niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Plastry na ból mięśni i stawów wycofane

Dodano: 30.06.2017 [20:03]
Plastry na ból mięśni i stawów wycofane - niezalezna.pl
foto: pixabay.com
Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofał ze sprzedaży kilkadziesiąt serii plastrów Kapsiplast, łagodzących nerwobóle i bóle mięśni. 

Przyczyną wycofania ze sprzedaży plastrów Kapsiplast są nieprawidłowe parametry dotyczące zawartości atropiny i kapsaicyny. GIF zdecydował o wycofaniu ponad 30 serii tego leku, z datą ważności do stycznia 2019 roku.

Plastry Kapsiplast stosuje się w leczeniu miejscowym nerwo- i mięśniobóli.

Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Od wielu lat używała tych plastrów moja mama jak i ja i zawsze były pomocne. Nie wierzę, że te plastry sa nic nie warte.

Nie wiem co to za "lekarstwo" z jakimś absurdalnym składem z PAPRYKI, która ulega ?przeterminowaniu? albo jest tam 25,87 mg za dużo tej papryki. Te brednie sa po to aby najprostsza substancja kawas acetylosalicylowy jest przez te "regulacje unijne" w cenie 1000 zł za jeden kilogram.
Do takich absurdów prowadzi powstanie tej kontroli Uni.
A produkcja lekarstw jest jeszcze lepszym drenowaniem kieszeni ludzi chorych -w czym przodują firmy niemieckie- jak kopalnie złota na Alasce.
Lepiej sobie kupić proszek chili zmieszać go np. z wazelina i posmarować to obolałe miejsce i będzie to samo za pare groszy.

Zawłaszcza w "ciemnej nocy" PRL było sporo oszustów albo nawiedzonych dobroczyńcow, którzy wprowadzili do użytku tzw. Amol czy taki "lek" Tołpy z i tu uwaga "Polskiego Torfu" co to miało leczyć raka. Tak jakby rak był jednolita chorobą a nie w tysiącach wersji.
Ale "przyjdzie głupi i kupi" taki np. "kit pszczeli" na spirytusie, co to ma niby miał "leczyć" wrzody żołądka i dwunastnicy.

Kit pszczeli na spirytusie jak klepiesz to "Propolis" wspaniały lek na uodpornienie, przeziębienie z zapaleniem gardła oraz wiele innych chorób.
Proplisem uratowałem palec który był zakażony bakterią z zepsutego zęba złodzieja okradającego moją piwnicę, złapanego przeze mnie na gorącym uczynku.
Groziła mi gangrena i w konsekwencji utrata palca.
Wyleczyłem go sam właśnie propolisem!!!!Ciągłe czyszczenie rany przez chirurgów pogarszało tylko sprawę.
Pszczoła to cudowny owad od Pana Boga służący od tysięcy lat ludziom, a wytwarzany przez nie kit zabija wrogie bakterie blokując dostęp do przedmiotu ich produkcji.

Ty chyba jesteś ofiarą reformy szkolnictwa z 1999 roku, że takie bzdury piszesz o kicie pszczelim.
Typowy przedstawiciel przygłoopów, z rodziny kretynidae, dzięki któremu koncerny farmaceutyczne mają zapewnione kokosowe zyski do końca świata i jeden dzień dłużej heh

Zamykac producentow I zamykac firmy. Dosc oszukiwania

Mam nadzieje, ze to tylko niedopatrzenie kontroli produkcyjnej w stosunku do jakichs konkretnych serii produkcji, poniewaz polskie Kapsi-Plasty sa naprawde doskonalym produktem !!!!

Wiedza o tym Polacy na calym swiecie, bo sa skuteczne i zawsze ich poszukuja !!!!

ENDE

A co w tych plasterkach ma być doskonałego skoro tam jest jedynie proszek papryki chili z Mexico?
One i tak nic nie leczą tylko sprawiają dobre wrażenie, a atropina ciekawe czy sie wchłania przez skórę? wiec może jest dodatkiem dla picu. Często nawet nicy wśród niby farmaceutek z dyplomem panuje przekonanie z gruntu fałszywe, ze jakaś tam aspiryna od Bayer'anta jest lepsza jak ta z Polski, co jest oczywistą brednia marketingowa.
Zwłaszcza, ze są to substancje wykrystalizowane.

Właśnie dla tego powstaje anty reklama są zbyt dobre .

Czy jest polskiej produkcji? i może dlatego jest wycofany? Esbebitox niemiecki jest bez recepty w aptekach ma więcej alkoholu niż BALSAM KAPUCYŃSKI na którego nałożono akcezę (2011r.?)i jest to "nalewka" trzeba mieć koncesję by mógł być ogólnie dostępny i już nie można rozdawać ulotki z zastosowaniem.
Tak się załatwiło wszystko co polskie.Czesi mieli Hawla Polacy mieli Wałęsę/Kwaśniewskiego po "przemianach" dlatego ciężko cokolwiek w sklepach uświadczyć polskiej produkcji. Sprawdź jakiej produkcji są leki, które zażywamy!!!
Ile leków, jest np. Made Czech Republik mniejszego niż Polska a polskie leki gdzie??

Pielgrzym Marian: Bo ciągle wybieraliśmy rządzących z innej nacji którzy nie dbali o Polskę. Teraz jakieś resztki pałętają się po ministerstwach. BALSAM KAPUCYŃSKI jest cudowny ma wszelakie zastosowanie. Bez plastrów nie raz bym leżał kilka dni a tak mogę funkcjonować normalnie.
Pozdrawiam Cię Mirosławie oraz samodzielnie myślących i analizujących wiadomości, Wszystkich Chrześcijan i Patriotów. KRÓLUJ nam CHRYSTE!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl