Posłowi PO puściły nerwy. Dziennikarz zapytał go tylko o spotkanie opozycji z sędziami

/ TVP Info/printscreen

Dziennikarz TVP Info chciał porozmawiać z posłem Platformy Obywatelskiej na temat lipcowego spotkania z sędziami w siedzibie partii. Rafał Grupiński stracił panowanie nad sobą. Próbował wyrwać mikrofon reporterowi.

Przypomnijmy, wczoraj zamieściliśmy nagranie z lipca br., na którym widać jak z Biura Krajowego PO przy ulicy Wiejskiej, nieopodal Sejmu, wychodzi wraz z politykami PO grupa sędziów, w tym pierwsza prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf, rzecznik KRS Waldemar Żurek oraz b. prezes TK prof. Andrzej Rzepliński. Sędziom towarzyszą m.in. lider PO Grzegorz Schetyna, wiceszef PO Borys Budka i poseł PO Krzysztof Brejza.

Ta nieujawniana dotąd wizyta sędziów w siedzibie PO pokazuje, jak "apolityczni" sędziowie nieformalnie dogadują się z politykami PO

- napisaliśmy.

Czytaj więcej: UJAWNIAMY: Tak wyglądała tajna narada elity sędziowskiej z politykami PO w czasie batalii o sądy

Dziś TVP Info pokazała fragment zapisu rozmowy dziennikarza stacji Łukasza Sitka z posłem PO Rafałem Grupińskim (także widocznym na filmie, który zamieściliśmy wczoraj).

Po pytaniu „Co udało się ustalić na tym spotkaniu i dlaczego w siedzibie Platformy Obywatelskiej się spotykacie z sędziami, którzy mają być niezawiśli?” parlamentarzysta stracił panowanie nad sobą i chwycił mikrofon dziennikarza. Następnie próbował go wyrwać, krzycząc „Niech Pan przestanie mi z tą propagandą!”. Łukasz Sitek zwrócił uwagę posłowi i poprosił, by ten przestał szarpać mikrofon, co ostatecznie uspokoiło przewodniczącego klubu parlamentarnego PO.

 

Źródło: niezalezna.pl, TVP Info

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Bycie Polakiem nie jest dla niego powodem do dumy. Lewicowy publicysta na językach internautów

/ LoboStudioHamburg CC0

„Nie jestem dumny z faktu bycia Polakiem” – oświadczył na swoim koncie na Twitterze lewicowy publicysta Piotr Szumlewicz. „Ja w sumie też nie jestem dumny z faktu, że Pan jest Polakiem...” – ironizują w odpowiedzi internauci.

Po stwierdzeniu, że nie jest dumny z bycia Polakiem, lewicowy publicysta dodał:

Jestem dumny, gdy udaje mi się pomóc drugiemu człowiekowi. Nie podziwiam polskiego ani żadnego innego narodu. Podziwiam Polaków, Węgrów, Rosjan, Irańczyków, którzy często wbrew woli większości swoich narodów pomagają innym ludziom.

Po tym stwierdzeniu lewicowca, internauci mieli mu wiele do powiedzenia…

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl