Komentarze po klęsce Legii. "Na boisku grały wrony, udające orły"

/ twitter.com/LegiaWarszawa

  

Nie milkną komentarze po kompromitacji Legii Warszawa, która przegrała dziś z F91 Dundelange z Luksemburga 1:2 w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Porażkę Wojskowych komentuje się praktycznie w jeden sposób: to potężny wstyd, by Mistrz Polski nie zdołał pokonać ekipy z 20-tysięcznego miasta.

Sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej zaczepił na Twitterze samego prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Patrząc na to, co wyczyniała dziś obrona Legii, to i sam minister (nomen omen z ministerstwa obrony) gorzej w defensywie by nie zagrał. 

Znany ekspert bokserski Andrzej Kostyra porównał piłkarzy Legii do "wron udających orłów".

Wicepremier Jarosław Gowin stwierdził, że w rewanżu szansę powinni otrzymać juniorzy stołecznego klubu. Być może jest to jakaś opcja - gorzej przecież już nie może być...

Porażkę z zespołem Dundelange niektórzy porównują nawet do wydarzeń historycznych...

O tym, jak wielkie są rozmiary tego blamażu, niech świadczy fakt, że zespół z Luksemburga pochodzi z miasta wielkości Hajnówki. 

Romeo Jozak, Dean Klafurić i teraz Aleksandar Vuković - żaden z tych trenerów nie potrafił na dłuższą metę dotrzeć do piłkarzy Legii Warszawa. A może nie w tym tkwi problem?

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Warszawa: niewybuch na ul. Złotej

  

Na ul. Złotej w warszawskim Śródmieściu znaleziono niewybuch. Służby zarządziły ewakuację trzech bloków w rejonie znaleziska; na miejsce jedzie patrol saperski - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Jak poinformował podkom. Piotr Świstak z biura prasowego KSP, na niewybuch natknęli się robotnicy podczas prac ziemnych prowadzonych na ul. Złotej.

"Około godz. 11 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Złotej 73 pracownicy, którzy wykonywali tam prace budowlane, zauważyli pocisk z czasów II wojny światowej. Jest to pocisk o wymiarach 40 na 50 centymetrów"

- powiedział.

Teren wokół miejsca prac i okolica zabezpieczane są przez stołecznych policjantów. Na miejsce został wezwany patrol saperów.

"Mieszkańcy bloków 71,73 i 75 zostali ewakuowani, to jest około 50 osób. Również Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego na czas tych działań postawiło specjalny autobus, gdzie osoby ewakuowane mogą spokojnie przeczekać czas ewakuacji. Większość osób, które zostały ewakuowane, udało się do swoich rodzin, a niektórzy skorzystali z autobusu"

- dodał Świstak.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl