Komentarze po klęsce Legii. "Na boisku grały wrony, udające orły"

/ twitter.com/LegiaWarszawa

  

Nie milkną komentarze po kompromitacji Legii Warszawa, która przegrała dziś z F91 Dundelange z Luksemburga 1:2 w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Porażkę Wojskowych komentuje się praktycznie w jeden sposób: to potężny wstyd, by Mistrz Polski nie zdołał pokonać ekipy z 20-tysięcznego miasta.

Sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej zaczepił na Twitterze samego prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Patrząc na to, co wyczyniała dziś obrona Legii, to i sam minister (nomen omen z ministerstwa obrony) gorzej w defensywie by nie zagrał. 

Znany ekspert bokserski Andrzej Kostyra porównał piłkarzy Legii do "wron udających orłów".

Wicepremier Jarosław Gowin stwierdził, że w rewanżu szansę powinni otrzymać juniorzy stołecznego klubu. Być może jest to jakaś opcja - gorzej przecież już nie może być...

Porażkę z zespołem Dundelange niektórzy porównują nawet do wydarzeń historycznych...

O tym, jak wielkie są rozmiary tego blamażu, niech świadczy fakt, że zespół z Luksemburga pochodzi z miasta wielkości Hajnówki. 

Romeo Jozak, Dean Klafurić i teraz Aleksandar Vuković - żaden z tych trenerów nie potrafił na dłuższą metę dotrzeć do piłkarzy Legii Warszawa. A może nie w tym tkwi problem?

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wyniki do kujawsko-pomorskiego sejmiku najwcześniej jutro. Komisja czeka na protokoły

Sejmik kujawsko-pomorski / fot. http://sejmik.kujawsko-pomorskie.pl/

  

9 protokołów z powiatowych komisji przyjęła w poniedziałek do godziny 18. Wojewódzka Komisja Wyborcza w Toruniu. Wciąż czeka na 14 kolejnych. Już wiadomo, że dziś nie będą znane wyniki głosowania do kujawsko-pomorskiego sejmiku.

Przedstawiciele wojewódzkiej komisji poinformowali w dziś, że mieli już sygnały o przekazaniu części protokołów dopiero we wtorek. Wcześniej nie ma możliwości ustalenia cząstkowych wyników głosowania, gdyż podsumowanie z podziałem na mandaty generowane jest przez system informatyczny dopiero po wprowadzeniu wszystkich danych.

Według przedstawionego w poniedziałek sondażu Ipsos tzw. late poll, w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali kraju PiS uzyskało 33 proc., Koalicja Obywatelska 26,7 proc., PSL - 13,6 proc., SLD-Lewica Razem 6,6 proc., Kukiz'15 - 5,9 proc., Bezpartyjni Samorządowcy - 5,8 proc. Z informacji przekazywanych we wczorajszy wieczór na podstawie sondażu IPSOS przeprowadzanego w dniu głosowania wynikało, że najlepszy wynik do sejmiku kujawsko-pomorskiego otrzymała Koalicja Obywatelska przed Prawem i Sprawiedliwością oraz PSL-em.

Obecnie w sejmiku województwa władzę sprawuje koalicja PO i PSL. Marszałkiem jest Piotr Całbecki z PO, a przewodniczącym sejmiku Ryszard Bober z PSL. Kandydaci w wyborach do tego sejmiku ubiegali się w 2018 r. o 30 miejsc. W kończącej się kadencji radnych było 33.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl