niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lutego 2017

Piński próbuje werbować dziennikarzy?

Dodano: 29.11.2012 [21:35]
"Nowy red. nacz. „Uważam Rze” Jan Piński wydzwania po kojarzonych z prawicą dziennikarzach i próbuje ich przekupić grubymi pieniędzmi żeby pilnie przyszli do tygodnika" – napisał na swojej stronie na Facebooku publicysta Piotr Gociek, były współpracownik "Uważam Rze".

Jak stwierdza Gociek, Piński przekonuje, że „większość ludzi, którzy podpisali list w obronie Pawła Lisickiego i zadeklarowali odejście, tak naprawdę zostaje”. Jednak te słowa mijają się z prawdą.Dziś na pierwsze zebranie Pińskiego przyszło 0 (słownie zero) autorów „URze” oraz 0 (słownie zero) dziennikarzy „Rz”. Nie dajcie się podpuszczać – zwraca się do kolegów Piotr Gociek.

Autor: 
oa
Źródło: 
facebook.com
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl