Petru i reszta wstydu nie znają! Patrzysz na zdjęcia i nie wierzysz, że ktoś jest do tego zdolny

/ / Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

Kiedy do Sejmu z odsieczą dla protestujących nadciąga sam "Bolek", byli posłowie Nowoczesnej nie chcą pozostać w tyle. Postanowili więc dorzucić swoje trzy grosze... I lansują się pchając - oczywiście, w obecności kamer - wózki z niepełnosprawnymi dziećmi. Zachowanie Ryszarda Petru i jego koleżanki Joanny Scheuring-Wielgus zostało ocenione dość dosadnie.

Komu na rękę jest protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie, wiadomo. Ale tak cyniczne wykorzystanie pokrzywdzonych osób ku własnej popularności woła o pomstę. 

Nie dość, że zarówno obecni, jak i byli posłowie Nowoczesnej wykorzystują protestujących w Sejmie rodziców niepełnosprawnych do walki politycznej, to w dodatku na ich krzywdzie kreują swój wizerunek. I uprawiają niesmaczny lans, mający przysporzyć im popularności.

O opozycji, która dziś broni osób niepełnosprawnych protestujących w Sejmie RP, a nie tak dawno maszerowała w „czarnych protestach”, gdzie walczono o prawo do aborcji, także dzieci niepełnosprawnych, pialiśmy już nieraz.

Oto jak "niepolitycznie", z troską i skupieniem Ryszard Petru wraz ze swoją koleżanką pochyla się nad losem niepełnosprawnych, dorosłych już dzieci.

Na taką obłudę zareagowali internauci:

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polscy piłkarze po klęsce z Kolumbią. "Na tyle było nas stać"

Robert Lewandowski / screen z Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=uuCg9kDAsZs

  

Tylko dwóch reprezentantów Polski zdecydowało się na rozmowę przed kamerą "na gorąco" po klęsce 0:3 z Kolumbią, bo której straciliśmy szansę na wyjście z grupy na mundialu. Robert Lewandowski przyznał

Myślę, że chyba na tyle było nas stać. Nie było tak, że przegraliśmy minimalnie. Walczyliśmy, chcieliśmy jak najlepiej, ale na ten moment nic więcej nie możemy zrobić. Myślę, że wiele rzeczy na tym mundialu nie funkcjonowało jak powinno. Samą walkę meczu się wygrywa na mundialu, a u nas tej jakości było za mało.

- powiedział po meczu Robert Lewandowski. 

Drugim rozmówcą Rafała Patyry z TVP był Maciej Rybus. On również nie tryskał dobrym humorem. Trudno bowiem mieć dobry nastrój po tak kompromitującej porażce. Jakie były jej powody?

Robili przewagę, nie raz było dwa na jeden, trzy na dwa. Pierwsze 20 minut w miarę ich wysoko łapaliśmy, później oddaliśmy pole gry i Kolumbia grała w piłkę na jeden, dwa kontakty, my nie nadążaliśmy. Wydaje mi się, że Kolumbia jest lepszym zespołem od Senegalu, gra szybciej piłką. Nie nadążaliśmy nawet, by wejść w kontakt z przeciwnikiem.

Cóż, pozostaje nam tylko mecz o honor. Historia zatoczyła koło - znów mamy powtórkę dramatu z 2002 i 2006 roku. Tylko czy tym razem stać nas na to, by pokonać przeciwnika w trzecim spotkaniu grupowym?

Źródło: TVP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl