niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 czerwca 2017

Hiena Roku znowu plunęła jadem. Lisa perfekcyjnie podsumowali internauci

Dodano: 18.06.2017 [10:46]
Hiena Roku znowu plunęła jadem. Lisa perfekcyjnie podsumowali internauci - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Nikt nie ma lepszego wzroku w Polsce niż obywatel Duda. Na zaproszenie szamba odwiedził szambo i dostrzegł tam społeczeństwo obywatelskie - napisał na Twitterze zdobywca tytułu dziennikarska Hiena Roku 2015. Marzena Paczuska, szefowa „Wiadomości” TVP jednym zdjęciem zamknęła mu usta.

Tomasz Lis jest prawdopodobnie wiernym czytelnikiem „Gazety Polskiej” i naszego portalu. Przypomnijmy, w sierpniu ubiegłego roku wszedł na niezalezna.pl i zwrócił uwagę na reklamę kontekstową. „Ukrainian Single Women” („ukraińskie singielki”). Naczelny „Newsweeka” natychmiast pochwalił się wtedy swoim znaleziskiem na Twitterze. O sprawie pisaliśmy w tekście Tomasz Lis i ukraińskie dziewczyny. Czego szuka w internecie naczelny „Newsweeka”?

Wczoraj naczelny „Newsweeka” postanowił dać wyraz swojej frustracji wywołanej zapewne faktem, że na Zjeździe Klubów Gazety Polskiej gościli najważniejsi politycy - w tym także prezydent RP oraz ministrowie rządu Beaty Szydło.

Czytaj więcej: Andrzej Duda do klubowiczów "GP": jesteście społeczeństwem obywatelskim

Lis zrobił to, co umie najlepiej - zaczął pluć jadem. Perfekcyjnie podsumowała go - i to bez słów - Marzena Paczuska.

Na zdjęciu zamieszczonym przez szefową „Wiadomości” widać naczelnego „Newsweeka” jak stara się przepraszać Andrzeja Dudę za nieprawdziwą informację podaną podczas prezydenckiej kampanii wyborczej w 2015 roku. W swoim programie cytował on bowiem rzekome posty córki Andrzeja Dudy - w rzeczywistości całkowicie zmyślone wpisy z konta, które miały na celu jej ośmieszenie.

Czytaj więcej: TVP na ostatniej prostej kampanii. By uderzyć w Dudę, Lis kłamie o jego córce

W głównym wydaniu "Wiadomości" ​TVP przeprosi Andrzeja Dudę za kłamstwa Tomasza Lisa

Plugawe słowa Hieny Roku 2015 podsumowali też sami internauci.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Z szamba pioseneczka

Nie dała Hanusia
Słodkiego cycusia
PiS wygrał wybory
Z TV odejść musiał

Za nim poszła Hania
„Płacze” Panorama
W kasie blisko manka
Kredyty we frankach

W prasie na Twitterze
Mógłby nawet z jeżem
Chciałby dopaść wredny PiS
Kopać szczypać szarpać gryźć

Z szamba pioseneczka
Z szamba pioseneczka
Z szamba pioseneczka

W prasie na Twitterze
Tomasz kasę zbierze
Trzeba mocno walić w PiS
Za PiS dobrze płacą dziś

Z szamba pioseneczka
Z szamba pioseneczka
Z szamba pioseneczka
Czysta gotóweczka

Miękka Kita przeżywa straszliwą FRUSTRACJĘ. Wścieklizna wśród lisów to rzecz normalna. Liczy na to, że gryząc innych także wścieklizną ich zarazi.Sam tkwił i tkwi w szambie totalnej ŁOBUZYCJI która rozlewa się po ulicach miast. Ale do SZAMBA TOTALNEJ ŁOBUZYCJI Pan Prezydent nie pojechał i nie ma zamiaru. Więc o co mu chodzi? Na pewno o "kasiorę" i o to, że Miękkiej Kity nie ma tam gdzie jest Prezydent i Rząd. A powinien być tam gdzie jest jego miejsce czyli w jamie tzn w lochu.

Zawsze można powiedzieć, że pan redaktor Lis uczestnicząc w każdorazowej demonstracji obecnej opozycji: „na zaproszenie szamba bierze udział w proteście szamba i uznaje to za protest społeczeństwa obywatelskiego”.

To nie szambo Lisie, to tobie puszczają zwieracze i stąd ten fetor....

Choroba lisiej wścieklizny osiągnęła etap, przy którym żadne lekarstwo już nie pomoże. Także niektórzy POpaprańcy są już bliscy tej granicy ... Nie powiem, że mnie to martwi !!!

Odchody - czyli gówno i mocz najlepiej „znają” się na szambie. Ale opinią odchodów nie powinniśmy się przejmować.

Ot i proszę co robią zmiany klimatu (tu akurat politycznego). Szanowni państwo ośmielam się zaprezentować nowy gatunek- syfilis szambiany.

Hi, hi, ale go bierze cholera, żal d mu ściska; jest niczym. Radocha z bezsilnej wściekłości, że zostało mu jedynie plucie.

to z plucia mozna zyc? od poniedzialku bedzie trudno albowiem posypia sa pozwy I doniesienia do Prokuratury.....Polacy nie pozwola sobie na takie opluwanie......

Przy ścierwie- Lisie, nawet szambo to aromat.

Rewir łowiecki ubożuchny,lisica stara i nie ma nadziei na podłapanie młodszej,to chodzi wk..y i toczy pianę z pyska.

Jak ta hiena,może bezkarnie obrażac?
Wytoczyć mu proces.

Nieuchronny koniec epoki elyt platformianych jest powodem takiego chamstwa i agresji. Oni to czują, oni to wiedzą. Cyba był jednym z nich i pasował do nich jak ulał. Taki sam chory sposób postrzegania rzeczywistości i pogarda dla tych którzy myślą inaczej. Samoizolacja tego środowiska, słowa które padają i coraz większa agresja i mowa nienawiści totalnie przegranej grupy społecznej nie wróży nic dobrego. W końcu ta grupa wygeneruje następnego mordercę.

No i last but not least: inwektywy lewackich siepaczy medialnych w rodzaju Lisa skierowane w stronę Czc. Koleżeństwa z Klubów Gazety Polskiej lub też jakichkolwiek innych konserwatywnych środowisk w Polsce stanowią w istocie KOMPLEMENTY najwyższej próby!!! Doceńcie to!!! Martwić się zaczniecie, i to bardzo poważnie, gdy tacy osobnicy zaczną Was chwalić! Dopóki to nie następuje - wszystko jest na swoim miejscu... i w najlepszym porządku! Lis to swoisty drogowskaz, tylko należy go czytać a rebours. Gratuluję!!

Niby taki lis a słoma mu z trepów na kilometr wystaje.

Niby taki lis a słoma mu z trepów na kilometr wystaje.

Nie ma wiekszego padlinozercy i szambo nurek lisienko gnoj i pomyje to jego naturalne srodowisko wiec czuje sie w nim najlepiej obrzydliwy typek z pod miejskiego szaletu

Ten Lis to osobnik człeko - podobny i pospolita hiena III RP! Nędzna istoto, Andrzej Duda to wspaniały Prezydent RP i głowa państwa polskiego, którą obrażasz. Ponadto Kluby Gazety Polskiej to prawdziwi patrioci i prawdziwi Polacy w przeciwieństwie do człeko - lisa Wzywam organa ścigania do reakcji w sprawie tego wpisu i wyciągnięcie wniosków prawnych, wszak prawo należy stosować wobec przestępców typu Lis. "Są chwile. kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć" - Allais

Lis to nienawistna babka klozetowa, która nachalnie i złośliwie molestuje swoich klientów podczas defekacji . Niestety Lis i podobni kojarzą się wyłącznie ze sprawami około-klozetowymi

SyfiLis, kiła i mogiła, ot karma antypolskiej gnidy stulecia.Samozatrucie jadem, którego ta gnida nie zdąźy wypluć.

Popełniacie błąd, że cytujecie tego aparatczyka, on jest z definicji trolem ,tematy, jakie porusza i w jaki sposób, jest jedna zasada, aby nie podsycać i nie karmić trola, ale wy i inni, cytując go dajecie mu paliwo, dzięki temu jest wciąż znany i słynny ,jak to mówią zła sława to tez sława.

W tym wypadku, jeśli jego wypowiedzi zahaczają o mowę nienawiści zgłaszać do prokuratury, można też on-line na http://hejtstop.pl/ wklej adres i treść wpisu i tyle.

pokonać lewaków ich własną bronią zgłaszać do prokuratury jako hejt albo on-line http://hejtstop.pl/ wklej treść i adres.

nie, to nie pomyłka, to głupota ... i co na to odpowiedzą ?

" - Każdy ma swój gust ! " (powiedział pastuch całując krowę w biust) ?

Dlatego ,krowy powinny nosić biustonosze .

żałosny jest ten facet i tak należy go traktować jako żałosną parodię tzw. "dziennikarza".
Nasze zdenerwowanie sprawia mu frajdę bo skoro tyle osób zadaje sobie trud pisania na jego temat znaczy ważny jest ci on!(składnia celowa)
Gdyby nikt nie zwracał uwagi na jego szmatławe teksty odszedłby w niebyt, a jeśli robi coś podpadającego pod stosowne paragrafy powinna zająć się tym prokuratura z urzędu.

Cieszy człowieka ten fakt , że ta szwabska kanalia tak się przejęła zjazdem Polskich Patriotów i nie mogąc w tej sytuacji nic zrobić ani zaszkodzić pluje na nich jadem , którego siła oddziaływania jest tak znikomo mała. Po ostatnich wyborach parlamentarnych powstała taka sytuacja , że takie moralne zera jak to szwabskie ścierwo najgorszego sortu może już tylko pluć i przeklinać na zaistniałą rzeczywistość. Siła oddziaływania tej prowadzonej przez niego gadzinówki jest minimalna i zmniejsza się coraz bardziej. Jak widać ta kanalia również to spostrzegła i jak widać ogarnia ją czarna rozpacz bo za chwilę może dojść do sytuacji , gdy dostrzegą to również jego mocodawcy i pozostanie mu - zielona trawka. Zielona trawka lub cela z wyroku polskiego sądu - co oby jak najszybciej nastąpiło.

Niektórzy , uważają , że to dziwadło anatomiczne tam gdzie ludzie mają otwór gębowy, ma otwór odbytowy . Możliwe ,że mają rację.Dlatego bezpieczniej z nim nie rozmawiać.

skoro ma tytuł hieny , więc sobie zapewne na niego zasłużył swoją tworczością hieny.Hieny to padlinożercy , więć niech lisek chytrusek zajada śmierdzace tuchło i tyle.Ma czego chciał sprzedajny szkal

żałuję bardzo że przypomnieliście mi o istnieniu tej kanalii bo myślałem, że spłynął dawno rynsztokiem, chyba bardzo się komuś w nudziło, że wyciąga trupa z szafy

My, Polacy mamy prawna mozliwosc zlozenia pozwu zbiorowego przeciwko "autorowi" kolejnej obrazy Narodu polskiego, zbierajmy podpisy, a Prokurator Generalny zareaguje tak, jak wymaga tego AUTORYTET POLSKI

A nie lepiej będzie nie zwracać na chooja uwagi?Podstawą jego pracy jest odbiorca czyli my,czytelnicy,internauci itd.Jeśli jego bauer zobaczy że z Lisienki nie ma kasy-sam go w.....doli.I wtedy pozbawionego zaplecza dobrać mu się do doopy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl