niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

​To WIDEO sprawi, że będziesz płakać ze śmiechu. Petru pomylił manifestacje…

Dodano: 12.07.2017 [08:46]
​To WIDEO sprawi, że będziesz płakać ze śmiechu. Petru pomylił manifestacje… - niezalezna.pl
foto: twitter.com/print screen
Lider Nowoczesnej – razem z partyjnymi koleżankami Joanną Schmidt i Joanną Scheuring-Wielgus – wybrał się na tzw. kontrmiesięcznicę. I jak to u Ryszarda Petru często bywa, zaliczył wpadkę. Dość wyjątkową – zabłądził na Krakowskim Przedmieściu i znalazł się nie na tej manifestacji…

Na zorganizowaną m.in. przez Obywateli RP hucpę ściągnęli również opozycyjni politycy. Wśród nich nie mogło rzecz jasna zabraknąć przedstawicieli Nowoczesnej. Delegacja była silna, bo pojawił się sam Ryszard Petru z dwiema Joannami – Schmidt i Scheuring-Wielgus. No a tam, gdzie pojawia się lider .N, zazwyczaj wydarza się coś nieoczekiwanego. 

Tym razem Petru… zabłądził. I zamiast wśród Obywateli RP znalazł się między uczestnikami miesięcznicy smoleńskiej. 

Dzień dobry, panie Petruś – przywitała lidera .N jedna z kobiet. 
Dzień dobry, witam serdecznie – odparł niewzruszony, a nawet zadowolony polityk.
Potrzebuje pan jeszcze jednej kochanki? Ja mogę być? – dopytywała kobieta.
Nie, nie, nie, bez takich tekstów proszę – odpowiedział ciągle roześmiany od ucha do ucha Petru. 

W tym czasie do Schmidt oraz Scheuring-Wielgus już dotarło, że coś jest nie tak i postanowiły się wycofać. O dziwo, zostawiając swojego szefa. Ten jednak niewzruszony zaczął witać się z innymi kobietami. 

Sześciu króli dzisiaj? – zapytała go jedna z nich. 
Nie, dzisiaj dwunastu – odparował Petru. I w tym momencie zaczęło mu coś wreszcie świtać.

A państwo są? Ale z której demonstracji – z tej czy z tamtej? – spytał. I kiedy usłyszał w odpowiedzi: „tylko PiS”, mina mu zrzedła. Szybko stracił ochotę na dalszą rozmowę i tropem koleżanek z .N też zaczął się wycofywać. Rejterada okazała się dość skomplikowana…
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Idąc w tłum manifestantów z byłej SB przezornie nie zabrał pieniędzy, żeby nie ukradli. Ale pomylił manifestacje.

Smuci mnie myśl, że ktoś tego idiotę z wariatkami wybrał do sejmu. To oznacza, ze spora część społeczeństwa nie ma nic wspólnego z inteligencją.

Caly czas gnebi mnie pytanie kto takich d3bili wybrał do sejmu? Przeciez TR Palikota przy nich to mędrcy! Mam nadzieję,że w przyszlych wyborach te k@n@lie przejda do niechlubnej historii.

Boże, żeby mu nie przyszło do głowy napaść na bank, kasjerki płacząc ze śmiechu oddałyby cały utarg i nikt z tego samego powodu nie byłby w stanie go zatrzymać.Pewnie poszedłby z durszlakiem zamiast rewolweru..

Zgniła śliwka z PO King For A Day https://www.youtube.com/watch?...

cały Rysiek... zwołał ludzi na pucz i poleciał dmuchać na maderę... a teraz pomylił manifestację...

Czy jeszcze kogoś w Polsce dziwi głupota pietru tego "orła wiedzy" i nie byle jakich umiejętności. A najciekawsze jest to , że to połączenie głupoty i braku jakiejkolwiek wiedzy z czegokolwiek było kiedyś doradcą innego "geniusza ekonomii" niejakiego balcerowicza "ekonomisty" po instytucie podstaw marksizmu i leninizmu . Jakim był "ekonomistą" ten balcerowicz to najlepiej wiedzą Polacy spłacając teraz finansowe skutki wszystkich jego kretyńskich pomysłów.

I takiemu idiocie musimy płacić. Koszmar.

No zaiste, popłakałem się ze śmiechu. Dwie starsze Panie przybyły na akt religijny i zachowują się jak profesjonalne damy nieciężkich obyczajów: proponują mężczyźnie usługi jako "kochanki" w zamian za kawę... :-D boki zrywać !!!

bo lemingi kumaja tylko dowcipy miernoty Jachimka...

Nowoczesny ...główku, czy wiesz co to jest sarkazm?

Przecie to zwolennik ubecji , więc on wie tyle co mówią w tvn i pisze w gó....wyborcze pod warunkiem że potrafi czytać .

Podobni robili kariery za jajka, ser i kiełbasę wiejską. Tego, to na izotopach wyj#%@&o w politykę. Nie dziwi nic... :)

To sie nie ma z czego smiac,bo wiadomo z kim mamy doczynienia. Plakac jednak nalezy nad tym,ze sa jeszcze w Polsce ludzie,ktorych ten przyglup
przyciaga.

Zebrać wszystkie wpadki Petru w broszurę i porozkładać w poradniach psychologicznych w kąciku "leczenie śmiechem"

Trudno sie spodziewac zeby glupek od marksisty balcerowicza zachowywal sie madrze i rozumial, co sie wokol niego dzieje. Bardziej dziwia mnie durnie, ktorzy na niego glosowali.

Nie jest takim durniem, bo najpierw zachwalal franki, wzial kredyt a potem na krotko przed szwindlem bankowym przewalutowal je na zlotowki. Nie kazdy oszust jest glupcem.

bo to jest głupio-madry cwaniaczek, ktory mysli ,że wszystkich moze wyrupotac jak swoja dzidzie na Maderze.

ten akurat jest zarówno oszustem, jaki glupcem, a przede wszystkim tepakiem. Najzabawniejsze jest to, ze sam nie zauwaza swojej nieskonczonej glupoty.

Popłakałem się ze śmiechu.

Ja teeeeeż hahhaaha

Co za Burak litosci

Tu sie nie ma z czego smiac. Tu trzeba w morde lac.

https://www.youtube.com/watch?...

Tako rzekł kiedyś bredzisław!

Ej ludzie ludzie.Głosujecie na takich mułów intelygentnych inaczej a oni sie bawia za wasze plując wam w twarz.Gdzie wy macie rozumy.

Schetynka ma plana.Petru zapisuje się do PiS-u,uczestniczy w manifestacji,zaczyna śpiewać w odniesieniu do króli,kochanek i dzieci -,,cztery razy, po dwa razy", Dżaro dostaje zawału.Wizja złotych koryt się przybliża.

dajcie spokoj, nie od rana, nooo prooosze was.... stary człowiek i placze xd

ten koles juz na poczatku roku zdobyl nadwornego blazna RP ale to przechodzi juz wszystko

Niby taki głupek,bo długo nie kojarzył,ale dwie kochanki ,to może jemu rozum się przemieścił w spodnie,potrzebny lekarza a może od razu dwóch od głowy i od d----y,albo i sędzia bo to jak nic seksualny barbarzyńca,młodzież w Sejmie gorszy,a tak poważnie ,przecież tam jest tragedia 5 dzieci ,bo ile ma z Bydgoszczu-Wielgus to nie wiadomo,maskara!BRAWO TA PANI,STO LAT,CO GO ZAORAŁA!

Jak ten pan w ogóle skończył studia ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl