niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Prognoza pogody w Szwecji i Iraku. Ten film jest hitem internetu

Dodano: 13.07.2017 [10:34]
Prognoza pogody w Szwecji i Iraku. Ten film jest hitem internetu - niezalezna.pl
foto: Twitter, prit. screen
Szwecja jak kalifat? Trudno nie odnieść takiego wrażenia po obejrzeniu filmu, który robi prawdziwą furorę w internecie. Jest to zestawienie prognozy pogody w jednej ze szwedzkich telewizji oraz w telewizji irackiej.

Jak widać lansowana w Szwecji ideologia multi-kulti przynosi zatrważające efekty.

Film stał się prawdziwym hitem internetu:

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Co w tym takiego strasznego? Godnie, skromnie i adekwatnie do pogody ubrana kobieta w pięknym szwedzkim języku prezentuje pogodę.

Juz dzis powinnismy inwestowac w szybkie dobrze wyposazone lodzie patrolowe bo moga jeszcze nauczyc sie szybko plywac a Baltyk jest maly mniejszy od Srodziemnego

To tylko kara za haniebny, ludobójczy "potop szwedzki".

Ideologia islamska?
KKK
Koran
karabin
koza
ew. kobieta

Szwedzi za 2-3 lata będą przepraszać że żyją. Ale cóż - chcącemu nie dzieje się krzywda

Nie wiem, która z tych pań jest gorzej ubrana. Tyle widać na ulicach normalnych, ładnych i eleganckich dziewczyn z klasą, nie można było którejś z nich zatrudnić? Przecież do przeczytania, jaka będzie jutro pogoda, nie trzeba jakiegoś superwykształcenia. Podstawówka zupełnie wystarczy.

widzisz drzewa, a nie widzisz lasu

A kiedy już wszyscy muzułmanie przypłyną do Europy, to pozostali przy życiu Europejczycy po cichu, bez rozgłosu i niepotrzebnych szopek uchodźczych zajmą wyludnione ziemie północnej Afryki i zagospodarują je od nowa, budując cywilizację na tej pięknej, bujnej i przebogatej ziemi. Wykorzystując też ogromny potencjał gospodarczy pustyni.

Niestety nie. Zastaną tam Armię Izreala z karabinami załadowanymi ostrą amunicją.

Strasznie wygląda ten babol w szmatach od stóp do głów. I pomyśleć, że totalniacy (PO, N, KOD i durnowate "feministki") chcą nam zafundować to coś w naszym pięknym kraju.

Niedługo wybory samorządowe - pamiętajmy, kto chce ściągnąć do Polski muslimskich nachodźców i "ubogacać" nas.

Tego się nawet nie da merytorycznie skomentować;) To jedynie przykład na to , jak bardzo współczesny świat stanął na głowie:))

Ta w tej chuście na łbie pokazując paluchem... mówi swoim pobratymcom... kiedy przyjdzie zima, macie stamtąd spier...ć.

Może raczej: tu robimy zamach jutro, a tu pojutrze.

... mi to to wygląda jak karcąca matka muzułmańska:

"Tu stoi jeszcze kościół ! Dlaczego on jeszcze stoi ? A tu są hodowle świń ! To trzeba załatwić za jednym zamachem !!"
:D

To przechodzi wszelkie granice bezwstydności ! Nie dość, że na czerwono to do tego ma odkrytą twarz

ta bewstydna Szwedka ! Jak może ona w ten sposób zapowiadać pogodę i razić uczucia uchodźców ! w tej

multi-kundli Szwicji !:) Jeżeli sie ta szwedzka pogodynka nie opamięta to wychodząc, że studia

zostanie słusznie zgwałcona przez dyskryminowanych przez nią uchodźców !:) i będzie musiała zapłacić

wysokie odszkodowanie tym nieszczęśnikom !:)

to jakieś jaja są?gdyby to był 1 kwietnia to bym wzięła za dobry żart.w d...ch im się poprzewracało z tym
multi-kulti.

kolejny fake news na niezalezna.pl
polecam sprawdzic zrodlo i fakty przed publikacja...slabo

a bezkarne gwałty na Szwedkach to też żart? I odszkodowania dla nachodźców za naruszenie ich poglądów to też żart? A strefy szariatu bez wstępu dla krajowej policji to też żart?

Ludziki, pierwsze zdjęcie jest z programu rozrywkowego z 2011 roku (albo wcześniej), możecie sobie znaleźć filmik na youtubie. SPRZED KILKU LAT. https://www.youtube.com/watch?...

Tej pani w chuście na głowie mógłby ktoś wytłumaczyć, żeby podczas prezentacji spoglądała od czasu do czasu na mapę pogody. Pani bez chusty należałoby uświadomić, że europejska sukienka to także „nowoczesny” strój. I tak mamy szczęście, że ten „gość” na jej koszulce to nie Ernesto „Che” Guevara.

I czym tu sie podniecac ?
Kobieta w chustce prowadzi prognoze pogody.
No i ????????
Przynajmniej mowi biegle po szwedzku, czego nie mozna powiedziec
o wiekszasci mieszkajacych tu Polakow.

mieć taką pewność siebie.Głupota jest siostrą Pychy,obie z tobą spokrewnione?Podaj żródło,statystyczne,%, chyba że znasz w i ę k s z oś ć mieszkających w Szwecji Polaków(technicznie niemożliwe).
Istotne to,ze jeśli nawet fotka j e s z c z e nie jest rzeczywista, to to kwestia miesięcy lub dni,kiedy stanie się rzeczywistością.Przed kilku laty mogła i być żartem,teraz n i k t już się z niej nie śmieje. Charakterystyczne.

Toż to ten filmik to żart tylko.hi hi. Super że ty mówisz biegle po .......trzy języki?

głupek z ciebie, nic nie kumasz

Bzdura i fejk. Tutaj macie liste prezenterow pogody z tej rzekomej stacji co to niby ten temat jej dotyczy.
https://www.svt.se/vader/vara_...

Bzdura owszem ale nie fejk - program istniał w 2008 roku w PAŃSTWOWEJ finansowanej z pieniędzy oglądających szwedzkiej telewizji. Jedna z prezenterek twierdziła (choć potem się pokajała i przeprosiła)że kobiety powinny być kamienowane za cudzołóstwo a w czasie rozmowy z dziennikarzem szwedzkim nie podały mu ręki ze względów religijnych - na co on zapytał w Aftonbladet kto to powinien się adaptować do kogo... no i po jakimś czasie program wycofano

hahaha jaka tu dzicz boże drogi :D Muzłumanka prowadzi prognoze pogody?! NIEWYOBRAZALNE przeciez oni tylko wypasaja kozy :D

A niby internet jest od ladny paru lat i mozna poczytac, dowiedziec sie, pomyslec. :D

Czy ktoś wie co będzie ze sklepami IKEA ? Czy tam tylko burki będzie można kupić?

Tego nie wiem.Ale "kopftuchy" od kwietnia 2017 możesz kupic w Niemczech,w "EDEKA".W różnych kolorach,wzorkach też, raczej stonowane.Takie trochę "zeuropeizowane", chyba na zachętę dla Niemek.Bardzo tanie,duze zainteresowanie.

Po prostu czad:)) A poważnie - to w pigułce obrazuje szaleństwo i upadek tzw. Europy - niby o tym wiemy, czytamy, słuchamy - ale taki obrazek mówi wszystko.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl