Auto Lecha Wałęsy wystawione na aukcji. Ktoś miał dobry humor podając cenę

Lech Wałęsa / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Na jednym z najpopularniejszych polskich serwisów aukcyjnych pojawił się nietypowy przedmiot. W sprzedaży pojawiło się auto Lecha Wałęsy. Jego cena... No właśnie. Wyjątkowy humor fana byłego prezydenta, czy przekonanie o jego legendarności? Warto przypomnieć co o Wałęsie mówił IPN…

„Volkswagen Caravelle z historią” – głosi tytuł aukcji.

Na zdjęciach widzimy zdezelowany, zardzewiały pojazd, który zanim będzie mógł włączyć się do ruchu drogowego, będzie musiał przejść całkowity remont. Tak też informuje sprzedający podając, że „przedmiotem aukcji jest historyczne auto pierwszego Przewodniczącego NSZZ Solidarność, a późniejszego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej” – Lecha Wałęsy.

Auto do generalnego remontu, nie przedstawia wartości użytkowej, jego wartością jest historia

– czytamy w ogłoszeniu.

Właściciel auta w rozmowie z „Super Expresem” tłumaczy, skąd ta cena.

Ta cena wynika z obiecanych i nigdy nie danych przez prezydenta Lecha Wałęsę 100 milionów starych złotych dla każdego Polaka

– powiedział tabloidowi pan Dariusz, który sprzedaje auto.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zobacz esbecką teczkę Lecha Wałęsy. DOKUMENTY

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wprost.pl, allegro.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Uwaga górnicy, nadchodzi Biedroń! I deklaruje: zlikwiduję wszystkie kopalnie

Robert Biedroń / fot. Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

  

Robert Biedroń z przytupem chce powrócić do polityki krajowej. Na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział, że jednym z jego sztandarowych postulatów będzie... likwidacja wszystkich kopalni w Polsce.

"Dzisiaj nasza świadomość jako mieszkańców i mieszkanek naszego kraju, że trzeba walczyć ze smogiem jest już wysoka, ale mam wrażenie, że niestety rządzący nie mają odwagi podjąć ważnej decyzji, którą ja dzisiaj chciałbym zadeklarować i którą zrealizuję, jeżeli wygramy wybory (...): do 2035 r. ja i moja siła polityczna zlikwidujemy wszystkie funkcjonujące w Polsce kopalnie, odejdziemy od węgla tak, żeby już nigdy nikt więcej nie musiał umierać ze względu na smog"

- powiedział Biedroń na konferencji prasowej.

Ciekawe, co na to górnicy... Tymczasem, jak zaznaczył polityk, cel ten nie zostanie zrealizowany w ciągu jednego dnia, lecz przez wieloletnie promowanie odnawialnych źródeł energii. Zapewnił też, że górnicy "nie zostaną zostawieni sami sobie".

"Ci górnicy powinni otrzymać i otrzymają wsparcie ze strony państwa, żeby uczestniczyć w tej wielkiej modernizacji, jeśli chodzi o jakość naszego życia, także jeśli chodzi o jakość naszego powietrza. Zaangażujemy ich we wsparcie w termomodernizacji; w Polsce 3 mln budynków wymaga termomodernizacji, do tego potrzebne są ręce do pracy"

- zadeklarował były prezydent Słupska.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl