niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
06/05/2015
Grzegorz Broński

"Tupolew został zestrzelony"

Dodano: 27.09.2011 [07:39]
Samolot Tu-154 z prezydentem Polski Lechem Kaczyńskim na pokładzie został zestrzelony – uważają niezależni eksperci. Autorzy raportu pt. „Zbrodnia Smoleńska. Anatomia zamachu” odpowiadają na pytania, których rządowa komisja Jerzego Millera nie odważyła się nawet postawić. Ich praca pokazuje masę błędów i zaniechań popełnionych w oficjalnym badaniu. Dowodzi, jaką farsą było badanie tej sprawy przez rządy Rosji i Polski.

Autorzy raportu stwierdzają: „Przyczyną katastrofy był wybuch nad samolotem głowicy konwencjonalnej rakiety z ładunkiem termobarycznym” (s. 730). Wyniki ich międzynarodowego śledztwa opublikowało Wydawnictwo Antyk Marcina Dybowskiego. Raport wskazuje dowody oparte m.in. na rekonstrukcji przebiegu katastrofy, relacjach świadków, analizie szczątków i badaniach ciał ofiar. Eksperci wykonali ogromną pracę. Czerpali informacje ze źródeł polskich, rosyjskich, amerykańskich i z innych krajów.  

Teksty wstępne do raportu napisali Wiktor Suworow, były oficer GRU, oraz Eugene Poteat, prezydent Stowarzyszenia Byłych Oficerów Wywiadu USA.

Więcej w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie"Autor: 
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
"Tupolew został zestrzelony" - niezalezna.pl
foto: Gazeta Polska Codziennie
"Tupolew został zestrzelony" - niezalezna.pl
foto: Joymaster (Wikipedia)
"Tupolew został zestrzelony" - niezalezna.pl
foto: Gazeta Polska Codziennie
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

moze sie dowiemy ale moje zdanie od poczatku to wyrypano nas w kosmos

hipoteza bardzo prawdopodobna

czy do sądu amerykańskiego z oskarżeniem o zamach i morderstwo nie mogłaby wystąpić rodzina śp. pana Seweryna, przecież był obywatelem USA, wyniki badań polskich naukowców stanowią podstawę ku temu, są dowodem

Matactwa i kretactwa MAK-u w ktorym nie mozna doszukac sie nawet ziarna prawdy, sa rowniez powtarzane i POpierane przez kolaboracyjny, lajdacki rzad. Zbliza to Kraj - co raz to bardziej, do duchowej i fizycznej fuzji z kontynuatorka starego komuszego Sojuza, paradujacej pod nowym szyldem "Federacji", z kryminalnym systemem rzadow prowadzonych przez sprytnych, profesjonalnych zbrodniarzy kontynuujacych i doprowadzajacych swoj fach do - prawie ze - doskonalosci!
Niewytlumaczalne samobojstwa, morderstwa, znikniecia, matactwa, czy tez zabojstwa i osadzanie osob niewygodnych dla rzadzacej mafii usadowionej po obu stronach jeszcze jak na razie - istniejacej granicy, niweluja wszelkie watpliwosci co do wylaniajacych sie faktow. Swoim ekstrymizmem przechodzi to wszelkie ludzkie pojecia - zaznaczam - "ludzkie". Bo jego tworcami nie moga byc ludzie, tylko bestie w ludzkiej skorze!
To tak jak na Zachodzie nie dawano wiary - jeszcze wtedy, o nie
"polskich" obozach zaglady wyprowadzajacych ludzi przez kominy, ani o sowieckich Gulagach i komunistycznych systemach masowego niewolnictwa!
Od post-sowieckiej mafii, mozna bylo sie tego spodziewac. Zas ta krajowa, przekroczyla wszelkie granice bezczelnocsi, obludy, zaklamania i zwyrodnialstwa panujacego i znanego w krajowym, dawnym PRL-u.
Z POwskiego Tytanica mozemy spodziewac sie ucieczek wielu zawiedzonych pasarzerow platnych, jak i tych plynacych "na gape".
Federacja dwuglowego czarno-czerwonego sepa, znowu pobrzekuje nie tyle co szbelka, ale nawet mozliwoscia prewencyjnego uderzenia na sasiedni kraj, jezeli tylko uwazac bedzie to za stosowne w tzw. "obronie wlasnej". Interpretacja "obrony wlasnej" Imperium, jest juz dobrze znana i w dalszym ciagu prowadzona jest przez kontynuatorow wywodzacych sie z bylego Imperium Zla.
A teraz wypuszczane sa przeslanki , aby tylko na nie odczytac reakcje Zachodu. Brak ludzi pokroju R. Regana, jeszcze bardziej ich osmiela!
Sytuacja polityczna podgrzana z ogolnoswiatowa, katastrofalna sytuacja ekonomiczna, sprzyja rozpetaniu nie tylko lokalnych wojen i kontynuacji bandyckich zaborow, ale i totalnym konfliktem w ktorym juz nie bedzie zwyciezcow! A jezeli cos pozostanie, to w najlepszym wypadku czlekoksztaltne istoty walczace - (znowu!!!) na kije i kamienie!
Do czego to doprowadza zboczenie i ludzkie zwyrodnialstwo podsycane chciwoscia zyskow i wladzy! A te zacierane sa bredniami "naukowych ideologow" ktore to maskuja intencje i poczynania politycznych machinatorow i kryminalistow.
Polowiczne zadoscuczynienia tak jak te przeprowadzone w Norymbergii, czy tez - pseudolustracyjne, sa niekonsekwentne, pozwalajac na mutacje i rozmnarzanie sie nowego, jeszcze gorszego Zla, ktore to nie kontrolowane i ignorowane, wcale nie znika, a co raz to bardziej zagrazac bedzie nastepna katastrofa.
A ta jest juz co raz to blizej niz niektorym moze sie wydawac...

sie to stalo tam nad smolenskiem tez poszibyscie glosowac za zdrajaca zydkiem tuskiem i ruskim bucem komorowskim? tak trudno sobie wyobrazic taka makabre?

Ba, jest dowodem, że służba zdrowia jest na krawędzi załamania! Zdrówka życzę, chociaż nadziei mało...

jestem w 100% przekonana ze byl to zamach.od samego poczatku nie mialam watpliwosci.Teraz tym bardziej nikt mnie nie przekona ze bylo inaczej po Zamachu na mojego sp.Prezydenta Lecha Kaczzynskiego nastapila jakas dziwnaa seria morderstw,:samobojstw","wypadkow","znikniec ludzi" ktorzy wiedzieli cokolwiek na temat zamachu".Teraz nie czuje sie jak dawniej w moim ojczystym kraju/za panowania sp.P.L.Kaczynskiego ja boje sie juz mieszkac w tym kraju przypomina mi to rezm rosyjski

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl