Macierewicz zaprasza Artymowicza

  

Antoni Macierewicz zaprosił prof. Pawła Artymowicza na dyskusję z prof. Wiesławem Biniendą, która ma się odbyć w czwartek w Sejmie.

Posiedzenie zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej rozpocznie się o godz. 13. Podczas posiedzenia nastąpi bezpośrednie łącznie za pomocą telemostu z prof. Biniendą.

Dotychczas prof. Atymowicz fizyk –astronom, krytykujący prof. Biniendę, unikał bezpośredniej dyskusji z nim.

- Liczę, że pan prof. Artymowicz przyjdzie na posiedzenie zespołu i podejmie merytoryczną, naukową dyskusje z prof. Biniendą, której się dotychczas obawiał. Mimo zaproszenia prof. Artymowicz nie przyszedł w marcu br. na dyskusję na uniwersytecie Saint Paul w Ottawie, nie przyjechał również do Pasadeny, gdzie odbywała się międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa lotów. Podczas ostatniego pobytu prof. Biniendy w Polsce prof. Artymowicz unikał spotkania mimo, że był w naszym kraju. Teraz jest reklamowany m.in. w TVN pod nieobecność prof. Biniendy. Apeluję więc, by przyszedł w czwartek do sejmu na uczciwa dyskusję mówi portalowi niezalezna.pl szef zespołu parlamentarnego Antoni Macierewicz.Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Dowcipniś Petru powrócił! Nie zamierza być "jakąś opozycją"... On chce władzy!

Ryszard Petru / / flickr.com/Piotr Drabik/CC BY 2.0; https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

  

Najpierw Ryszard Petru ogłosił, że wraz z Joanną Scheuring-Wielgus założył nową partię, która nazywa się Teraz! Z kolei dzisiaj szef nowego ugrupowania (z którego kpią nawet przeciwnicy PiS) dziś gościem w TVP Info. Z pełną powagą oznajmił, jaki ma plan. Stwierdził, że chce przejąć władzę. Serio.

Nowe ugrupowanie założone m.in. przez byłych polityków Nowoczesnej Ryszarda Petru oraz Joannę Scheuring-Wielgus będzie nosiło nazwę Teraz! - Gospodarka i społeczeństwo - to dwa filary, które będą budowały nasze ugrupowanie - zapowiedział wczoraj Petru. [polecam:https://niezalezna.pl/246084-petru-podal-nazwe-swojej-nowej-partii-teraz-smieja-sie-z-prawa-z-lewa]

Dopiero co wieść o nowej partii poszła w świat, a już "poważne" deklaracje padły z ust Ryszarda Petru na antenie TVP Info.

- Nie chcę być tylko w opozycji w następnej kadencji, interesuje mnie przejęcie władzy

- zarzekał się szef T!.

- Współprzejęcie władzy w ramach szerokiej koalicji

- dodał.

Niektórym pewnie aż żal, że kariera Ryszarda Petru w Sejmie zbliża się do końca...

Internauci nie mogli pozostawić tego bez komentarza.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, TVP Info,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl