Oświadczenie Krzysztofa Wyszkowskiego

  

- Nie przeprosiłem i nie przeproszę Lecha Wałęsy - czytamy w oświadczeniu Krzysztofa Wyszkowskiego, które dostał portal Niezależna.pl w związku o opublikowaniem na antenie TVN komunikatu.

Oświadczenie Krzysztofa Wyszkowskiego

W dniu 19 listopada 2012 r. po „Faktach” TVN zamieszczono komunikat, w którym Lech Wałęsa sam siebie – w moim imieniu – przeprasza za nazwanie go przeze mnie tajnym współpracownikiem o ps. „Bolek”. Taką możliwość dał mu absurdalny wyrok Sądu Apelacyjnego w Gdańsku z marca 2011 r., który wbrew faktom historycznym orzekł, że „nie było i nie ma” „sprawdzonych i pewnych dowodów” agenturalności Wałęsy.

W związku z nieprawdziwymi informacjami jakobym „wbrew wcześniejszym zapowiedziom, wykonał wyrok sądu i przeprosił b. prezydenta Lecha Wałęsę za zarzucenie mu współpracy z SB” (depesza PAP z godz. 21.18 z 19 listopada br.)
oświadczam z całą odpowiedzialnością, że podtrzymuję swoje słowa, które stały się podstawą wytaczanych mi przez Lecha Wałęsę procesów. Nie przeprosiłem i nie przeproszę Wałęsy za moje słowa prawdy. 

Nawet najbardziej bezprawne wyroki i najgłośniej propagowane przez telewizje i inne media „przeprosiny” nie zagłuszą prawdy o agenturalności Lecha Wałęsy, którą wybitni przedstawiciele opinii publicznej streścili w oświadczeniu z 23 maja 2012 r.:  

„1. Lech Wałęsa był w latach 70. (rejestracja czynna obejmuje okres 1970-1976) tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o ps. „Bolek”;

2. Donosił na kolegów i brał za to pieniądze;


3. W okresie urzędowania Lecha Wałęsy jako Prezydenta RP, wypożyczył on podstawowe dokumenty dotyczące swojej osoby, z których najważniejsze zaginęły i nigdy nie zostały zwrócone do archiwum”.


Krzysztof Wyszkowski
Gdańsk, 19 listopada 2012 r.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Platforma weźmie radę miejską?

Szczeciński ratusz / By © Mateusz War. / Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30497891

  

Wyniki sondażu exit poll przeprowadzonego przez Pracownię Analiz Obywatelskich dla TVP3 Szczecin i Radia Szczecin wskazują, że Koalicja Obywatelska wygrała wyniki wyborów do szczecińskiej Rady Miejskiej. Drugi wynik osiągnął komitet Piotra Krzystka, a trzecie - Prawo i Sprawiedliwość.

W sondażowych wynikach wyborów do Rady Miejskiej w Szczecinie, najwyższym poparciem może pochwalić się Koalicja Obywatelska – 36,9 proc. Drugi wynik osiągnął komitet Piotr Krzystek Bezpartyjni – 25,1 proc, a trzeci – Prawo i Sprawiedliwość – 24,4 proc.

Poniżej 5 proc. poparcia zanotowały komitety SLD (4,5 proc.), Szczeciński Ruch Miejski (4 proc.) i Koalicja Antysystemowa (2,7 proc.).

Wyniki sondażu exit poll dla TVP3 Szczecin i Radia Szczecin wskazują, że w wyborach prezydenckich w Szczecinie dojdzie do drugiej tury. Zmierzą się w niej Piotr Krzystek oraz Sławomir Nitras.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: radioszczecin.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl