niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 listopada 2015

Niezwykły piorun uderzył w Watykan

Dodano: 12.02.2013 [08:21]
Niezwykły piorun uderzył w Watykan - niezalezna.pl
foto: PAP/EPA/ALESSANDRO DI MEO
Cały świat obiegły już zdjęcia błyskawicy uderzającej w kopułę bazyliki św. Piotra w Rzymie. W dniu, gdy Benedykt XVI ogłosił decyzję o abdykacji nad Watykanem przeszła gwałtowna burza z piorunami.

Fotografie niezwykłego widowiska na niebie nad Watykanem ilustrują wiadomości o abdykacji papieża we włoskiej agencji Ansa, w gazetach i na portalach informacyjnych.

Zdjęcia tego niezwykłego wykonał Alessandro Di Meo, fotograf agencji Ansa. Można je zobaczyć m.in. TUTAJ.

Zauważa się, że gdy na konsystorzu kanonizacyjnym Benedykt XVI ogłosił, że ustąpi 28 lutego, dziekan Kolegium Kardynalskiego, kardynał Angelo Sodano, dając wyraz swemu zaskoczeniu powiedział, że wiadomość ta to "grom z jasnego nieba".

nagły podmuch wiatru zamyka na trumnie księgę tu (też ważne wydarzenie)nagłe zjawisko burzy z piorunem!.Dziwne zjawiska a wytłumaczenie uzależnione od wierzących lub ateistów!!.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-21421810

wyładowanie wstępne i właściwe, co w tym dziwnego?
Normalne zjawisko atmosferyczne.

Tylko skończony idiota może uznać tak nieprawdopodobne zjawisko (z uwagi na wydarzenie, czas i miejsce) jako coś zwyczajnego.

Jest cos zlowieszczego w tym wszystkim.Co nas czeka?Kto lub co zmeczylo nam Papieza.Przykre to wszystko i jakos tak straszno na tym wspolczesnym swiecie.Mysle ze przyjda czasy ze bedziemy Pragnac Boga i laknac Jego Slowa.Nadzieje mam tylko w nas Polakach ze jednak nie damy sie zwiesc szatanowi,bo Boga mamy w genach.Rozmawiajmy ze swymi dziecmi w zaciszu domowym o Bogu,nie bojmy sie tego,bo rozmowa o Bogu jest nasza cicha modlitwa do Niego.Kroluj nam Chryste zawsze i wszedzie.

... za Twoj post i odwage.
Chyba przyszedl rzeczywiscie czas na modlitwe i skupienie. Roztrzasanie prawdopodobienstwa, czy to przypadek czy nie, przyprawia mnie o gesia skorke... troche jak otwarcie olimpiady w Londynie :((

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl