Beata Szydło wbiła szpileczkę Owsiakowi? Dający do myślenia wpis byłej pani premier!

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

"Akcje charytatywne są po to, by pomagać potrzebującym, a nie dla nierozumnej promocji tych, którzy je organizują" - napisała na Twitterze Beata Szydło. Byłą szefową rządu zdążyli zaatakować już m.in. Stanisław "Szogun" Koziej oraz Marek Borowski.

Beata Szydło napisała dziś:

Była pani premier nie napisała, o kogo chodzi, ale dzisiejszy dzień raczej pozwala się tego domyślać...

To wystarczyło, by pod wpisem Beatę Szydło przetoczyła się fala krytyki ze strony lewicowych zwolenników Jerzego Owsiaka. Wśród krytykujących polityk PiS byli m.in. Stanisław Koziej i Marek Borowski.

Ale czy premier Beata Szydło nie miała racji, mówiąc, że akcje charytatywne nie są dla nierozumnej promocji tych, którzy je organizują? Wystarczy włączyć dziś TVN, by się o tym przekonać.


SONDA
Wczytuję sondę...

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Młodzi europejczycy mówią "stop" imigrantom. Rozwieszają na stokach Alp transparent - "Wracaj do ojczyzny"

/ https://twitter.com/BrittPettibone/status/987664050418044929/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fbrittpettibone%2Fstatus%2F987664050418044929

"Granica zamknięta. Nie zrobisz z Europy domu. Nie ma mowy. Wracaj z powrotem do ojczyzny" - takie hasło wypisane na gigantycznym transparencie zawisło dzisiaj na stokach Alp. Setka młodych Europejczyków z rożnych krajów sprzeciwia się napływowi imigrantów.

Helikoptery kontrolujące francuską granicę, siatki rozstawione wzdłuż niej przez młodych ludzi, gigantyczny transparent - to część akcji "Bronić Europę" (Defend Europe).

Zorganizowana w kontrze do ciągłego napływu nielegalnych imigrantów, ma zniechęcić ich do przekraczania francuskiej granicy. 

A tych nie zatrzymują ani śnieżne klify, ani lodowe wąwozy, ani stromy i niebezpieczny teren.

Jednak młodzi Europejczycy biorą sprawy w swoje ręce:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl