Niesiołowski reklamuje „Watahę”

Olga Alehno

Szefowa działu „świat” w „Gazecie Polskiej Codziennie”. W tygodniku „Gazeta Polska” kieruje działem „Światowa prasa o Polsce”.

Kontakt z autorem

  

Na posła PO Stefana Niesiołowskiego zawsze można liczyć! Dziś wypowiadając się dla Onetu polityk w najlepszy sposób zareklamował nową inicjatywę „Gazety Polskiej” i stowarzyszenia Solidarni 2010.

W dniach 20-22 lipca w Chmielnie (w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej) odbędzie się II zjazd młodzieży patriotycznej Wataha 2012. Jego tegorocznymi gośćmi mają się stać m.in. Tomasz Sakiewicz, Antoni Macierewicz, Krzysztof Wyszkowski, prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Sławomir Cenckiewicz, Ewa Stankiewicz.

Nie wszystkim jednak zjazdy młodzieży patriotycznej się podobają. Wśród nich poseł partii rządzącej Stefan Niesiołowski. - Psychiatra powinien tam być obecny – oświadczył polityk PO, komentując zorganizowanie imprezy dla portalu onet.pl. - To będzie zjazd kandydatów do Tworek – dodał. Jak uważa Niesiolowski, „Wataha” ma znaczenie „jedynie propagandowe”. - My nie mamy odpowiedników Macierewicza, Zybertowicza, Sakiewicza czy Stankiewicz. Jeżeli u nas w Platformie są organizowane spotkania młodzieżówki, to mają one charakter normalny – uważa poseł.

Nie ma najlepszej reklamy, niż zła opinia posła Niesiołowskiego o planowanej imprezie. Dlatego zachęcamy tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli do przyłączenia się do nas w Chmielnie. Szczegóły organizacyjne znajdują się TU.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

70 proc. Wenecji znów pod wodą

Zdjęcie ilustracyjne / youtube.com/print screen

  

70 procent obszaru historycznego centrum Wenecji znalazło się dziś pod wodą, gdy fala przypływu osiągnęła przed południem wysoki poziom 154 centymetrów. Woda powoduje kolejne szkody po katastrofalnej powodzi, do jakiej doszło we wtorek.

Około godziny 11.30 woda podniosła się do poziomu 154 cm, po czym zaczęła powoli opadać. Przed nadejściem fali rozległy się syreny alarmowe.

Całkowicie zalany jest plac świętego Marka, który został rano zamknięty w ramach działań prewencyjnych.

Życie w mieście jest sparaliżowane kolejny dzień z rzędu. Wstrzymano ruch wszystkich tramwajów wodnych, czyli podstawowego środka transportu dla mieszkańców i turystów. Zamknięte są szkoły. Niektóre rejony centrum niemal opustoszały.

[polecam:https://niezalezna.pl/297383-najwieksza-od-ponad-pol-wieku-powodz-w-wenecji-pod-woda-70-proc-miasta]

W Wenecji obowiązuje stan kryzysowy. Specjalnym komisarzem został mianowany przez rząd burmistrz Luigi Brugnaro.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl