Powstała rządowa strona o niemieckich obozach śmierci. Niech PRAWDA obiegnie cały świat!

/ germandeathcampsnotpolish.pl/printscreen

  

„German Death Camps - Not Polish" to strona internetowa stworzona na polecenie Polskiego rządu przez Ministerstwo Sprawiedliwości, by bronić prawdy na temat naszej historii. Dowiemy się z niej szczegółowych informacji również na temat nowelizacji ustawy o IPN, która penalizuje używanie określenia "polskie obozy śmierci". Jest to kolejny materiał, który nasi Czytelnicy mogą rozsyłać w mailach do mediów na zachodzie Europy i w Izraelu.

Strona „German Death Camps - Not Polish" przetłumaczona jest na język angielski, a już niebawem zostanie przetłumaczona na kolejnych pięć języków - w tym niemiecki i hebrajski.

Oprócz historii, prawdy o Polakach, którzy ratowali Żydów narażając tym samym życie swoje i całej swojej rodziny, można znaleźć tam informacje na temat kłamstw powielanych przez media na całym świecie, które notorycznie używają określenia "polskie obozy koncentracyjne".

Istotne są również szczegółowe pytania i odpowiedzi, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości na temat nowelizacji ustawy o IPN. Informacje te wskazują, że ustawa nie narusza żadnych praw ani wolności człowieka.

STRONA "GERMAN DEATH CAMPS - NOT POLISH" JEST DOSTĘPNA TUTAJ

Na stronie znajdziemy również zdjęcia, informacje o Polakach - bohaterach, a także film Instytutu Pamięci Narodowej "Niezwyciężeni".


Trwa nasza akcja – STAŃ W OBRONIE POLSKI! Apelujemy, aby rozsyłać do mediów na zachodzie Europy i w Izraelu, film Stefana Tompsona, który został ocenzurowany w części europejskich państw. Kilkuminutowy film w języku angielskim pokazuje, jak naprawdę wyglądała historia II wojny światowej, w szczególności Holocaustu, niemieckich obozów zagłady oraz ratowania ludności żydowskiej przez Polaków.

- My nie mamy żadnej przyszłości, jeżeli będziemy narodem oskarżanym o Holokaust - oświadczył wczoraj na antenie Polskiego Radia prezes PiS Jarosław Kaczyński.

I podkreślił, że trzeba sobie zdawać sprawę, iż jedyną "podstawą i zapleczem tej obrony" jest nasz naród, polskie społeczeństwo, a dokładnie - jak mówił - "ta jego część, która ma poczucie patriotyczne i ma też dobre rozeznanie polskich interesów".

W naszej akcji chcielibyśmy, aby trafił on do jak największej ilości odbiorców. Prosimy o wysyłanie go do redakcji zachodnich i izraelskich mediów, a także do zagranicznych instytucji zajmujących się historią i kulturą Żydów, ministrów poszczególnych rządów, kongresmenów, Kościołów oraz organizacji społecznych.

Wystarczy skopiować link i wysłać w mailu!

TUTAJ LISTA ADRESÓW DZIENNIKARZY

TUTAJ LISTA ADRESÓW INSTYTUCJI ZAJMUJĄCYCH SIĘ HISTORIĄ I KULTURĄ ŻYDÓW

Co powinno znaleźć się w mailu:

1) link do filmu Stefana Tompsona

2) link do orędzia premiera Mateusza Morawieckiego

2) link do serwisu German Death Camps uruchomionego przez Polskie Radio. TUTAJ LINK

3) analizę prawną art. 55a znowelizowanej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jej anglojęzyczną wersję przygotowali prawnicy z Instytutu Ordo Iuris. TUTAJ LINK

4) link do specjalnego, anglojęzycznego oświadczenia premiera Morawieckiego.

i 5) link do strony internetowej stworzonej na polecenie Polskiego rządu TUTAJ LINK

Pamiętajmy jednak, by walcząc o dobre imię i szacunek dla polskiej historii, nie używać prowokacyjnych, ani drażliwych treści. Niech świat pozna prawdę o niemieckich obozach zagłady.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: germandeathcampsnotpolish.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Sędziowie przekroczyli kolejny Rubikon! Ziobro: „Ja w to nie wierzę. To jest sytuacja bez precedensu”

Zbigniew Ziobro / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

To jest rzecz jakaś niebywała, przekroczenie uprawnień przez tych sędziów - powiedział dzisiaj minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro pytany o decyzję Sądu Najwyższego. SN uznał za niedopuszczalne wycofanie przez ZUS zażalenia, na kanwie którego wystosowano pytania do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Dzisiaj zespół prasowy SN poinformował, że 16 października w wydanym postanowieniu Sąd Najwyższy uznał za niedopuszczalne wycofanie przez oddział ZUS w Jaśle zażalenia w sprawie, która legła u podstaw wystosował przez SN 2 sierpnia pięciu pytań prejudycjalnych do TSUE.[polecam:https://niezalezna.pl/240988-na-podstawie-tej-skargi-sad-najwyzszy-wyslal-pytania-do-luksemburga-teraz-zali-sie-na-jej-wycofanie]

To jest rzecz jakaś niebywała, trudno mi w to uwierzyć, to już jest przekroczenie kolejnej granicy, kolejnego jakiegoś Rubikonu

- powiedział Ziobro pytany na konferencji prasowej w Krakowie o to postanowienie SN.

Przecież sąd cywilny toczy sprawy w ramach sporu stron. [...] Jeżeli jedna strona, która zainicjowała ten spór, wycofuje sprawę z sądu, to sprawa podlega umorzeniu. Tak zawsze było i wszędzie w cywilizowanym świecie tak się dzieje

- zaznaczył.

Jeżeli sąd nie chce umarzać, bo chce załatwiać jakieś swoje sprawy, to działa na szkodę tych stron. To jest przekroczenie uprawnień przez tych sędziów, jeśli tak jest, bo ja w to nie wierzę dalej. Jeśli coś takiego mogło się wydarzyć, to jest sytuacja bez precedensu, brak poszanowania przez sąd dla prawa stron kształtowania swoich stosunków prawnych

- mówił szef resortu sprawiedliwości.

Jak dodał, każdy ma prawo wycofać pozew i "sąd nie może dalej prowadzić sprawy cywilnej" wbrew woli i chęci strony.

Takie rzeczy działy się w państwach totalitarnych, że sądy wbrew woli osób zainteresowanych prowadziły sprawy, a nawet tam zachowywano jakieś pozory, bo nie słyszałem, żeby w PRL-u takie rzeczy były

- powiedział Ziobro.

Zespół prasowy SN poinformował, że "następstwem tego, że SN uznał cofnięcie zażalenia za nieskuteczne jest to, iż sprawa nie została umorzona i toczy się dalej", zaś postanowienie SN zostanie - po sporządzeniu uzasadnienia - przekazane do TSUE

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl