Mundial 2018: Glik zagra z Senegalem? Trener Zając rozwiał wątpliwości

Bogdan Zając / screen z facebook.com/LaczyNasPilka/

  

Drugi trener reprezentacji Polski Bogdan Zając zabrał głos w sprawie formy Kamila Glika. Jego udział w dzisiejszym treningu rozbudził nadzieje kibiców na to, że być może mógłby zagrać nawet w pierwszym meczu z Senegalem. Asystent Adama Nawałki zaapelował o realistyczne podejście w tej kwestii.

Kamil Glik już trenuje z reprezentacją po kontuzji barku, jakiej doznał na zgrupowaniu w Arłamowie. Początkowo mówiło się, że obrońca AS Monaco nie ma szans na wyjazd do Rosji, ale stan jego zdrowia poprawił się na tyle, że dołączył do kadry i powoli wznawia zajęcia piłkarskie. Czy są jakiekolwiek szanse, że zagra już w meczu z Senegalem?

Jeżeli zapadła decyzja, że Kamil z nami przyjechał na turniej, to znaczy, że liczymy na występ Kamila w którymś ze spotkań. Czy to będzie spotkanie z Senegalem? Bądźmy realistami. Kamil nie trenował teraz blisko dwa tygodnie, więc musi dojść do formy zdrowotnej to raz, ale też i fizycznej. Z dnia na dzień to analizujemy, monitorujemy obciążenia Kamila. Z chłodną głową do tego podchodzimy. Na mecz muszą wyjść zawodnicy gotowi na sto procent.

- powiedział Bogdan Zając na konferencji prasowej, która odbyła się w czwartkowe przedpołudnie w Soczi. 

Mecz Polska - Senegal rozegrany zostanie we wtorek 19 czerwca w Moskwie.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Areszt dla byłego szefa GetBack, Konrada K.

/ pixabay.com/CC0/Daniel_B_Photos

  

Sąd Rejonowy dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie zdecydował o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztu wobec b. prezesa GetBack Konrada K.- poinformowała rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Warszawie prok. Agnieszka Zabłocka-Konopka.

Rzeczniczka dodała, że rozstrzygnięcie w zakresie środka zapobiegawczego wobec drugiego podejrzanego w tej sprawie - Piotra B., nastąpi po posiedzeniu sądu.

Wcześniej Konrad K. i Piotr B. usłyszeli zarzuty w sprawie dotyczącej nieprawidłowości w spółce GetBack. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek prokuratura zdecydowała o wystąpieniu do sądu z wnioskiem o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu wobec b. prezesa GetBack Konrada K.. i współpracującego z nim Piotra B.

- W ocenie prokuratury, jedynie środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym zabezpieczy prawidłowy tok dalszych działań procesowych podejmowanych w śledztwie

 - wskazywała wtedy rzeczniczka warszawskiej prokuratury regionalnej.

Jak przekazał w niedzielę Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro, b. prezes GetBack Konrad K., usłyszał zarzuty: usiłowania wyłudzenia 250 mln zł z Polskiego Funduszu Rozwoju w kwietniu 2018 r., "wyrządzenia szkody majątkowej w wielkich rozmiarach" spółce GetBack w łącznej kwocie 23 mln zł, z której ponad 15 mln zł zostało przywłaszczonych przez podejrzanego, a także podania nieprawdy w raporcie giełdowym z 16 kwietnia 2018 r.

Z kolei Piotr B., jest podejrzany o działanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wyrządzenia tym szkody na kwotę co najmniej 7 mln zł.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl