niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Londyn: Samochód wjechał w ludzi

Dodano: 19.06.2017 [07:30]
Londyn: Samochód wjechał w ludzi - niezalezna.pl
foto: twitter.com/IraqiSecurity
Brytyjska premier Theresa May poinformowała, że będzie dziś przewodniczyć posiedzeniu sztabu kryzysowego COBRA po tym, jak samochód wjechał w ludzi w pobliżu meczetu w Londynie. Zajście jest traktowane jako "potencjalny atak terrorystyczny" – dodała.

Do ataku doszło w dzielnicy Finsbury Park w północno-wschodnim Londynie w pobliżu lokalnego meczetu i centrum społeczności muzułmańskiej około godz. 00.15 (godz. 1.15 czasu polskiego), tuż po wieczornej modlitwie (tarawih) odprawianej w miesiącu ramadan.

Według najnowszych informacji przekazanych mediom przez służby ratunkowe, co najmniej jedna osoba nie żyje, a osiem pozostaje w szpitalach. Dwie osoby zostały opatrzone na miejscu zdarzenia.

Policja metropolitalna w Londynie poinformowała, że śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez oddział antyterrorystyczny oraz że zatrzymano 48-letniego kierowcę pojazdu, który znajduje się w szpitalu. Po zwolnieniu przez lekarzy będzie zatrzymany i poddany badaniom psychiatrycznym.

Policja metropolitalna zapewniła także o wzmocnieniu obecności funkcjonariuszy na ulicach brytyjskiej stolicy w celu uspokojenia zaniepokojonych mieszkańców, w szczególności społeczności muzułmańskiej obchodzącej ramadan.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Samochód, sam? Zbanować samochody!

To już widać jest odpowiedź na mordy islamistów w Londynie . Jeśli nigdy nie byłoby żadnej odpowiedzi anglików , to islamiści z upływem lat wymordują ich wszystkich . Przedewszystkim myślę najpierw trzeba wyeliminować gniazda islamistów w Anglii bo inaczej źle się to skończy dla rdzennych i białych anglików .

Anglicy nie bali się posłać do wszystkich diabłów brukselską biurokrację, nie boją się też jak widać, konfrontacji z islamistami.

Wczoraj wieczoerem,w Kanadzie, na forum spolecznym,normalni ludzie komentowali to wydarzenie.
NIKT nie byl zaskoczony,ze tak sie stalo.
Jak to ladnie okreslono "dostajesz to ,co dajesz".
I krytykowano z oburzeniem,ze kierowce wana okreslono od razu jako "bialego",a nie jak islamistow ,w takich okolicznosciach zwano "Londynczykami,czy Anglikami".
No ,coz ,normani ludzie maja DOSC,poprawnosc polityczna upada (dzieki Bozi),a widzac OPIESZALOSC rzadow europejskich w karaniu muzulmanow-obywatele przejeli inicjatywe we wlasne rece.
Czegoz innego mozna sie bylo spodziewac?

Nikt przy zdrowych zmysłach nie popiera zabijania niewinnych
w zamachach....jak mówi przysłowie ...każdy kij ma dwa końce..
tym przed meczetem trzeba przypomnieć kto i co skłoniło do
tego szaleństwa tego co wiechał w tłum islamistów...bezsilność
i kpienie oraz wykazywanie zadowolenia po zamachach na jak
oni nazywają...krzyżowców oraz robienie sobie radosnych selfie
i umieszczanie w internecie ku wściekłości tych co doznali
krzywdy od wyznawców Allacha !!!!
Dopuki w Europie ginęli inni nie było mowy o islamofobii ....
teraz już jest !!!!według oszołomów imamów tamte zamachy
usprawiedliwione ten nie....tak to się dzieje jak się ma
fałszywe spojrzenie na rzeczywistość!!!

Solidarność-podziemie...drukarz.

Wstydliwie nie podaja, ze tym razem bialy w odwecie wjechal
w muslimowych. Wreszcie i oni musza poczuc sie niepewnie na
ulicy i nie tylko! Tyle, ze oni, nie potrzebuja kredek, aby
odpowiedziec.

Jakoś samo ciśnie się na usta niechrześcijańskie : "nareszcie" ......
Nareszcie angole pokazali jaja!
Nareszcie przestali być zarzynanymi owcami!
Nareszcie muzułmańska dzicz zobaczyła,że nie ma monopolu na terroryzm!

Nareszcie zacznijmy się bronić!!!!!
Tylko politpoprawne " chronienie meczetów" przez władze WB oraz pieprzenie o zgodnym "współistnieniu" kultur przyprawia mnie o mdłości!

Ile jeszcze trzeba podobnych akcji żeby angole wyleczyli się ze zidiocenia?????

Jezeli to byl naprawde atak na muslimow to wreszcie Angole zaczeli sie sami bronic bo Londyn zarzadzany przez islamiste to juz nie Londyn!Ale bardzo watpie czy to byl zamierzony atak czy poprostu wypadek a ta dzicz islamska chce odwrocic kota ogonem ze niby oni tacy biedni bo na nich poluje Panstwo Chrzescijanskie! Wiekszej bzdury nie czytalem. jezeli bylby to atak to nie zginelaby 1 osoba a co najmniej wszyscy ktorzy tam w grupie szli! Anglicy powinni bronic sie sami bo na rzad i UE nie maja co liczyc!Powinni sie zbroic i uzywac broni przeciw najezdzcom islamskim!!

Ta jedna osoba zmarła na zawał!
Nie było żadnych ofiar i nie było żadnego zamachu poza tym, że banda islamistów próbowała zlinczować Anglika za spowodowanie wypadku samochodowego.

noz mi sie w kieszeni otworzyl,bo pani premier chce zapewnic spokoj SPOLECZNOSCI MUZULMANSKEJ w czasie ramadanu,moze lepiej zapewnilaby spokoj I bezpieczenstwo wszystkim mieszkancowm W.Brytanii przed atakami spolecznosci muzulmanskiej
oznacza to,ze gdy ludzie zaczna na wlasna reke w gescie rozpaczy walczyc z najezdzcami to beda srogo karani

Pani Premier Szydlo I nasz Prezydent Duda musza twardo trzymac sie zasady nieprzyjmowania uchodzcow/emigrantow na co ma pelne poparcie Polakow

Ofiary?
to tylko kropla w morzu potrzeb!
I nie wjechał w ludzi, tylko w islamskich smoluchów.
Ludzie to my.

Proszę się zastanowić nad tym co Pan napisał.

Muzułmańskim świadkom nie można wierzyć, bo to kłamcy. Wie to każdy, kto miał stłuczkę w kraju muzułmańskim. To nie był żaden zamach, ale nieszczęśliwy wypadek komunikacyjny, kierowca niczego nie wykrzykiwał i nikogo nie atakował nożem, być może się tylko bronił przed linczem i obecnie jest w szoku.

:) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* -to jest nowy międzynarodowy protest przeciwko terrorowi

Oko za oko, wreszcie stało się to, co powinno stać się już po pierwszym zamachu muzułmanistycznym - słowo terroryzm nie jest adekwatne do tego co ta dzicz wyprawia w Europie. Rządy nie robią nic aby chronić obywateli, jest tylko bicie piany i wypuszczanie do patrolowania miast nieuzbrojonych policjantów. 1. Natychmiastowa zamknięcie granic dla ludzi z poza Unii - powrót już na morzu. 2. Deportacja wszystkich nielegalnych imigrantów . 3. Odebranie zasiłków i socjalu ludziom unikającym podjęcia pracy - 3 m-ce czasu na zatrudnienie. 4.Deportacja po odbyciu kary za każde przestępstwo. 5.Rok na naukę języka, opanowanie w stopniu podstawowym, umożliwiającym komunikację - egzamin po roku. 6. Zakaz noszenia burek, hidżabów i reszty muzułmańskich strojów po ulicach. 7.natychmiastowa deportacja wszystkich radykalnych imamów, za wzywanie do przemocy - więzienie i deportacja całych rodzin. 8. Odpowiedzialność zbiorowa - za zamach deportacja 10 000 muzułmanów. 9. Natychmiastowa likwidacja skupisk muzułmańskich - mają mieszkać pomiędzy ludności tubylczą. 10. Przywrócenie kary śmierci i wdrożenie procedur specjalnych w celu likwidacji radykalnych bojówek - przesłuchania po środkach farmakologicznych itp. Bez takich pociągnięć nawet dziecko zorientuje się, rządy przyzwalają i stwarzają warunki muzułmańskim najeźdźcą na pacyfikację Europy.

Liczne wpisy poniżej wywołują pytanie: Czy to naprawdę czytenicy Niezależnej są ich autorami?

Albowiem moja hipoteza jest taka, że większość z nich pisana jest przez kogoś (propagandę pro-kremelską?), kto chce wywołać wrażenie, że właśnie tak myśli grono czytelników. W jaki sposób mam wytłumaczyć ludziom koło siebie, że warto czytać Niezależną i GP, skoro pod niektórymi artykułami większość (czy znacząca część) wpisów zawiera faktycznie nienawistną treść? (To samo było pod pierwzsym artykułem o płonącym bloku miezskalnym.) Nie przypadam za szerzeniem islamu w Europie ani za fałszywie optymistycznymi wizjami niektórych liberałów. Ale nie można przecież chwalić zabijania ludzi (czy to przez terrorystę, czy to przez wariata, czy tak czy inaczej myślących, wierzących czy niewierzących) czy śmiać się temu, że gdzieś jest pożar i giną ludzie!

Dobra, myślę, że to propaganda. Jednak czemu prawie nikt się nie buntuje? Jak tam ewentualna reakcja redakcji? (Nie, nie chcę cenzury, a zajęcie stanowiska.)

Jak potem ktoś, kto odwiedzi przez przypadek tę stronę ma patrzeć w sposób pozytywny na konserwatywne poglądy polityczne (jeśli poprzez taką dyskusję widzi tylko nienawiść i głupotę)?

Idź JUDzić gdzie indziej. "Nie przepadam za" - typowo lewacka gadka. Wy....j, żebym nie wyniósł cię na butach.

Z ludżmi należy rozmawiać ich językiem.Z muslimami też.
Przykro , ale gdzie drwa rąbią.......................
W Starym Testamencie było "oko za oko" ...A czemu by nie?!

Pochwalasz czy nie Odsiecz Wiedeńską i wybicie 10 tys muslimów przez Jana III Sobieskiego?

Przepraszam że pytam ale...kogo Ty chcesz namówić? Czytelników gw czy wp? To są eksperci od plucia jadem więc komentarze na niezależnej mogą wydawać się dla nich infantylne. Poza tym, logika Twojego wpisu w samym założeniu jest błędna. Nie możesz bowiem wymuszać bycia miłym (pisać miłe komentarze) dla kogoś kto nie jest miły dla Nas. Nadstawianie drugiego policzka to się praktykowało 2000 lat temu a nie w obliczu totalnej wojny islamsko-chrześcijańskiej. Nie widzisz tego zalewu? Słyszałaś o hidżra?

Bredzisz człowieku, nawet nie podpiszesz się uczciwie tylko jakieś H. sobie wymyśliłeś. Nie pisz nam o nienawistnej treści w chwili kiedy niemal co dzień muzułmańska dzicz morduje bezkarnie niewinnych ludzi. Ludzi z których pracy i gościny żyje i pasożytuje na nich. Jedź do Anglii, zabierz kredę i bazgraj po ulicach. Nie zapomnij tylko schować się przed zmrokiem bo twoi podopieczni o śniadej cerze obetną ci twój naiwny i bojaźliwy łeb.

Wiadomo, że teraz Anglikom zablokują internety, tak to się skończy :-)

To tylko 'van pokoju' wybral sie na przejazdzke, tak jak 2 tygodnie temu.

Jeśli to muzułmanin, to nie ma co kierować go psychiatryka, tylko do stałej przymusowej pracy w chlewni. A jeśli już, to wszyscy radykalni (większość) muzułmanów powinna trafić do wariatkowa razem ze wszystkimi euro-decydentami i orędownikami przyjmowania "uchodźców".

No to jak nic niedługo trzeba będzie wprowadzić stan wyjątkowy w kolejnym kraju.
Zauważcie, że przy okazji już zaczyna się wspominać o kontroli straszliwego internetu.

To skandal ze muzulmanie nie moga czuc sie bezpiecznie we wlasnym kraju.

Wsie i małe miasteczka w Anglii nadal są angielskie. Znowu chłopi będą musieli bronić ynteligentów przed szarańczą

Zaiście przerażające.

Jak wyglada z opisu, policja brytyjska zaczyna martwic się o muzułmanow, a o Brytyjczyków już przestała.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl