niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

​TVP wysyła Jana Pospieszalskiego na urlop

Dodano: 31.05.2013 [16:27]
​TVP wysyła Jana Pospieszalskiego na urlop - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Wczoraj został wyemitowany ostatni przed wakacjami program Jana Pospieszalskiego „Bliżej”. Dziwne, bo to dopiero początek czerwca… Dyrekcja TVP Info argumentuje posunięcie wakacyjną ramówką i oszczędnościami. Miejmy nadzieje, że „Bliżej” wróci na antenę publicznej telewizji. W Rozmowie Niezależnej o zaskakującej decyzji telewizji Jacek Sobala rozmawia z Janem Pospieszalskim.

- Dyrekcja TVP Info zdecydowała o wysłaniu nas oraz kilku innych programów na wakacje już w czerwcu. Jednak patrząc na ramówkę telewizji, trudno dostrzec wakacje. Programy Tomasza Lisa, Tomasza Sekielskiego i Forum będą normalnie emitowane. Kolejny argument był taki, że to względy ekonomiczne spowodowały decyzje, jednak my byliśmy jednym z najtańszych programów publicystycznych – dziwi się Jan Pospieszalski.

Pospieszalski planuje kolejne programy, m.in. o funkcjonowaniu ministerstwa transportu i problemach z wypłaceniem należności za budowy autostrad, o sytuacji rodziny Bajkowskich z Krakowa, którym odebrano dzieci. Kolejnym tematem, którym chce się zająć, jest sprawa referendum w sprawie edukacji dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zobacz Rozmowę Niezależną

Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl