"Agresja? Tak, agresja!". Fan Trzaskowskiego nawet nie próbował usprawiedliwiać tego, co zrobił!

Jakub Kłoszewski / screen z filmu

  

Skandaliczne zachowanie byłego dziennikarza podczas dzisiejszej akcji kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. Gdy rozdawano kawę przy Rondzie Zgrupowania AK Radosław, do Macieja Szoty ze sztabu wyborczego Patryka Jakiego podszedł mężczyzna, który zaatakował go w trakcie dyskusji. Mało tego, sam przyznał się, że jest agresywny!

Okazało się, że osobą, która zaatakowała Macieja Szotę był Jakub Kłoszewski, były dziennikarz TVN 24 i Wirtualnej Polski. Jest on zwolennikiem Rafała Trzaskowskiego, co widać po wpisach udostępnianych na Twitterze.

Co ciekawe, Kłoszewski na pytanie czy jest to agresja, jak gdyby nigdy nic, odpowiedział:

Tak, agresja.

Czy tak ma wyglądać Warszawa Rafała Trzaskowskiego? - pyta Piotr Guział.

Trzeba przyznać, że zwolennicy Trzaskowskiego swoim zachowaniem kolejny raz wystawiają mu nie najlepszą ocenę. Ale to już problem Koalicji Obywatelskiej...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pałowali kobiety i młodzież. Teraz Emmanuel Macron da brutalnym policjantom premie!

/ 2 Neutron

  

Rząd Francji proponuje przyznanie wyjątkowej premii w wysokości 300 euro funkcjonariuszom sił porządkowych zmobilizowanych w czasie protestów "żółtych kamizelek". Poprawkę tej treści wniesiono w ramach dyskusji nad projektowanym przyszłorocznym budżetem. To o tyle szokujące, że działania policji cechowały się olbrzymią agresją, a nieraz wręcz okrucieństwem.

Prezydent Francji obiecał wypłatę premii podczas obiadu z przedstawicielami Republikańskich Kompanii Bezpieczeństwa (CSR, policyjne oddziały prewencyjne) 3 grudnia, dzień po gwałtownych starciach w Paryżu podczas III aktu mobilizacji "żółtych kamizelek". Ale nie określił kwoty.

Zgodnie z poprawką rządową do przyszłorocznego budżetu, której kolejne czytanie odbędzie się wieczorem we wtorek w parlamencie, z 300 euro premii za mobilizację podczas sześciu tygodni protestów "żółtych kamizelek" skorzysta 111 tys. policjantów i żandarmów.

Łączny koszt premii oceniono na 33 mln euro.

Zapytany dzisiaj szef francuskiego MSW Christophe Castaner powiedział, że kwestie premii będą tematem rozmów ze związkami; z ich przedstawicielami spotka się jeszcze tego samego dnia późnym popołudniem.

Ponadto rząd proponuje w kolejnej poprawce wypłatę "specjalnej rekompensaty" w wysokości 200 euro dla około 5 000 pracowników prefektury, zgodnie z "postępowaniem i wspieraniem niedawnych działań w zakresie ochrony i porządku publicznego" podczas manifestacji "żółtych kamizelek".

Oto kilka przykładów działań policji, nagrodzonej przez "liberała" Macrona:

 

 

 
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl