Krety wyleciały ze służb finansowych

  

Powstanie Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) pozwoliło pozbyć się ze służb finansowych „kretów” grup przestępczych. Ci skorumpowani urzędnicy sprzedawali informacje, uprzedzali swoich sponsorów o prowadzonych działaniach, jak również po prostu torpedowali czynnoś­ci w nich wymierzone. Obecnie są prowadzone w tej sprawie postępowania.

To wielki sukces szefa Krajowej Administracji Skarbowej, wiceministra Mariana Banasia. Pytanie jednak, czy na pewno przez to sito naboru do KAS nie udało się przeniknąć żadnemu nieuczciwemu urzędnikowi? Tu, niestety, mam pewne wątpliwości. Od kilku tygodni bowiem dochodzą do mnie niepokojące informacje, że jeden z wpływowych pracowników KAS może być powiązany z mafią hazardowo-paliwową. „Nietykalność” mają mu zapewniać koledzy z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jeśli faktycznie tak jest, człowiek ten powinien jak najszybciej odejść z ­KAS i zostać objęty śledztwem prokuratorskim. Notatka w tej sprawie miała już wpłynąć na biurko wiceministra Banasia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl