niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Córka PRL-owskiego prominenta nową „gwiazdą” KOD i totalnej opozycji

Dodano: 17.07.2017 [19:02]
Córka PRL-owskiego prominenta nową „gwiazdą” KOD i totalnej opozycji - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
„Żyjemy w świecie, w którym garstka ludzi opętanych paranoidalną żądzą władzy od lat systematycznie i konsekwentnie wpycha nas w otchłanie średniowiecza i totalitaryzmu” - grzmiała podczas niedzielnej demonstracji KOD-u Dorota Stalińska, wplatając między swoje skandaliczne wypowiedzi cytaty z Jana Pawła II. Wystarczy sięgnąć głębiej do biografii aktorki, by przekonać się, że upadek salonowców III RP może budzić jej gniew - jej ojciec, Janusz Staliński, zrobił za czasów Polski Ludowej doprawdy zawrotną jak na tamte czasy karierę.

Dorota Stalińska, dzięki swojemu barwnemu przemówieniu podczas niedzielnej manifestacji opozycji pod Sejmem z pewnością wysunęła się na prowadzenie wśród "gwiazd" sympatyzujących z Komitetem Obrony Demokracji

Żyjemy w świecie, w którym garstka ludzi opętanych paranoidalną żądzą władzy od lat systematycznie i konsekwentnie wpycha nas w otchłanie średniowiecza i totalitaryzmu

- grzmiała aktorka podczas demonstracji  „To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu”  zorganizowanej przez KOD i opozycję jako wyraz sprzeciwu wobec zmian w sądownictwie wprowadzanym przez PiS.

I nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego czy bulwersującego, gdyby aktorka w swojej pełnej jadu tyradzie nie powoływała się na... Jana Pawła II:

Przypomnę państwu, że wolność według słów Jana Pawła II, na którego zawsze tak chętnie powołują się rządzący, jest tylko wówczas, gdy naród stanowi jedność, a lud go tworzący czuje się włodarzem, a nie niewolnikiem garstki opętanych

- perorowała w niedzielę Stalińska.

Co niezwykle ciekawe, nowa celebrytka opozycji totalnej i KOD to córka PRL-owskiego prominenta. Janusz Staliński był inżynierem budowy okrętów, rektorem Politechniki Gdańskiej, a także posłem na Sejm PRL VI kadencji. Szczególne wątpliwości co do zawrotnej jak na tamte czasy kariery budzi fakt, że Staliński został w 1967 r. mianowany na profesora, mimo że... nigdy nie zrobił doktoratu (sic!). 

Ponadto, z Wikipedii możemy dowiedzieć się, że "za jego kadencji rektorskiej znacznie rozszerzono zakres współpracy międzynarodowej z Leningradzkim Instytutem Budowy Okrętów, Instytutem Elektrotechnicznym i Politechniką Leningradzką".  Wydawałoby się, że to charakterystyczny dla Polski Ludowej proceder - wszak "nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". Jednak Janusz Staliński nie był zwykłym PRL-owskim karierowiczem:

Jako student PG po raz pierwszy ujrzałem z bliska naszego rektora Stalińskiego w pamiętny grudniowy poniedziałek 1970, gdy obraził stoczniowców, którzy swój pochód rozpoczęli od politechniki. Stary, oburzony słowami komunistycznego aparatczyka, stoczniowiec spoliczkował go wówczas na oczach studentów i stoczniowego marszu i pewnie by go pobił, gdyby sekretarz KU PZPR nie zasłonił go własnym ciałem.

- wspomina publicysta Janusz Kamiński, ówczesny student Politechniki Gdańskiej.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W którym zamku ta wiedźma straszy .

W zamku blyskawiczym

Tak jakoś to było za że starych czasów ludzie prominentni będących czerwonymi mając wszędzie wtyki umożliwiali uczęszczanie na różne uczelnie swoje dzieci co jest przykładem Stalińskiej. Niech pokaże co potrafi a nie z ludżmi kodu manifestuje-wstyd. APEL DO NARODU !!!! JEDŻMY do WARSZAWY POPRZYJMY NASZĄ WŁADZĘ BĄDŻMY RAZEM Z NIMI NIECH WIDZĄ ŻE MAJA NASZE POPARCIE!!!!!

Gdyby ta pani choć trochę myślała, to nie mówiła by o garstce ludzi, a o większości narodu i większości parlamentarnej. Gdyby ta pani choć trochę myślała, to zauważyła by, że wszystko odbywa się za pomocą mechanizmów demokratycznych, czyli ci co działają innymi metodami są przeciw demokracji, a ona tak robi. Wzywanie do usunięcia lub likwidacji partii, która wygrała wybory jest niedemokratyczne i oznacza wprost, że ludzie o takich postawach nie mają zielonego pojęcia co to jest demokracja. Dla nich (PO,PSL,Nowoczesna) demokracja jest wtedy i tylko wtedy, gdy oni rządzą.

sądząc po aparycji to ofiara ekscesów genetycznych.
Tak już jest jak muchy pszczają na preparaty

Zajmij się lepiej malowaniem pasów, skorzystają na tym dzieci !!!

Z Wiki: W 2014 została radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. W 2015 z listy tej partii bez powodzenia kandydowała do Sejmu.
Jest jedną z trojga Polaków, obok Lecha Wałęsy i Jana Pawła II, których zdjęcia pojawiły się na okładce amerykańskiego tygodnika Newsweek. -Wszystko jasne. To sprawa koryta.

No tak, niedaleko pada jabłko od jabłoni. I jak już upadnie, to parszywieje...

NIGDY mi się jej gra NIE podobała.Jaka opozycja takie ,, gwiazdy''

zastanawia kompletny brak wyobraźni u jej mocodawców toż wystarczy popatrzeć o posłuchaniu nie wspomnę i naprawdę można dostać odruchu wymiotnego.
Ale dobrze jest więcej takich niesiołowskich, stalińskich czy innych jand sami się ukatrupią.

Staram się zrozumieć dzieci niesławnych rodziców,którzy w jakiś sposób starają się przemilczeć ich postępowanie.Rozumiem,tez chęc usprawiedliwiania i koloryzowania czarno-szarych decyzji.
Nie każdego wszak stać na stwierdzenia jak np.syna Hansa Franka,że nienawidzi swojego ojca.
Trudno jednak darzyć sympatią tych potomków,którzy poprzez swoje zachowania,próbują przywrócić czy to przodków,czy ich czasy,do łask.
A propos,ponieważ nigdy nie darzyłem tej pani sympatią,więc los oszczędził mi dylematu moralnego.

Dorotko napij się bo masz symptomy ,,dnia drugiego " .
Zatańcz ,zaśpiewaj lecz broń Boże nie myśl ,na litość Boską nie myśl. Bo myślenie nie jest Twoją najsilniejszą stroną

A nazwisko staliński to chyba przyjął tatuś od patrona demokracji światowej stalina. A swoją drogą to on był szybszy od docentów marcowych.

Taką pięknością wyborców raczej nie przyciągną :)

Ta PRlowska [...] Jana Pawła cytuje a z czarną parasolką aborterów promuje.

[Przeczytaj: Regulamin. JJC]

Ta kobieta nie przypadkowo dostała od Boga obrzydliwy demoniczny-skrzeczący głos aby prawi mogli łatwo rozpoznać szatańskie nasienie.

Nie corka ale POmiot prominenta !!!

Dora, Dora! Nie rób z siebie potwora

To ta fleja jeszcze żyje? Myślałam, że już się zapiła.

Teraz wiem dlaczego otrzymała rolę Ordonki - chociaż była i jest brzydka nie tylko zewnętrznie ale wewnętrznie - taka ordynarna. Tatuś zniknął to i ról brak prawda Doroto?

Stara paskudna lampucera pluje na Polaków, którzy chcą prawdziwej naprawy Ojczyzny.
Trzeba wszędzie gdzie się da piętnować te resortowe bachory, które zawłaszczyły przestrzeń publiczną.

Stalińska, jedź do Stalingradu! I zabierz Lisienkę.

Doroto! Nie dość,że jesteś stara, skrzywiona i paskudna, to jeszcze na dodatek głupia jak noga stołowa! Myślisz,że jak już coś powiesz, to wszyscy przyznają ci rację? Posłuchaj tego,co mówisz i ogarnij się trochę, bo wstyd na całą Polskę! Zawsze miałaś niski głos, ale teraz / z przepicia?/ masz głos jak stara papuga Joanna S!

I taka upadła celebrytka cytuje słowa Naszego św.J.P.2 a na szyji POwiesła krzyżyk ( myśląc że nas POLAKÓW zmyli jak bolek ) Co za hiPOkryzja ????Kobieto OGARNIJ się ? WSTYDU OSZCZĘDŻ !!!Co za niski POziom i brak KULTURY!

Jakie z tej Stalin-Stalińsskiej De- śliczniości . Od samego patrzenia biegunki można dostać . A już jak zardzewiałą japę otworzy i zachrypi przepitym basem , to apokalipsa !Zero kobiecości .

Pani De Stalińska pcha się na afisz to się jej i tatusia życiorys wszystkim przypomni . Szkarada miała utorowaną drogę do aktorstwa a piękne Polki, utalentowane były odrzucane

Homosowietikusy dostały grubego głosu i straszliwej pewności
siebie identycznie jak ZOMO, które też było szpikowane dopalaczami,
zanim je pszczano na tłumy, by je pałować.
W związku z tym zaprezentowały się publice jak goryle albo inne dzikie
źwierzęta gotowe do ataku, pewne absolutnie, że śkoczą i zagryzą
swoje ofiary. Ciekawe, kto im zaaplikował chemię ? Jakiego rodzaju
prochy to były ? I to wszyscy na scenie basowali grubymi głosami, nie tylko ta kretynka, ale także Szmatyna Widelec, Petru i inni UBywatele. Ale że ci starsi dali sobie takie świństwa zaaplikować ? To strasznie szkodliwe dla zdrowia. Skrócili sobie życie. No, ich wybór.

ta pani pare miesiecy temu na Superstacji mowila przez 15 minut, ze ludzie z pisu są tacy zli, bo są brzydcy. A jak człowiek jest brzydki to jest zły......pomijając głębie jej wywodów, proponuje spojrzec na jej fizjonomię i porownac z jej wypowiedziami.

Dorobila sie na przekretach PSL i wie o co walczy.

Pani Dorota Celińska wygadywała ohydne bzdury o 13-letnich dziewczynkach. Tak ohydnych jak ona sama. I tacy ludzie stoja na czele antypisu! Szok!

Stalińska a nie Celińska. Ma syna dziwnym trafem podobnego do nieboszczyka Kiszczaka! A to chyba nie bez racji. Tatuś jej z tych samych "dobrych i pięknych". Musiała się dzieworodnie zapatrzyć.Szkoda cnotliwego młodzieńca, który musi słuchać takiej mamci.Jej wywody o 13-latkach tchną jej własnym duchem demokracji, co by to nie oznaczało. Szkoda, że tak kończy "karierę" .Miała szansę milczeć i nie posłuchała mądrzejszych od siebie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl