ włączam swoje pudło.Reszta mnie nie interesuje.Pozdrawiam serdecznie.

Szanowny Panie redaktorze,
Z całego serca dziękuję Panu za pańskie programy w których zawsze broni Pan najsłabszych, dziękuję również za pańską wyjątkową etykę dziennikarską. Wykazał się Pan niezwykłą odwagą dziennikarską w programie o meksykańskich Cristeros. To było coś wspaniałego, przypomnienie o idolu nastolatek i nastolatków błogosławionym Jose było strzałem w dziesiątkę. Dziękuję Panu za bardzo właściwe prowadzenie programu ze swoimi rozmówcami. Niestety dla niektórych pański program o powstaniu meksykańskim przeciwko masonerii chyba został źle odebrany przez niektórych wpływowych polskich polityków dla których masoneria jest pomocą być może nawet finansową w walce z katolikami w nasze Ojczyźnie.

Panie Janie my tylko oglądamy pana program resztę olewamy.

przed Braunem nawiązał współpracę z TV Republika? Pieniądze pewnie nie te ale przynajmniej moralnie będzie czysty.

i musza domknac system

nie placic abonamentu,a TV TRWAM I TV REPUBLIKA zamowic przez internet najlepsza kara dla komunistycznego szamba,ktore opanowalo media publiczne,ja nie ogladam tv od kilkunastu lat, wiem nie mniej niz kazdy jeden gapiacy sie w tvp i tvnownie jak szpak.

Dziś będzie również ostatni kabaret Górskiego w TVP2 przed wakacjami. To samo mówił, nie wiadomo co będzie dalej i tak dalej.Cierpiętnictwu mówimy dość na tym forum, mówmy tylko o realiach. Na pohybel PO.

na telegaziecie prozno szukac w programie tvp.info...programu Blizej...zawsze jest dziura.... to jedyny taki przypadek w tvp!!!!

po MOJEMU - TO BYŁO TYLKO KWESTIĄ CZASU...a nie formy!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl